نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: با استانداران آذربایجان شرقی

New 1 با استانداران آذربایجان شرقی

بسم رب المهدی

تو این تاپیک عملکرد استانداران استان عزیزمان رو مورد نقد و بررسی قرار میدهیم .

خوب اول از همه بنده شروع میکنم .

تا آنجایی که یادمه و تا آنجایی که از مسایل و مشکلات استان سردرآوردم . این استان استانداران زیادی

به خود دیده است .

مهندس عبدالعلی زاده که جا داره واقعا از زحماتشون تشکر کنیم .

جناب آقای سبحان اللهی که از عملکرد ایشون اطلاعی ندارم فکر کنم عملکردشون ضعیف بود .

و اما دو تای آخری:»

جناب آقای معمارزاده .: به نظر من ایشون از مدیران ضعیف کشور هستند . و از کسانی که کار و خدمت برایشان

مهم نیست و فقط میزو ریاست مهمه براشون . یه جورایی هم حق میدم بهش .چون تخصصشو نداشت .

فوق دیپلم مکانیک که شد استاندار میشه همین . این اواخر هم برای شیره مالی کردن اون بالایی ها 55 میلیارد

تومان پول زبون بسته رو به خزانه برگردوند و گفت که نیاز نداریم . در حالیکه اکثر طرحهای عمرانی در سرتاسر استان

به خاطر بودجه کم نیمه کاره رها شده اند . مثال : ورزشگاه 70 هزار نفری امام خمینی تبریز . و یا چند تا پل رو گذز و

زیر گذر . امیدوارم حداقل وجدان خودشان از اعمالشان راضی باشند و بتوانند در روز قیامت به خاطر این خیانتی که

در حق مردم آذربایجان کردند پاسخگو باشیند . بنده فقط می توانم برایشان دعا کنم.

و امات استاندار جدید : آقای بیگی . فرمانده سابق نیروی انتظامی استان و از نزدیکان قالیباف که واقعا خدمت کردند

در موقع ریاستشون بر نیروی انتظامی . پلیس 110 ، ساماندهی نیروها و کلی کار دیگه که انجام دادند.

جا داره که از زحماتشون تقدیرو تشکر بشه . ولی متاسفانه نمیشه

و اما پست جدید ایشون بعنوان استاندار . با توجه به کارنامه درخشان ایشون در فرماندهی نیروی انتظامی میشه

نتیجه گرفت که در این پست جدید هم موفق خواهد بود ؟؟؟؟؟

ما که امیدواریم . فقط منتظریم تا عملکردش را ببینیم . و بعد قضاوت که نه نقد کنیم .

ممنون دوستان . خوشحال میشم که با نظرات شما نیز آشنا بشم .

بسم رب المهدی

سلام و عرض ادب و احترام

عرضم به خدمت یعنی کسسی از استان آذربایجان شرقی تشریف نداره اینجا ؟؟؟

فقط من تنها ؟؟؟؟

حالا بحث رو با استانداران شروع کردیم .

اگه تمایل داشتین عملکرد دیگر مسوولین شهری و استانی را نیز مورد نقد و بررسی قرار می دهیم .

و یا معضلات استانی ؟؟؟

که باعث عدم پیشرفت استان میشه !!!!!!!!! و شده !!!!!!!!!