این پاسخ هارا مردم داده اند!!!

متن پاسخ : من حرف خانم کاووسی رو قبول ندارم. تا خودت نخوای نمی تونی عاشق خدا باشی.
وقتی یه عشق زمینی داشته باشی مطمئن باش به عشق الهی می رسی
و باید عاشق خودتم باشی (البته منظور غرور نیست) و عاشق همه ی موجودات عالم

متن پاسخ : به نظر من باید خود خدا انتخابتون کنه تا عشق شما بهش روز افزونتر بشه. حداقل در مورد من که اینجوری بود. تجربه تلخی دارم در این مورد. تا خدا نخواد نمی تونی عاشقش باشی. البته اگه شعارها رو کنار بذاری که : من عشق یک طرفه می دم به خدا و ..

متن پاسخ : سلام. بنظر من همه ما فطرتاً خدا را دوست داریم. اگر گاهی این عشق در زندگی ما کمرنگ می شود ، علت این است که صداقت و یکرنگی را از یاد برده ایم. وگرنه حقیقتاً خدا از رگ گردن به ما نزدیکتر است و کافیست در زندگی با خود، با دیگران و با خدای خود، صادق و رو راست باشیم تا به خدا نزدیکتر شویم.

متن پاسخ : اگه حس کنی توی این دنیا همه چیز از خداست و تو هیچ چیزی نداری عاشق خدای خودت می شی.

متن پاسخ : پندارنیک.گفتارنیک.کردارنیک
خوب بودن را در وجودمان تقویت کنیم.از موضوعات ساده وکوچک شروع کنیم.با خویشتن خودمان صادق باشیم.به ظاهر سازی های نفس اماره خود کاملا دقیق باشیم.و اجازه ندهیم که نفس اماره اشتباهات سهوی یا عمدی را به نفع خود
توجیه یا توضیح بدهد.از دروغ گفتن پرهیز کنیم زیرا پشت سر دروغ خیانت است
اول به خود خیانت کرده ایم.ادمی که به خویشتن خود خیانت کند به همه خیانت خواهد کردو...

متن پاسخ : با ایمان به وجود و حضور خدا در رویدادهای زندگی و تفکر در مورد جهان پیرامونمان و اینکه خدا همیشه و همه جایی هستیم با ماست وبدون خدا زندگی بدون عشق خواهد بود

متن پاسخ : با سلام :
دوست عزیز اگر مایلد به نکات مهم به خود و خودای خود آگاهی بیشتری پیدا کنید پیشنهاد می کنم کتاب ( خود مقدس شما) نوشته دکتر وین دایر را مطالعه کنید.

سلام با تقوا و پرهیزکاری و ایمان قوی و صداقت و از خودگذشتگی و... به خدا برسیم