نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: مادربردهای 3 x usb 3.0 گیگابایت

کاربر سایت

New مادربردهای 3 x usb 3.0 گیگابایت

با مادربوردهای سری H55 و H57 گیگابایت تجربه جدیدی از دنیای چند رسانه ای دیجیتال با کیفیت بسیار بالا و سرعت فوق العاده انتقال داده ها را کسب کنید. این سری از مادربوردها که از پردازنده های جدید Core i7 و Core i5 و Core i3 اینتل با سوکت LGA 1156 پشتیبانی می کنند برای اولین بار در صنعت تولید مادربورد مجهز به یک پردازنده گرافیکی مجتمع هستند. مادربوردهای سری H55 و H57 گیگابایت توانایی پخش فرمت های تصویری HD را دارد که نسل های قبلی این توانایی را نداشتند. با ارائه خروجی جدیدترین فرمت های تصویری، سری های H55 و H57 گیگابایت توانایی پشتیبانی از انواع مختلف فرمت های تصویری از جمله VGA، DVI، HDMI و Display Port را دارند. در کنار این ویژگی منحصر به فرد، این مادربوردها مجهز به جدیدترین و پر سرعت ترین درگاه ها از جمله USB 3.0 هستند که به واسطه این درگاه می توان 25 گیگابایت فیلم HD را تنها در 70 ثانیه از یک ابزار به ابزار دیگر انتقال داد.

مادربوردهای سری H55 و H57 گیگابایت مادربوردهای بسیار قدرتمندی هستند که در عین حال مصرف انرژی کمی دارند و یک محصول دوستدار طبیعت به شمار می روند. این دو ویژگی بارز به واسطه های تکنولوژی های انحصاری گیگابایت به دست آمده اند. از جمله این تکنولوژی های نوآورانه می توان به نسل سوم طراحی با طول عمر بالا به همراه لایه PCB دو اونسی، ابزار مدیریت هوشمند سیستم Smart6، نسخه دوم بهینه ساز پویای مصرف انرژی، بایوس دوگانه و پشتیبانی از EuP (تعیین کننده میزان مصرف انرژی کالاها) اشاره کرد.

اگر دوست دارید یک کامپیوتر داشته باشید که تجربه یک سینمای خانگی با کیفیت بسیار بالا را در اختیار شما قرار دهد، یا قصد دارید آخرین فیلم های جذاب سینمای دنیا را در یک صفحه نمایش Full HD تماشا کنید، مادربوردهای سری H55 و H57 گیگابایت تمامی امکانات مورد نیاز شما را در اختیارتان می گذارد تا لحظات به یاد ماندی را با یک فیلم جذاب سپری کنید. تنها چیزی که فراموش شده است یک ظرف ذرت بو داده است !

کاربر سایت

سلام مطلبت جالب دیدنی بود متشکرم ای این همه زحمتی که کشیدی

کاربر سایت

دوباره سلام من یادم رفت به شما یک چیز خیلی بزرگ بگم من لاور هستم به من هم سر بزن من انسانی با ادب هستم سر بزنیا یادت نرود بایییییییییییییی
    خدا حافظ

کلمات کلیدی این موضوع