صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 46 , از مجموع 46

موضوع: معرفی چندین سایت مفید و جالب

کاربر سایت

در آدرس زیر لیستی از mail service های رایگان ارائه شده است

کد:
    http://www.emailaddresses.com/email_web.htm

کاربر سایت

در این سایت میتونید هر اطلاعات عمومی که بخواید بدست بیارید.مثلاً مقاله ای درباره اینکه اگر روی یه قطار با تفنگ به سمت عقب یا جلو شلیک کنی چی میشه؛یا مثلاً اگر یه ستاره به زمین برخورد کنه چی میشه ؛چطوری میشه گوشت خام حیوانات شکار کرده رو خورد؛چگونگی باز کردن گاو صندوق،نقشه های عجیب و ماهرانه سارقانی که به بانکها حمله کرده اند؛چگونگی کار کرد لباسهای ضد گلوله و ...
    خلاصه از هر چمن گلی...!

لینک خراب است
    بعدا تصحیح خواهد شد

کاربر سایت

>>>>>>>>>>>>............ادامه دارد............>>>>>>>>>>

کاربر سایت

از کاربران محترم می خوام که نظر خودشونو در ارتباط با این تاپیک بگن.
    چون فکر می کنم این تاپیک مورد توجه واقع نشده و اگر اینطور باشه دیگه ادامه نخواهم داد.
    منتظرم!!!!

مدیر انجمن بازیهای کامپیوتری

خيلي خيلي جالب بود من از تمامي اين سايتهايي كه گزاشتيد خيلي استفاده بردم دست شما درد نكنه
    خيلي خيلي ممنون

سلام به همه

امروز توی این انجمن عضو شدم تا یک سایت خوب و کاربردی رو به کاربرای خوب اینجا معرفی کنم . حتما شماها هم مثل اکثر کاربرای اینترنتی ایران از ای دی اس ال یا وایمکس برای دسترسی به اینترنت استفاده می کنید ، شاید تا الان بعضی وقت ها به مشکلی برخوردین که کسی نتونسته کمکتون کنه یا تو اون لحظه پشتیبانی شرکتی که ازش سرویس خریدین پاسخگو نبوده!

ما با کمک چند نفر از همکارامون که قبلا توی شرکت های پارس آنلاین ، پیشگامان و فناوا فعالیت داشتند یک انجمن گفتگو برای کاربرای اینترنت پرسرعت ایرانی راه انداختیم که میشه گفت در نوع خودش برای اولین باره که همچین سایتی ایجاد میشه . این انجمن گفتگو که ای دی اس الی ها اسمش رو گذاشتیم تازه راه افتاده و داریم روز به روز کامل ترش می کنیم اما دلمون میخواد که از همین الان بتونیم روی کمک شما دوستای خوب حساب باز کنیم .

انجمن شامل قسمت های مختلفی مثل شرکت های ای دی اس ال ، شرکت های وایمکس ، مودم های ای دی اس ال ، مودم های وایمکس ، بازارچه ، گفتگوی آزاد و . . . هست و طوری دسته بندی شده که اکثر نیازهای کاربران adsl و wimax رو برطرف کنه . یک آموزشگاه اینترنتی هم داریم که مطالب و مقالات آموزشی رو به صورت دسته بندی درش قرار می دیم . خوشحال میشیم شما هم به جمع کاربران انجمنی بپیوندید که به زودی یکی از کاربردی ترین و مفیدترین سایت های ایران تبدیل میشه . . .

منتظر شما هستیم در : http://forum.adsliha.ir

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345

کلمات کلیدی این موضوع