ان الله یحول بین المرء و قلبه

چجوری میشه بفهمیم صدامون به خدا میرسه ؟؟؟؟؟.:: خدا حائل هست بین انسان و قلبش! (انفال/24) ::.چجوری میشه بفهمیم صدامون به خدا میرسه ؟؟؟؟؟

نحن اقرب الیه من حبل الورید

چجوری میشه بفهمیم صدامون به خدا میرسه ؟؟؟؟؟.:: ما از رگ گردن به انسان نزدیک‌تریم (ق/16) ::چجوری میشه بفهمیم صدامون به خدا میرسه ؟؟؟؟؟

و ما یدریک لعل الساعة تکون قریبا

چجوری میشه بفهمیم صدامون به خدا میرسه ؟؟؟؟؟.:: تو چه می‌دونی! شاید موعدش نزدیک باشه (احزاب/63) ::.چجوری میشه بفهمیم صدامون به خدا میرسه ؟؟؟؟؟

واتبع ما یوحی الیک واصبر حتی یحکم الله

چجوری میشه بفهمیم صدامون به خدا میرسه ؟؟؟؟؟.:: کارایی که بهت گفتم انجام بده و صبر کن تا خدا خودش حکم کنه (یونس/109) ::.چجوری میشه بفهمیم صدامون به خدا میرسه ؟؟؟؟؟

ان الله بالناس لرئوف رحیم

چجوری میشه بفهمیم صدامون به خدا میرسه ؟؟؟؟؟.:: خدا نسبت به همه‌ی مردم - نسبت به همه - مهربونه (بقره/143) ::.چجوری میشه بفهمیم صدامون به خدا میرسه ؟؟؟؟؟

ان الله یحب المتوکلین

:.:: خدا اونایی رو که توکل می‌کنن دوست داره (آل عمران/159) ::.:

و من الناس من یعبد الله علی حرف فان اصابه خیر اطمأن به و ان اصابته فتنة انقلب علی وجهه خسر الدنیا و الآخره

:.:: بعضی از مردم خدا رو فقط به زبون عبادت می‌کنن. اگه خیری بهشون برسه، امن و آرامش پیدا می‌کنن و اگه بلایی سرشون بیاد تا امتحان شن، رو گردون میشن. خودشون تو دنیا و آخرت ضرر می‌کنن (حج/11):

سعی کن قرآن را با معنی بخوانی حتی اگر روزی یک ایه باشد
در هر حال نماز یادتان نرود.نماز . نماز . نماز