نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: من بوشهری نیستم ولی خیلی دوست دارم برمو اونجارو از نزدیک ببینم!!

مدیر بازنشسته

New 1 من بوشهری نیستم ولی خیلی دوست دارم برمو اونجارو از نزدیک ببینم!!

.
    نیروگاه اتمی بوشهر:

بافت قدیمی بوشهر:

فکر کنم اینجا قلعه ای باشه که زمان نادرشاه درست شده باشه ولی بعد از انقلاب اسلامی به ویرانه ای تبدیل شده!
    حدود 3/4اُم این بافت بعد انقلاب به علت کم توجهی مسئولان از بین رفت!!
    درست مثل ارک علیشاه ما تبریزا!!
    اندازه ی اين عكس تغيير داده شده است. برای ديدن كامل عكس اينجا را كليك كنيد. اندازه ی عكس اصلی 709x472 است.

بوشهر،شهر نخل و دریا!!

اندازه ی اين عكس تغيير داده شده است. برای ديدن كامل عكس اينجا را كليك كنيد. اندازه ی عكس اصلی 1024x768 است.
    اندازه ی اين عكس تغيير داده شده است. برای ديدن كامل عكس اينجا را كليك كنيد. اندازه ی عكس اصلی 1334x660 است.
    اینم نخستین ناو جنگی ایران!!

دیوار ساحلی بوشهر!!

اینم ماهیگیران دلیر بوشهری!

اندازه ی اين عكس تغيير داده شده است. برای ديدن كامل عكس اينجا را كليك كنيد. اندازه ی عكس اصلی 711x515 است.
    اینم عکسایی از مناطق حفاظت شده:

نخلستان‌هاي آب‌پخش، دالكي و خائيز از بزرگ‌ترين و زيباترين نخلستان‌هاي بوشهر:

جمبو
    درختی است محلی که میوه آن مثل انگور کشیده و به رنگ بنفش است.میوه آن گس وترش و رسیده آن شیرین و دوای مریضی قند است.

از میوه آن میتوان در الکل سازی ،سرکه سازی ،رنگ سازی،تهیه انواع ترشی و برای خوردن استفاده کرد.درخت جمبو بزرگ و تنومند میشود و در تابستان و زمستان سبز است.اصل جمبو هندیست که به بوشهر آورده شده است.

البته از تمام بوشهری های عزیز،خواهش می کنم هر جایی که کمو کاستی احساس کردن،توضیحات لازم رو بدن تا ما هم مستفیض بشیم!!

کاربر سایت

New 1

سلام من مال خوزستانم به کسی نگی من داخل ابادان زندگی می کنم به من سر بزن به ابادان هم سر بزن

کلمات کلیدی این موضوع