نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: ارسالsmsرایگان بدون دعوت نامه و بصورت ناشناس

مدیر بازنشسته

24 ارسالsmsرایگان بدون دعوت نامه و بصورت ناشناس

خیلی ها تو ایران دنبال سایتهایی هستند که بتونند از اینترنت به موبایلهای داخل و حتی خارج اس ام اس بصورت رایگان ارسال کنند والبته اگر پیدا کنند باید براشون دعوت نامه ارسال بشه و مهمتر از همه انها خیلی ها ارزوشونه که بتونند از اینترنت بصورت ناشناش و بدون اینکه شمارشون بیفته اس ام اس ارسال کنند که این یکی خیلی جالبتره
    خوب من هم میخوام در این پست یک پست سوپرایزی برای شما بدم و میدونم خیلی هاتون تا خودتون اینو تست نکنید باور نمیکنید مطالب زیر را بخونید

و اما خفترینش که همه دنبال ان هستند
    ارسال اس ام اس رایگان به تمام اپروتورها(همراه اول و ایرانسل و تالیا) ایران و به هر کسی بصورت ناشناس چیه

در ادامه همین مطلب یک سایت خارجی بدون تبلیغات همراه با اموزش تصویری معرفی میکنم که شما بتونید بدون نیاز به دعوت نامه از کس دیگه بتونید به تمام اپروتورها(همراه اول و ایرانسل و تالیا ) sms رایگان و ناشناس ارسال کنید بدون اینکه شما شماره به موبایل طرف بیفته اینو من خودم مدتیه استفاده میکنم کفتم حیفه شما از این بی نصیب بشید
    اموزش و لینک سایت خارجی برای ارسال اس ام اس رایگان

نحوه ثبت نام

۱- وارد لینک زیر شوید
    https://www.fishtext.com/cgi-bin/signup
    ۲- : در قسمت Enter Your Mobile Number شماره موبایل خودتون را وارد کنید و سپس روی Submit کلیک کنید . مثال : اگر شماره همراه شما ۰۹۱۴۴۰۴۷۸۹۴ است باید بصورت98۹۱۴۴۰۴۷۸۹۴+ بنویسید

۳ : در این مرحله مشخصات خواسته شده را وارد کنید و دوباره روی Submit کلیک کنید

۴-چند ثانیه (احتمال دارد تا ۱۰ دقیقه طول بکشد)بعد یک کد چهار رقمی به موبایل شما فرستاده میشه که کافیه در کادر مربوطه وارد کنید :

4 : حالا وارد سایت شوید
    https://www.fishtext.com/cgi-bin/account

5 : با کلیک روی Send messaqe در سمت چپ سایت میتوانید پیام های خودتون رو ارسال کنید .

شماره گیرنده پیام را به این صورت وارد کنید :
    مثال :اگر شماره گیرنده طرف ۰۹۱۴۴۰۴۷۶۰۴ باشد شماره طرف را بصورت 989144047604 وارد كنيد(۱)
    و اگر ميبخواهيد شماره شما در موبايل طرف نيفته در قسمت شماره ۲ كزينه Anonymous را انتخاب كرده
    و در قسمت ۳ متن را نوشه و دكمه ۴ را بزنيد

نکته۱ : میتونید با موبایلهای آشناها و دوستان خود چندین اکانت بسازید و با اکانت اونها پیام ارسال کنید . فقط کافیه کد ثبت نام به گوشیشون فرستاده بشه و شما برش دارید .

نکته ۲ : فقط یک مشکل اینه که اگه Sms فارسی ارسال کنید , گیرنده Sms خالی یا درهم بر هم دریافت میکنه . یعنی فقط بصورت فینگلیش ارسال کنید .

سایت باز نمیشه

کاربر سایت

ممنون کار کرد

کلمات کلیدی این موضوع