نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: تشكر از خدا

مدیر بازنشسته

Smile تشكر از خدا

روزي مردي در خواب ديد به عالم فرشتگان رفته است. در هنگام ورود ، دسته بزرگي از فرشتگان را ديد كه مشغول باز كردن چيزهايي هستند كه با پيك از زمين مي آيند. او جلو رفت و پرسيد: شما داريد چه كار ميكنيد؟يكي از فرشته ها گفت: اينجا بخش دريافت است. اينجا ما دعاها و تقاضاهاي مردم را از خدا دريافت ميكنيم.مرد كمي جلوتر رفت و دوباره دسته بزرگي از فرشتگان را ديد كه چيزهايي را بسته بندي و به پيك تحويل ميدهند. او پرسيد: شما داريد چه كار ميكنيد؟يكي از فرشتگان گفت: اينجا بخش ارسال است. ما چيزهايي كه مردم تقاضا كرده اند را براي آنها ميفرستيم.مرد كمي جلوتر رفت و فرشته تنهايي را ديد كه بيكار نشسته. او پرسيد: چرا شما بيكاريد؟فرشته گفت: كار من اين است كه تشكرهاي مردم را پس بگيرم. وقتي چيزهايي كه مردم نياز داشتند به آنها رسيده ، بايد خدا را شكر كنند. ولي افراد معدودي اين كار را ميكنند.مرد پرسيد: چگونه بايد از خدا تشكر كنند؟فرشته جواب داد: خيلي ساده، فقط كافي است بگويند "خدا را شكر!"

ازاده جون من قصد توهین نداشتم فقط نسبت به خرافه حساسیت دارم. sorry

کاربر سایت

نقل قول نوشته اصلی توسط behzad نمایش پست ها
    ازاده جون من قصد توهین نداشتم فقط نسبت به خرافه حساسیت دارم. sorry
    مدیریت سایت از شما بخاطر شجاعت در قبول خطا و دلجویی از دیگران سپاسگزاری می نماید.اعمال و رفتار کاربران خوبی چون شما قطعا سر مشق همه ما خواهد بودwave

کلمات کلیدی این موضوع