صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 12

موضوع: صندلی سرد سناتورها مخصوص سالی

کاربر سایت

New 1 صندلی سرد سناتورها مخصوص سالی

سلام
    خوب گفتم صندلی داغ که داریم همه جیز شدن منم یه صندلی سرد بزارم .

لطفا سوال های خود را بنویسید تا پاسخ دهم .

کاربر سایت

دوستان منتظر سوالات شما هستیم

Exclamation

1) نام نام خانوادگی سن میزان تحصیلات شغل ؟

2) چرا اسمشو گذاشتی صندلی سرد؟

3) کوچکترین و بزرگترین آرزوت در زندگی؟

4) سخت ترین انتخابات در زندگی؟

5) تا حالا سر دوراهی گیر کردی؟

6) شده از کسی کمک بخوای طرفت کمک نکنه ؟در چه مورد؟

7) بهترین روز زندگیت

8)منطقی ترین آدم بنظرت در چت روم که باهاش مواجه شدی؟

کاربر سایت

24

نقل قول نوشته اصلی توسط sali_k26 نمایش پست ها
    سلام
    خوب گفتم صندلی داغ که داریم همه جیز شدن منم یه صندلی سرد بزارم .

لطفا سوال های خود را بنویسید تا پاسخ دهم .
    سالي خان 4 تا سوال ازت دازم

1-اگه دوست داري ازت سوال بپرسن چرا مثل بقيه كاربرا در ليست صندلي داغ ثبت نام نكردي و اومدي واسه خودت تاپيك جداگانه زدي؟؟؟!!!

2=شما در تاپيك صندلي داغ من سخنان مبسوطي در باب مذمت راست نگفتن در دنياي مجازي ادا كردي به اين مذمون:

و دنیای مجازی میشه همیشه صادق بود من میگم همیشه همه جا ادم باید خودش باشه اینکه بدونن من کیم ، چیم مثلا چی میشه چیکارم میتونن کنن ؟ نظرت رد مورد فکر من چیه ؟

يخورده به اون كلمات (اگه بدونن من كيم...من چيم...دقت كن)
    حالا سوال من اينه كه چرا شما كه معتقد به راست گويي دردنياي مجازي هستيد و معتقدتريد كه بايد تمام مسايل از جمله هويت در دنياي مجازي شفاف و بي پرده عنوان گردد ؛؛؛؛ چرا در تاپيك قدرداني از فلفل نمك و در تاييد صحبتهاي ليچار گونه!!! سالار با آيدي خودت ننوشتي و از يك آيدي ديگه به نام mard استفاده كردي و نخواستي ديگران بطور شفاف و روشن بفهمن نظرت با سالار در مورد فلفل نمك يكيه ؟؟؟؟!!!
    آدرس اون تاپيك يادت هست كه؟؟؟...نه؟؟؟
    و آدرس پستي كه نوشتي و من حذفش كردم::

3- سوال ديگه اينه كه با توجه به اينكه آيدي شما رو بن كردم و اگه كسي چندتا آيدي داشته باشه با بن شدن يك آيدي كليه آيدي هاش بن ميشه؛ چه جوري دوباره تونستي بياي اينجا؟؟؟؟

4- و سوال آخر اينكه اگر شما تصميمات مديريت اين تالار رو قبول نداريد و به شكل توهين آميز باهاش مخالفت ميكنيد ديگه چه اصراري داريد كه بازهم براي باز شدن آيديتون دست بدامن همون مديري كه قبولش ندارين ميشين؟؟؟

البته مي بخشي سالي جان؛؛؛چون اينجا صندلي سرد بود اين سوالها رو پرسيدم وگرنه اين سوالها نبايد در يك مكان عمومي پرسيده ميشد!!

کاربر سایت

1) نام نام خانوادگی سن میزان تحصیلات شغل ؟

2) چرا اسمشو گذاشتی صندلی سرد؟

3) کوچکترین و بزرگترین آرزوت در زندگی؟

4) سخت ترین انتخابات در زندگی؟

5) تا حالا سر دوراهی گیر کردی؟

6) شده از کسی کمک بخوای طرفت کمک نکنه ؟در چه مورد؟

7) بهترین روز زندگیت

8)منطقی ترین آدم بنظرت در چت روم که باهاش مواجه شدی؟

جواب
    1- من سالار کیانی هستم 27 ساله از شیراز و مجرد هستم . دانشجوی ترم اخر کارشناسی فناوری اطلاعات هستم .شغل بنده در حال حاضر به علت اینکه پدرم از کارمندان درجه بالای دولت هستند و مشغله کاری دارند به عنوان نایب مدیر عامل شرکت بابام تو شرکت ایشون کار میکنم .

2- راستش چون تو صندلی گرم همه سوالات شخصی نبودن و راحت جواب داده نمیشد و اینکه بعضی مسایل عنوان نمیشد یا پاسخ داده نمیشد تصمیم گرفتم صندلی سرد رو بسازم تا دوستام راحت بدون قوانین دست و پا گیر اون صندلی بتونن سوال کنن و من جواب بدم .

3- کوچکترین ارزوی من این که هر چه زدوتر حکم منو بزنن برم سر کار کارم تمومه ولی منتظرم تو سال جدید بگن بیا (شرکت نفت قبول شدم). بزرگترین ارزوم هم این است که تمام مریض هایی که در بیمارستان هستند و گرفتارن شفا پیدا کنند و امیدوارم هیچ فقیری دیگخ نباشه بزرگترین ارزوی من این است بتونم کاری کنم هیچ فقیری نباشه.

4- سخت ترین انتخاب من زمانی بود که یه نفر به من درخواستی داد و من بهش فکر کردم و جواب رد دادم این خیلی برام سخت بود چون
    دل طرف شکست ولی خوب خیلی مهم بود

5-اره گیر کردم ولی معمولا سر دو راهی یا اینکه خیلی لفتش میدم تا کار از کار بگزره و خراب بشه یا تصمیمی میگیرم که زیاد خوب نشه. دوست دارم همیشه راحت تصمیم بگیرم .

6- از کسایی بودن که کمک خواستم ولی خوب من خودم به همه کمک میکنم ولی خوب همه مثل من نیستن !!!!!!!!!!

7-روزی که تو امتحان استخدامی شرکت نفت قبول شدم . راستش خیلی سخت بود از کنکور هم سختر.

8-راستش تا حالا بحث منطقی نداشتم اخه میدونین اینجا هیچ کس خودش نیست نمیشه راحت فهمید طرف منطقی است یا نه باید بحث مفید باشه تا ادم بدونه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

بازم ممنون از سوالاتون

ویرایش توسط sali_k26 : 2010/03/28 در ساعت 12:11

کاربر سایت

اول اینکه از امپراطور تشکر میکنم ولی خوب من قول دادم بحثی نکنم که منجر به تشنج بشه ولی خوب جواب میدم طوری که ناراحتی بوجود نیاد !!!!
    ویرایش توسط sali_k26 : 2010/03/28 در ساعت 12:05

کاربر سایت

[QUOTE=Emperatur;57525]سالي خان 4 تا سوال ازت دازم

1-اگه دوست داري ازت سوال بپرسن چرا مثل بقيه كاربرا در ليست صندلي داغ ثبت نام نكردي و اومدي واسه خودت تاپيك جداگانه زدي؟؟؟!!!

2=شما در تاپيك صندلي داغ من سخنان مبسوطي در باب مذمت راست نگفتن در دنياي مجازي ادا كردي به اين مذمون:

و دنیای مجازی میشه همیشه صادق بود من میگم همیشه همه جا ادم باید خودش باشه اینکه بدونن من کیم ، چیم مثلا چی میشه چیکارم میتونن کنن ؟ نظرت رد مورد فکر من چیه ؟

يخورده به اون كلمات (اگه بدونن من كيم...من چيم...دقت كن)
    حالا سوال من اينه كه چرا شما كه معتقد به راست گويي دردنياي مجازي هستيد و معتقدتريد كه بايد تمام مسايل از جمله هويت در دنياي مجازي شفاف و بي پرده عنوان گردد ؛؛؛؛ چرا در تاپيك قدرداني از فلفل نمك و در تاييد صحبتهاي ليچار گونه!!! سالار با آيدي خودت ننوشتي و از يك آيدي ديگه به نام mard استفاده كردي و نخواستي ديگران بطور شفاف و روشن بفهمن نظرت با سالار در مورد فلفل نمك يكيه ؟؟؟؟!!!
    آدرس اون تاپيك يادت هست كه؟؟؟...نه؟؟؟
    و آدرس پستي كه نوشتي و من حذفش كردم::

3- سوال ديگه اينه كه با توجه به اينكه آيدي شما رو بن كردم و اگه كسي چندتا آيدي داشته باشه با بن شدن يك آيدي كليه آيدي هاش بن ميشه؛ چه جوري دوباره تونستي بياي اينجا؟؟؟؟

4- و سوال آخر اينكه اگر شما تصميمات مديريت اين تالار رو قبول نداريد و به شكل توهين آميز باهاش مخالفت ميكنيد ديگه چه اصراري داريد كه بازهم براي باز شدن آيديتون دست بدامن همون مديري كه قبولش ندارين ميشين؟؟؟

البته مي بخشي سالي جان؛؛؛چون اينجا صندلي سرد بود اين سوالها رو پرسيدم وگرنه اين سوالها نبايد در يك مكان عمومي پرسيده ميشد!!

اول تشکر کنم از امپراطور

1- عزیز جان شما خودت هم میدونی چرا اونجا ثبت نام نکردم شما فکر کن دوست داشتم برای خودم یه یه صفحه داشته باشم و در ضمن من قول دادم به کسی کار نداشته باشم خوب منم دیگه کاری ندارم .

2-اول اینکه خدا کنه شما هم مثل داداش سناتور من سالار رو با اون سالار اشتباه نگرفته باشی چون سالار یه چیزایی گفته بود فکر کردن من سالی با اون سالار یکی هستم دوم اینکه سخنان اقای مرد سخنان بنده نبود اقای مرد یا همون امیر حسین یکی از کسانی است که تو روم همیشه بود دوست بنده است از همین لب تاب بنده یه ای دی ساخت جواب داد چون منزل ما تشریف داشتن .

3- کی گفته بنده سناتور رو قبول ندارم ؟ سناتور خودش خوب میدونه برام خیلی محترمه و با کسی دیگه مشکل داشتم نه با سناتور من تو روم با هیچ کس مشکلی نداشتم الا اون یه نفر که بنا به قولی که دادم اصلا دیگه ایشون رو نمی بینم یعنی برام وجود نداره !!!!!!!!!!!
    امپراطور بازم ممنون که سوال پرسیدی من الله توفیق
    ویرایش توسط sali_k26 : 2010/03/28 در ساعت 12:06

کاربر سایت

دوستان عزیز ممنونم بازم منتظر سوالات شما هستم

کاربر سایت

از همه شما سپاسگزارم

Talking 3!!!!!!

سلام :icon_pfds2 (37):

من فقط یه سوال دارم

سوال شماره 3 جناب امپراطور و میخوام تکرار کنم چون بهش پاسخ ندادی

موفق باشی

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین