با سلامبسته هاي زير رو به صورت كامل نصب كردم روي ويندوز :MingwGTK runtimeGTK devGTKmm runtimeGTKmm devو در حال حاضر با gcc به صورت كامل كامپايل انجام ميشه .براي تنظيم GTK هم طبق اين صفحه :gtkmm: Main Page كردم . و همه چيز دست پيش رفت :بدين معنا كه با زدن اين دستورات خروجي هاي ذكر شده اجرا ميشن :pkg-config --versionpkg-config --modversion --cflags --libs gtkmm-2.4اما براي كامپايل يك برنامه كه از GTK استفاده ميكنه كه طبق همون صفحه گفته از همچين دستوري استفاده كنيد :g++ `pkg-config --cflags gtkmm-2.4` my_programs.cc -o my_program `pkg-config --libs gtkmm-2.4`به هيچ وجه اين چيزا رو قبول نميكنه و ميگه چنين فايلي يا پوشه اي وجود نداره .براي مثال طبق اين صفحه :gtkmm: Main Page كدهايي :#include gtkmm.h int main(int argc, char *argv[]){ Gtk::Main kit(argc, argv); Gtk::Window window; Gtk::Main::run(window); return 0;}رو با دستور زير اجرا كردم :g++ simple.cc -o simple `pkg-config gtkmm-2.4 --cflags --libs`و خروجي زير رو داد :g++: `pkg-config: No such file or directoryg++: gtkmm-2.4: No such file or directorycc1plus.exe: error: unrecognized command line option -fcflags cc1plus.exe: error: unrecognized command line option -flibs` در ضمن فايلهايي كه من دانلود كردم :http://belnet.dl.sourceforge.net/sou...rc-3.exeفكر نكنم به اون صورت كسي رو پيدا كنين كه روي عمو بيلي GTK كار كرده باشه يا بكنه به نظر من ارزشش و هم ندارهخوب منم قصد ادامه اين كار رو ندارم . من بيشتر براي بررسي و تست اين كارهارو ميكنم .اين يه نمونه اون هست .مثلا برنامه بعديم مربوط به python ميشه و pygtk .تا اينجا راحترين و ساده ترين كتابخانه ايجاد رابط كاربري جدا از سيستم عامل wxWidgets بوده .سلام دوستان من كمتر اينجا سر مي زنم سرم با اين gtk# گرمه خيلي چيز توپي هست ولي در مورد سوال شما من از gtk+ تو ويندوز تحت vc استفاده كردم كه روش نصب gtk تو ويندوز رو هم قبلا تو پست هاي پيشين گفتم يه نگاه كن خوب جواب داده...