نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: از جونت سیر شدی؟؟؟؟؟؟

کاربر سایت

Eh از جونت سیر شدی؟؟؟؟؟؟

" بسم الله الرحمن الرحیم "دوستای گلم عزیزای دلم...." سلام "....خوبید؟؟؟؟خوشید؟؟؟؟سلام ید انشاالله؟؟؟؟ " خدا "رو شکر....من میگم:آخه بچه جون...بزرگ جون...آخه مگه از جونت سیر شدی...؟؟؟؟میگه:وا...یعنی چی...؟؟؟چی میگی تو؟؟؟؟میگم:من؟؟؟والله به خداهیچی... نمیخواستم جسارت کنم خدمتتون...فقط یه جمله:از جونت سیر شدی...؟؟؟؟میگه:چطور مگه؟؟؟؟میگم:آخه این چیه میریزی تو غذات..؟؟؟ میگه:این؟؟؟ روغنه دیگه...نمیبینی...؟؟؟؟؟_چرا بابا...میبینمش...میدونم روغنه...._خب پس چی میگی؟؟؟_میگم نریز...سمه...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !_سم؟؟؟؟چی میگی تو؟؟؟ زده به سرت؟؟؟؟_آره زده به سرم...!!!بد جوریم زده...._وا........._این رگهات ...چه گناهی کردن این بدبختا...؟؟؟؟_ها....؟؟؟؟_بابا. ...اون رگت دیگه نمیکشه...!!!!!خسته است...از دست تو... از دست کارات..._چی...؟؟؟_این رگ راهش گرفته شده...یعنی تو راهشو گرفتوندی..._من؟؟؟_آره...جنابع الی..ای بابا...نریز اونو تو غذات...!!!!!!!_وا...خب پس چی بریزم؟؟؟؟_بیا منو بریز تووووووووووووووووش..._ها؟؟؟ _توش روغن کنجد بریز..._روغن کنجد دیگه چه صیغه ایه...؟؟؟؟_صیغه ی ماضی..._برو بابا..._آره عزیزم...روغن کنجد...لامصب نمیدونی چقدر مفیده که...!!!!از کنجد میگیرنش...اصلا با رگ مگ کاری نداره...!!!_واقعا؟؟؟_آره...به جون تو..._به جون خودت..._قول بدی روغن مایع وجامد نریزی...!!!؟؟؟_سخته خوب...مزه ی غذا عوض میشه..._به سرحالی و خوشحالیو و شادی رگهات نمی ارزه...؟؟؟؟_چرا...راست میگی...

Rofl2

عطیه جان
    متن خیلی جالبی بود
    هم جنبه ی علمی پزشکی داشت هم خلی با مزه بود
    ممنونم ازت عزیزم

کاربر سایت

Talking

salam
    kheili jaleb bod
    kolli khoshhali kardim
    shiveye jalebi ro vaseye resondane payam estefade kardin
    ba tashakoree faravan:icon_pfds2 (37)::icon_pfds2 (37):