صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 20

موضوع: چطور شد فلفل نمك شدم

کاربر سایت

فلفلم دلم برات یه ذره شده..به خدا فراموشت نمیکنم...خیلی گلی...وای ی ی ی ی یاد گلی افتادم...گلی که دیگه فراموشم کرد ...................تو فراموشم نکن ....................................امضاTANY

مدیر بازنشسته

Icon100

اي مسافر !اي جدا نشدني !گامت را آرام تر بردار! از برم آرامتر بگذر !تا به كام

دل ببينمت بگذار از اشك سرخ گذرگاهت را چراغان كنم...

آه كه نميداني... سفرت روح مرا به دو نيم ميكند...و شگفتا كه زيستن با نيمي از

روح تن را ميفرسايد...

بگذار بدرقه كنم واپسين لبخندت را و آخرين نگاه فريبنده ات را....

مسافر من !آنگاه كه ميروي كمي هم واپس نگر باش ...با من سخني بگو...

مگذار يكباره از پا در افتم ...فراق صاعقه وار را بر نميتابم...

جدايي را لحظه به لحظه به من بياموز ...

آرامتر بگذر...

وداع طوفان مي آفريند... مگر فرياد رعد را در طوفان وداع نميشنوي؟!

باران هنگام طوفان را كه ميبيني...!!!

آري باران اشك بي طاقت من را كه مينگري...!!

من چه كنم ؟

تو پرواز ميكني و من پايم به زمين بسته است ...

اي پرنده !دست خدا به همراهت...

دست خدا به همراهت...

مدیر بازنشسته

Smile

با سلام خدمت فلفل نمک عزیز

خودم خیلی به اشعار پر معنی علاقه دارم پس هدیه من به شما بابت زحماتتان شعر است

هفت وادی (مرحله) عرفان ایرانی
    نخستـین گـام در میدان عرفان«طلب» باشد، طلب ای طالب آن
    بـه منـزلـگاه دوم عــشق بـایـد که تا یابی نشان از مهر جانان
    به منزلگاه سوم«معرفت» هست که با آن پی‌بری بر راز پنهان
    به منزلگاه چهارم بی‌نیازی است که « استغنا »ی جان‌یابی به راه دوران
    به منزلگاه پنجم نور «توحـید» بتابد بر دلت از عالم جان
    به منزلگاه ششم « حیرت» آید نصیب دل که گردد عقل حیران
    به ‌حیرت‌چون ‌فتادی ‌زین‌ ره ‌شوق «فنا» گردی و گردی عین جانان
    «رفیعا» پیر عرفان در حقیقت به جانان راه بنماید بدینسان
    بود این هفت وادی پیش پایت اگر خواهی که ره‌یابی به پایان
    رفیع

salam khedmat tamamie ahl ghalam((ahl post manzoram bod)) agha senator man on post sarasar ehsasamo mikham bi janbe bazi dar nayar age hanoz hazf nakardi bezar bazdid konandeha bebinan mage nemigi demokrasi reayat mikoni hala chera azam azadie bayano migiri akhe cheraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa jone khodet senator past mano bargardon jone felfeli age vasat azize bezaresh sare jash man gharar bod pesale khobi basham inkaraton narahatam mikone age postamo nazari bahat ghahr mikonam ta rooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooozzz ghiamat ba tashakor !LOORD! !!~Admiral

32 یه داستان عشقی و رمانتیک برای دختر و پسرای شیطون!!!!!!!!!

وقتی سر کلاس درس نشسته بودم تمام حواسم متوجه دختری بود که کنار دستم نشسته بود و اون منو "داداشی" صدا می کرد .
    به موهای مواج و زیبای اون خیره شده بودم و آرزو می کردم که عشقش متعلق به من باشه . اما اون توجهی به این مساله نمیکرد .
    آخر کلاس پیش من اومد و جزوه جلسه پیش رو خواست . من جزومو بهش دادم .بهم گفت:"متشکرم".
    میخوام بهش بگم ، میخوام که بدونه ، من نمی خوام فقط "داداشی" باشم . من عاشقشم . اما... من خیلی خجالتی هستم ..... علتش رو نمیدونم .
    تلفن زنگ زد .خودش بود . گریه می کرد. دوستش قلبش رو شکسته بود. از من خواست که برم پیشش. نمیخواست تنها باشه. من هم اینکار رو کردم. وقتی کنارش رو کاناپه نشسته بودم. تمام فکرم متوجه اون چشمهای معصومش بود. آرزو میکردم که عشقش متعلق به من باشه. بعد از 2 ساعت دیدن فیلم و خوردن 3 بسته چیپس ، خواست بره که بخوابه ، به من نگاه کرد و گفت :"متشکرم " .
    روز قبل از جشن دانشگاه پیش من اومد. گفت :"قرارم بهم خورده ، اون نمیخواد با من بیاد" .
    من با کسی قرار نداشتم. ترم گذشته ما به هم قول داده بودیم که اگه زمانی هیچکدوممون برای مراسمی پارتنر نداشتیم با هم دیگه باشیم ، درست مثل یه "خواهر و برادر" . ما هم با هم به جشن رفتیم. جشن به پایان رسید . من پشت سر اون ، کنار در خروجی ، ایستاده بودم ، تمام هوش و حواسم به اون لبخند زیبا و اون چشمان همچون کریستالش بود. آرزو می کردم که عشقش متعلق به من باشه ، اما اون مثل من فکر نمی کرد و من این رو میدونستم ، به من گفت :"متشکرم ، شب خیلی خوبی داشتیم " .
    یه روز گذشت ، سپس یک هفته ، یک سال ... قبل از اینکه بتونم حرف دلم رو بزنم روز فارغ التحصیلی فرا رسید ، من به اون نگاه می کردم که درست مثل فرشته ها روی صحنه رفته بود تا مدرکش رو بگیره. میخواستم که عشقش متعلق به من باشه. اما اون به من توجهی نمی کرد ، و من اینو میدونستم ، قبل از اینکه خونه بره به سمت من اومد ، با همون لباس و کلاه فارغ التحصیلی ، با گریه منو در آغوش گرفت و سرش رو روی شونه من گذاشت و آروم گفت تو بهترین داداشی دنیا هستی ، متشکرم.
    میخوام بهش بگم ، میخوام که بدونه ، من نمی خوام فقط "داداشی" باشم . من عاشقشم . اما... من خیلی خجالتی هستم ..... علتش رو نمیدونم .
    نشستم روی صندلی ، صندلی ساقدوش ، اون دختره حالا داره ازدواج میکنه ، من دیدم که "بله" رو گفت و وارد زندگی جدیدی شد. با مرد دیگه ای ازدواج کرد. من میخواستم که عشقش متعلق به من باشه. اما اون اینطوری فکر نمی کرد و من اینو میدونستم ، اما قبل از اینکه بره رو به من کرد و گفت " تو اومدی ؟ متشکرم"
    سالهای خیلی زیادی گذشت . به تابوتی نگاه میکنم که دختری که من رو داداشی خودش میدونست توی اون خوابیده ، فقط دوستان دوران تحصیلش دور تابوت هستند ، یه نفر داره دفتر خاطراتش رو میخونه ، دختری که در دوران تحصیل اون رو نوشته. این چیزی هست که اون نوشته بود :
    " تمام توجهم به اون بود. آرزو میکردم که عشقش برای من باشه. اما اون توجهی به این موضوع نداشت و من اینو میدونستم. من میخواستم بهش بگم ، میخواستم که بدونه که نمی خوام فقط برای من یه داداشی باشه. من عاشقش هستم. اما .... من خجالتی ام ... نمی‌دونم ... همیشه آرزو داشتم که به من بگه دوستم داره. ....
    ای کاش این کار رو کرده بودم ................."

نقل قول نوشته اصلی توسط !LOORD! نمایش پست ها
    salam khedmat tamamie ahl ghalam((ahl post manzoram bod)) agha senator man on post sarasar ehsasamo mikham bi janbe bazi dar nayar age hanoz hazf nakardi bezar bazdid konandeha bebinan mage nemigi demokrasi reayat mikoni hala chera azam azadie bayano migiri akhe cheraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa jone khodet senator past mano bargardon jone felfeli age vasat azize bezaresh sare jash man gharar bod pesale khobi basham inkaraton narahatam mikone age postamo nazari bahat ghahr mikonam ta rooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooozzz ghiamat ba tashakor !LOORD! !!~Admiral

32 داغ یک عشق قدیمو اومدی تازه کردی

داغ یک عشق قدیمو اومدی تازه کردی
    شهر خاموش دلم رو تو پرآوازه کردی
    آتش این عشق کهنه دیگه خاکستری بود
    اومدی وقتی تو سینه نفس آخری بود
    به عشق تو زنده بودم
    منو کشتی
    دوباره زنده کردی
    دوستت داشتم
    دوستم داشتی
    منو کشتی
    دوباره زنده کردی
    تا تویی تنها بهانه واسه زنده بودنم
    من به غیر از خوبی تو مگه حرفی میزنم؟
    عشقت به من داد عمر دوباره
    معجزه با تو فرقی نداره
    تو خالق من بعد از خدایی
    در خلوت من تنها صدایی
    به عشق تو زنده بودم
    منو کشتی
    دوباره زنده کردی
    دوستت داشتم
    دوستم داشتی
    منو کشتی
    دوباره زنده کردی
    رفته بود هر چی که داشتیم دیگه از خاطر من
    کهنه شد اسم قشنگت میون دفتر من
    من فراموش کرده بودم همه روزای خوبو
    اومدی آفتابی کردی تن سرد غروبو
    عشقت به من داد عمر دوباره
    معجزه با تو فرقی نداره
    تو خالق من بعد از خدایی
    در خلوت من تنها صدایی
    به عشق تو زنده بودم
    منو کشتی
    دوباره زنده کردی
    دوستت داشتم
    دوستم داشتی
    منو کشتی
    دوباره زنده کردی

Icon100 تقديم به فلفل نمك ~dear freind

زندگی رویا نیست ...
    باز کن پنجره را صبح دمید
    چه شبی بود و چه فرخنده شبی
    آن شب دور که همچون خواب خوش از دیده پرید !

کودک قلب من این قصه ی شاد از لبان تو شنید :
    " زندگی رویا نیست ... زندگی زیبائیست

می توان بر درختی تهی از بار زدن پیوندی
    می توان در دل این مزرعه ی خشک و تهی بذری ریخت !
    می توان از میان فاصله ها را برداشت
    دل من با دل تو .... هر دو بیزار از این فاصله هاست ! "
    ..... قصه ی شیرینی است

کودک چشم من از قصه ی تو می خوابد
    قصه ی نغز تو از غصه تهی است!
    باز هم قصه بگو .... تا به آرامش دل
    سر به دامان تو بگذارم و در خواب روم ...

felfel namak aziz dost khobam ,,,ino man nemigam har onkasike toro mishnase baham ham aghidast.,,,,U joze on daste az adama hasti ke mehret az vojodet zodtar dar zaman saken mishe
    baraton az khodavand arezoo khoshbakhti va saadat daram ~~~~~~~~~~~~~~~~~~emza<<<<<<<<>>>>>>>>pesare bad !LOORD!

مدیر بازنشسته

24

من ياد گرفته ام...

دوست داشتن دليل نميخواهد...

ولي نميدانم چرا...

خيلي ها...

و حتي خيلي هاي ديگر...

ميگويند:

اين روزها...

دوست داشتن

دليل ميخواهد...

و پشت يك سلام و لبخندي ساده...