نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: پيش فرض آپدیت N95 و تغییر زبان آن به فارسی ویا هر زبان دلخواه!

Icon18 پيش فرض آپدیت N95 و تغییر زبان آن به فارسی ویا هر زبان دلخواه!

با سلام
    میخوام روش آپدیت گوشی های نوکیا و اضافه کردن (تغییر) زبان اون رو آموزش بدم.
    شاید توی پست های دیگه هم باشه ولی این کاملتره.
    اگه گوشی شما زبان خاصی مثلا فارسی نداره و شما میخواین این زبان رو به گوشیتون اضافه کنید کافیه قبل از آپدیت یه کار خیلی کوچولو رو به شرح زیر انجام بدبد:
    برای این کار برنامه nss رو از لینک زیر دانلود کنید( حجم در حدود 6.5 مگا بایت):
    http://www.b-phreaks.co.uk/files/NSS/NSS103812.zip
    بعد اونو نصب کنید و بعد گوشیرو در حالت pc suite با کابل به کامپیوتر وصل کنید و بعد از اجرای برنامه گوشه سمت راست یک دکمه سرچ داره اونو بزنید تا گوشی شمارو بشناسه.
    بعد این کار گزینه های زیادی اضافه میشن که ما فقط با یکیش کار داریم
    دومی از سمت چپ! که روی اون عکس یه 6600 هم هست.
    دکمه رو که بزنید یه پنجره باز میشه که یه سری کادر های خالی داره
    کنار این کادرها یه دکمه read هست اونو بزنید تا مشخصات گوشی شما خونده بشه.
    بعد عدد 7 رقمی که با صفر شروع شده و در گوشی من 0548763 بود ( زبان اروپایی) رو پاک کنید و 0534860 (زبان فارسی) رو بنویسید( کدها مربوط به N95 است) بعد کنار enabled یه تیک بزنید و write رو بزنید تا کد زبان گوشی شما عوض بشه.
    حالا اگه گوشی خودتونو آپدیت کنید سایت نوکیا بر اساس کد جدید گوشی شمارو آپدیت میکنه و زبان فارس و عربی و اردو هم به اون اضافه میشه. که روی گوشی من شد ( البته با adsl128 دو ساعت طول کشید!) و خیلی هم راضی ام (ورژن 20.0.015)
    این روش روی بقیه گوشی های نوکیا هم با کد مربوط به خودش جواب میده (البته اگه زبان فارسیش توسط خود نوکیا ارایه شده باشه)
    راستی اگه برنامه آپدیتر نوکیا رو ندارید میتونید از لینک زیر بگیریدش( حجم در حدود 15 مگا بایت):
    http://nds1.nokia.com/files/support/...erSetup_en.exe
    و یه نکته دیگه! اگه یه موقع دوستی آشنایی داشتی که کد زبان گوشیش با کد مال شما یکی بود میتونی بدون دانلود مجدد اونو آپدیت کنی (البته تا وقتی که ویندوزت رو عوض نکردی!) البته اگه ویندوز رو هم عوض کردی میتونی فایل دانلود شده رو از آدرس زیر برداری و بعد از نصب مجدد ویندوز اونو به همون جا برگردونی تا دوباره بتونی ازش استفاده کنی:
    C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\nokia
    من 3 تا گوشی رو با یه بار دانلود آپدیت کردم!
    بازم اگه مشکلی بود در میان بذارید
    موفق باشی

چی می گی
    واقعیه

سلام
    من ان 95 8گيگ دارم برنامه پي سي سويت رو نصب كردم ولي زماني كه كابل رو وصل مي كنم گوشيمو نميشناسه
    چي كار كنم ؟
    راهنمايي كنيد
    متشكرم

با سلام و تشكر از زحمات شما
    2 سوال داشتم:
    1- كد زبان n78 چند است يعني بايد به چند تغيير پيدا كند؟
    2- وقتي خواستم گوشي رو آپديت كنم گفت كه بايد 106مگ دانلود كنه، خودتون مي دونيد كه با اين سرعتها كلي طول ميكشه و اگر در حين دانلود قطعي وجود داشته باشه، براي گوشي مشكل ايجاد ميشه، خواستم بدونم آيا جايي هست كه بشه اين فايل رو دانلود كرد و بعدا گوشي را آپديت كرد؟
    با تشكر فراوان

کلمات کلیدی این موضوع