صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 37 , از مجموع 37

موضوع: به تیم مدیریت سناتورها بپیوندید

کاربر سایت

نقل قول نوشته اصلی توسط !** Saghi نمایش پست ها
    salam va arze khaste nabashid.bande ba 4mah sabeghe dar zamine hack va 5sal sakhtafzar darkhast masteri dar chatroom senatorha ra dara.ba tashakor
    دوست عزيز سلام
    ضمن سپاس از شما که به جمع کاربران تالار گفتمان سناتورها پيوسته ايد.
    در مورد درخواست شما بايد عرض کنم اين تاپيک فقط مربوط به درخواست مديريت در انجمن هاي مختلف تالار گفتمان سناتورها ميباشد و با اينکه چت روم-سايت بيا تو آگهي-سايت سناتورها و تالار گفتمان سناتورها همگي جزو مجموعه سايت هاي سناتورها و زير نظر شرکت رايان سما ميباشند ولي هرکدام از سايت ها قوانين و مقررات مربوط به خود را دارند.
    براي مستر شدن در چت روم همانطور که در قسمت مفاهيم و راهنماي چت روم مطالعه ميفرماييد بايد از شرايطي برخوردار باشيد که فکر ميکنم يکي از آنها حضور مستمر در چت روم و رعايت کامل قوانين ميباشد تا در آنصورت ادمين چت روم شما را بعنوان مستر انتخاب نمايد.
    بهر صورت از حضورتان در اين تالار گفتمان خوشحاليم و از شما دعوت ميکنيم در کنار حضور در چت روم به فعاليت خود در انجمن هاي سناتورها هم ادامه دهيد.
    ضمنا توجه بفرماييد که در انجمن هاي سناتورها استفاده از فونت لاتين مجاز نمي باشد و شما براي نوشتن مطالبتان بايد از فونت فارسي استفاده نماييد.
    پيروز و پاينده باشيد

کاربر معمولي

پیش فرض مدیریت

من با اینکه تازه عضو این انجمن شدم.ولی من 3وبلاگ بسیار با حال دارم(aliehsanifar.blogfa.com(جدیدترین اخبارورزشی

موبایل ونرم افزار موبایل(mobile3333.blogfacom
    دانلود نرم افزار(a350dwnload.blogfa.com

من در بخش خبرهای عمومی و وزرشی بسیار فعالم ومیتونم درصورت شدن هروز مطالبی جالب بگذارم.باتشکر
    ویرایش توسط salar74_a : 2009/05/27 در ساعت 15:23 دلیل: درخواست دیگر

کاربر سایت

پیش فرض خسته نباشيد

نقل قول نوشته اصلی توسط salar74_a نمایش پست ها
    من با اینکه تازه عضو این انجمن شدم.ولی من 3وبلاگ بسیار با حال دارم(aliehsanifar.blogfa.com(جدیدترین اخبارورزشی

موبایل ونرم افزار موبایل(mobile3333.blogfacom
    دانلود نرم افزار(a350dwnload.blogfa.com

من در بخش خبرهای عمومی و وزرشی بسیار فعالم ومیتونم درصورت شدن هروز مطالبی جالب بگذارم.باتشکر
    دوست عزيزمsalar74_a
    مطالب ارسالي شما را خواندم و از نحوه فعاليت شما بسيار سپاسگزارم.
    همانطور که درخواست نموده ايد شما را بعنوان کانديد مديريت بخشهاي اخبار عمومي و ورزشي در نظر گرفته ايم و اين عنوان به شما اختيارات مديريتي در بخشهاي مذکور خواهد داد.
    منتظر فعاليت بيشتر شما هستيم تا در آينده نزديک به عنوان مدير در اين بخشها و بخشهاي ديگر منصوب شويد.
    اگر توانايي هاي بيشتري هم داريد مرا در جريان بگذاريد.
    با سپاس مجدد.امپراطور

ببغشید من عضو جدیدی هستم +من فکر می کنم بتونم اندک خدمتی به شما و کاربران محترم کنم +در قسمت کامپیوتر و یا دیگر بخشها مثل عکس ـمتفرقه+در ضمن من زیاد وارد نیستم و از تجربیات شما مدیران محترم و با تجربه می خاهم در مورد مدیریت تجربه کسب کنم اگر زحمتی نیست برایم پست کنید سپاسگزارم .

کاربر سایت

Smile

نقل قول نوشته اصلی توسط شاهزاده جومونگ نمایش پست ها
    ببغشید من عضو جدیدی هستم +من فکر می کنم بتونم اندک خدمتی به شما و کاربران محترم کنم +در قسمت کامپیوتر و یا دیگر بخشها مثل عکس ـمتفرقه+در ضمن من زیاد وارد نیستم و از تجربیات شما مدیران محترم و با تجربه می خاهم در مورد مدیریت تجربه کسب کنم اگر زحمتی نیست برایم پست کنید سپاسگزارم .
    سلام دوست عزيز
    از حضورت در اين تالار بسيار خوشحالم
    با توجه به علاقه مندي شما حتما سعي خواهيم کرد از تجربياتتون استفاده کنيم
    سعي کنيد چند وقتي در تالار حضور فعال داشته باشيد تا با نحوه کار و دوستانمان اشنا شويد
    حتما از شما در اداره اين تالار استفاده خواهيم کرد
    با من در تماس باشيد
    ارادتمند: امپراطور

درخواست مديريت بخش سرگرمي
    راستي من چون 2 سال تو كانادا بوم ميخواستم اگه ميشه مترجم سايت سناتور بشم

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

کلمات کلیدی این موضوع