صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 39

موضوع: صندلي داغ مخصوص hotsauce

کاربر سایت

نقل قول نوشته اصلی توسط niuosh@ نمایش پست ها
    من اومدم با یه عالمه سوال اما همه اش یادم رفت هر چند هستی جان سوالی نزاشته دیگه !!!!!!!!
    اما شما هم جوابای با حالی دادی انقدرم با ماشینت مردم و جایزه نکن با بای:icon_pfds2 (37):

مرسی نظر لطفته

.....عاشق اسمتم خیلی اسمتو دوست دارم..

کاربر سایت

نقل قول نوشته اصلی توسط *SHAYAN* نمایش پست ها
    سلام.

خسته نباشی

وای چقدر سوالای طولانی ازت میپرسن نه بابا اینا چیزی نیست

من جای تو خسته شدم

فقط یه سوال:

اگه بگن 48 ساعت دیگه میمیری (زبونمو گاز گرفتم) تو این مدت چی کارا میکنی؟میشینی غصه میخوری یا میری عشق و حال!! یا فقط دعا میکنی!!!!!!!
    به نام خدا :4:
    اول همه پولامو نقد میکنم.بعد میرم سر خاک پدر مادرم.بعد از همونجا مستقیم میرم فرودگاه و میرم u.s.a و تو اون 2روز هرچی عشقو حال بلدم رو انجام میدم و برای اخرین بار میرم یه نفر که خیلی دوستش دارم رو میبینم ...هم اسم user بالایی نیوشا.
    و بعدم میرم کلیسا طلب بخشش میکنم و میرم پیش پدرم

کامل توضیح دادم
    هر کاری میکنی توضیحم بده بی زحمت
    ..........................

کاربر سایت

ببینم تا حالا تو عشقت کسی بهت خیانت کرده؟ یا اینکه تو به کسی خیانت کنی

کاربر سایت

نقل قول نوشته اصلی توسط maral. نمایش پست ها
    ببینم تا حالا تو عشقت کسی بهت خیانت کرده؟ یا اینکه تو به کسی خیانت کنی
    اره شده....هر جفتش

Exclamation

ســـــــــــــــــــــــل اماومدم که ازت سؤال بپرسم!دلم واست میسوزه امیر
    فقط زیاد نگه نمیدارمت چون شلوارت ممکنه D & G باشه حیفه بسوزه
    امیر یه دوسی دارم که خیلی دوسش میدارم خیلی مموشو نازه یه بار سوتی داد میخواس به من بگه بگو/گفت بوگو/هردومون ده مین فقط مرده بودیم از خنده/حالا میگم بوگو داستانش اینه
    زود بیاین تا تنور داغه دستوپاشو بگیریم با کله بندازیمش توتنوردیگه هوس داغ نکنه .امیرانشاءالله صندلی بعدی/صندلی بختت باشه/راسی امیل بین صندلی بخت وصندلی اعدام کدوموانتخاب میکنی؟
    بوگو اگه قرار باشه بین زن گرفتن و سربازی رفتن یکی رو انتخاب کنی کدومشو انتخاب می کنی؟
    بوگواهل کجایی؟ اصلیتت واسه کجا ست؟کامل پلیز
    هوای لس آنجلس الان چند درجه ی فارنهایته؟البته یه وقت فکرنکنی فضولما/خواستم یه سوال آسون.سون.سون.سون.سون.سون کرده باشم/تازه میدونم الان ازفامیلات توآمریکا میپرسی/آهانز امیردو رگه هستی . پلییز کامل بوگو
    تا حالا تو جمع دوستات آهنگی خوندی؟, چه بیتی این روزا زیر لب زمزمه میکنی؟
    یه چند تا پیک از خودت بزار
    موسیقی کار کردی ؟چه سازی؟سبک موسیقی مورد علاقت
    بوگوچرا همه فکر میکنن میان اینجا باید سوالای با کلاس و خوجل موجل طرح کنن؟
    بوگومگه الان که سوالای من چرت و پرت چشه؟
    امیر چرا میگن اسب حیوان نجیبیست؟یعنی دارم نمیفهمم که این نجابت همون نجابته؟ نظرت چیه؟ بوگو
    علم بهتر است یا دانش؟ هاهاهاها
    چرا گفتن ماشین سواری دولا دولا نمیشه ؟من میگم میشه/وقتی حجاب کامل نباشه تازه کلی هم آرایش داشته باشی و بخوای از جلو میتی کوماندوها رد شی/حالاامیر بوگو میشه؟ پیش اومده واست؟
    اگر دست خودت بود که اینا رو انتخاب میکردی چه تغییری میدادی؟ شهر و کشور تولد / شهر و کشور سکونت / اسمت / عصری که به دنیا اومدی
    امیرآیکیوبوگو ببینم اون کدوم سیزده بدربودکه مامانم نتونست بره پیک نیک وچرا؟
    چه حسی بهت دست میده ..
    داری کوهنوردی می کنی یه هو ببینی بهمن داره سرازیر میشه سمت تو
    یه جای مهم می خوای بری دیرت شده داری دوش می گیری آب قطع شه برق هم بره
    ماشینو دادی کارواش /حسابی بهش رسیدی/یک ساعت دیگه هم قراره بری دیدن گرل فرندت /یهو میبینی کلاغا روش پی پی کردن(ببقجیدا)
    درست تو دقیقه نود تیمت داره قهرمان میشه گل بخوره
    تو هواپیمای در حال سقوط نشسته باشی
    تو روم داریم گل میگیم گل میشنویم یهو شوت شی هوا توسط مثلن محمد جونم میخوام اون احساس لطیفو واسم تعریف کنی/آخه اون امضاء چیه پایین صفحت/اصولن چرا بن؟
    شب تو خونه تنها خوابیده باشی دزد بیاد
    اگه مثلا جای گلیشفته فراهانی تو درباره الی باشی و الی رو که تو اوردیش گم بشه لب دریا
    می خواستی بری مسافرت بلیط هواپیما تو گم می کنی از پرواز جا می مونی فرداش می بینی همون هواپیما سقوط کرده
    12دسامبر 2012 بشه و متوجه بشی که واقعا پیش گویی نوستراداموس داره اتفاق می افته
    اگر روزي مديريت كل يك انجمن مجازي را در اختيار شما قرار دهند
    اولين كاري كه براي ارتقاي آن انجام ميدهيد چيست؟

شما بيشتر زمان خود را به كدام دنيا ترجيح ميدهيد واقعي يا مجازي ؟
    اگه یه شب تو اتاقت تنها باشی کسی هم خونه نباشه یهو یه جن جلو روت ظاهر شه بگه سلام عزیزم چکار میکنی ؟

در مواقع ترس شدید کدوم گزینه در موردت صدق میکنه جیغ یا فریاد یا یه چیز دیگه ؟
    بیشتر به گوشات اعتماد میکنی معمولا یا چشمات ؟عقل با کدومشون رابطه مستقیم تری داره بنظر تو و چرا ؟
    همینجوری 5تا از پسرا و 5تا از دخترای فرومو اسم ببرو بوگو چزا اینا؟؟؟ توضیح
    امیر: تو خجالت نمیکشی ؟
    شانسا رو تو هوا می قاپی یا میذاری از دستت لیز بخورن ؟
    بنظرت اینکه میگن گذشته چراغ راه آینده س واقعا راسته یا اینکه اشتباهات تاریخ (خود تاریخ دنیا ) همواره تکرار میشن و تاریخ تکرار بی پایان اشتباهاته ؟
    کاربرانی که بیشتر باشون راحت هستی(اختیاری)
    چرا امضات اینجوریه؟
    خوب متشکرم که سوالای لوس منو جواب میدی
    اگه خوب و کامل جواب بدی میسی
    به نظرت دارم کم میارم؟
    چند کلمه راجع به من
    سناتورو چندتا دوس داری؟

کاربر سایت

نقل قول نوشته اصلی توسط dokhtar irooni نمایش پست ها
    ســـــــــــــــــــــــل اماومدم که ازت سؤال بپرسم!دلم واست میسوزه امیر
    فقط زیاد نگه نمیدارمت چون شلوارت ممکنه D & G باشه حیفه بسوزه
    امیر یه دوسی دارم که خیلی دوسش میدارم خیلی مموشو نازه یه بار سوتی داد میخواس به من بگه بگو/گفت بوگو/هردومون ده مین فقط مرده بودیم از خنده/حالا میگم بوگو داستانش اینه
    زود بیاین تا تنور داغه دستوپاشو بگیریم با کله بندازیمش توتنوردیگه هوس داغ نکنه .امیرانشاءالله صندلی
    بعدی/صندلی بختت باشه/راسی امیل بین صندلی بخت وصندلی اعدام کدوموانتخاب میکنی؟ معلومه صندلی بخت بهتر از مردنه دیگه f
    بوگو اگه قرار باشه بین زن گرفتن و سربازی رفتن یکی رو انتخاب کنی کدومشو انتخاب می کنی؟ میرم سربازی..اینطوری 2سال اسیرم ولی اونطوری تمام عمر
    بوگواهل کجایی؟ اصلیتت واسه کجا ست؟کامل پلیز تهران-دنور 2نفر
    هوای لس آنجلس الان چند درجه ی فارنهایته؟البته یه وقت فکرنکنی فضولما/خواستم یه سوال آسون.سون.سون.سون.سون.سون کرده باشم/تازه میدونم الان ازفامیلات توآمریکا میپرسی/آهانز امیردو رگه هستی . پلییز کامل بوگو در حال حاضر مناطقش بین 47_54 f هستش
    تا حالا تو جمع دوستات آهنگی خوندی؟, چه بیتی این روزا زیر لب زمزمه میکنی؟ اره.
    حالا که میخوای بری نمیخواد بهم بگی عاشقمی یا منو خیلی دوسم داری واسه ی نبودنم خدا خدا نکن وقتی که رفتی از پیشم پشتتم نگاه نکن.تیکه میندازی که باید بری غیره مستقیم برو ولی یه درصد فکر نکن قیدتو زدیم خواستی دلمو ببری بردی خدایشم تنها بدیه عشق اینه عاشقا جدا میشن
    .............قدیمیه ولی این اهنگو خیلی دوست دارم

یه چند تا پیک از خودت بزار تو تایپیک بعدی
    موسیقی کار کردی ؟چه سازی؟سبک موسیقی مورد علاقت گیتار.......Rap usa.......rock and roll
    بوگوچرا همه فکر میکنن میان اینجا باید سوالای با کلاس و خوجل موجل طرح کنن؟از خودشون بپرس!!اولین بار بود میدیدم
    بوگومگه الان که سوالای من چرت و پرت چشه؟خیلی هم باحاله
    امیر چرا میگن اسب حیوان نجیبیست؟یعنی دارم نمیفهمم که این نجابت همون نجابته؟ نظرت چیه؟ بوگوحتما اسب های ماده دیر پا میدن دیگه ولی من تا جایی که شنیدم با 1 قند سری ok رو میدن
    علم بهتر است یا دانش؟ هاهاهاها ثروت :
    چرا گفتن ماشین سواری دولا دولا نمیشه ؟من میگم میشه/وقتی حجاب کامل نباشه تازه کلی هم آرایش داشته باشی و بخوای از جلو میتی کوماندوها رد شی/حالاامیر بوگو میشه؟ پیش اومده واست؟ اره بابا تازه چپ چپ هم نگاشون میکنم
    اگر دست خودت بود که اینا رو انتخاب میکردی چه تغییری میدادی؟ شهر و کشور تولد / شهر و کشور سکونت / اسمت / عصری که به دنیا اومدی اسپانیا..بارسلونا...امریکا.. نور....مسعود همین که هست..........همین عصر
    امیرآیکیوبوگو ببینم اون کدوم سیزده بدربودکه مامانم نتونست بره پیک نیک وچرا؟ تولدت 14 فروردینه؟ خوب مامی گرامی 13 رو تو بیمارستان در کرد و 14 شمارو
    چه حسی بهت دست میده .. هشدار
    داری کوهنوردی می کنی یه هو ببینی بهمن داره سرازیر میشه سمت تو برمیگردم که نخوره تو صورتم
    یه جای مهم می خوای بری دیرت شده داری دوش می گیری آب قطع شه برق هم بره تیمم میکنم
    ماشینو دادی کارواش /حسابی بهش رسیدی/یک ساعت دیگه هم قراره بری دیدن گرل فرندت /یهو میبینی کلاغا روش پی پی کردن(ببقجیدا) میگم یکم منتظر بمونه...تا دوباره بدم بشون ...اگرم رفت به جهنم
    درست تو دقیقه نود تیمت داره قهرمان میشه گل بخوره تا 1هفته حالم گرفتست و به همه گیر میدم
    تو هواپیمای در حال سقوط نشسته باشی بیهوش میشم دیگه چیزی نمیفهمم
    تو روم داریم گل میگیم گل میشنویم یهو شوت شی هوا توسط مثلن محمد جونم میخوام اون احساس لطیفو واسم تعریف کنی/آخه اون امضاء چیه پایین صفحت/اصولن چرا بن؟بن رو که نزدیک 2ماه بودم و نمیدونم چرا...احساسی ندارم میرم به تراوینم میرسماخه حدس میزنم شاید بن بشم! چون کلن ریشه طرف خشک میشه
    شب تو خونه تنها خوابیده باشی دزد بیاد میگیرم اینقدر میزنمش که هرچی ار هرجا برده بگه
    اگه مثلا جای گلیشفته فراهانی تو درباره الی باشی و الی رو که تو اوردیش گم بشه لب دریا من اگر الی بیارم با خودم لب دریا نمیزارم از اغوشم دور بشه
    می خواستی بری مسافرت بلیط هواپیما تو گم می کنی از پرواز جا می مونی فرداش می بینی همون هواپیما سقوط کرده احتمالا پای انگلیس یا اسرائیل وسطه
    12دسامبر 2012 بشه و متوجه بشی که واقعا پیش گویی نوستراداموس داره اتفاق می افته 90% درسته
    اگر روزي مديريت كل يك انجمن مجازي را در اختيار شما قرار دهند دوست ندارم اصلا چون مجبورم واسه مردم الکی کلاس بزارم
    اولين كاري كه براي ارتقاي آن انجام ميدهيد چيست؟ ؟!!
    شما بيشتر زمان خود را به كدام دنيا ترجيح ميدهيد واقعي يا مجازي ؟ وافعی
    اگه یه شب تو اتاقت تنها باشی کسی هم خونه نباشه یهو یه جن جلو روت ظاهر شه بگه سلام عزیزم چکار میکنی ؟ سکته میکنم میره پی کارش !!
    در مواقع ترس شدید کدوم گزینه در موردت صدق میکنه جیغ یا فریاد یا یه چیز دیگه ؟ هنگ میکنم..سکوت و همونجا میمونم
    بیشتر به گوشات اعتماد میکنی معمولا یا چشمات ؟عقل با کدومشون رابطه مستقیم تری داره بنظر تو و چرا ؟ چشمام
    همینجوری 5تا از پسرا و 5تا از دخترای فرومو اسم ببرو بوگو چرا اینا؟؟؟ توضیح
    پسر: Reza_123456 ..چون الان بهترین دوسته نتیم هست و داریم با هم تراو بازی میکنیم
    دختر: dokhtar irooni..TANY....Shima_62_Sharareh دوستشون دارم برای اینکه مهربونن و هیچ وقت ناراحتم نکردن
    امیر: تو خجالت نمیکشی ؟ نه
    شانسا رو تو هوا می قاپی یا میذاری از دستت لیز بخورن ؟ اکثرا لیز میخورن
    بنظرت اینکه میگن گذشته چراغ راه آینده س واقعا راسته یا اینکه اشتباهات تاریخ (خود تاریخ دنیا ) همواره تکرار میشن و تاریخ تکرار بی پایان اشتباهاته ؟ جان ؟!؟
    کاربرانی که بیشتر باشون راحت هستی(اختیاری) با همه راحتم
    چرا امضات اینجوریه؟ تو کف اون بن قبلیه موندم بهم گفتن واسه زدن TEXT های شعر انگلیسی بوده که بن شدم ؟
    خوب متشکرم که سوالای لوس منو جواب میدی خیلی هم توووووووووووووووپ بود
    اگه خوب و کامل جواب بدی میسی
    به نظرت دارم کم میارم؟ نه بابا
    چند کلمه راجع به من 1کلمه........مهربون
    سناتورو چندتا دوس داری؟ من زیااااااااااااااااد . ولی اون بالعکس

................................

[/IMG]

[/IMG]

ویرایش توسط SENATOR : 2010/04/26 در ساعت 17:34

کاربر سایت

کاربر سایت

تنی گفت عکسارو پاک کن منم نمیتونم رو حرفش حرف بزنم شرمنده
    ویرایش توسط HOTSAUCE : 2010/04/28 در ساعت 17:27

khob manam ye chan taii soal beporsam :D albate aval salam khedmate amir jan
    1_chi shod ba travian ashna shodi
    2_kodoom bazikone basketbalo doos dari az miyane in chanta
    a_samade nik khahe bahrami
    b_aydine nik khahe bahrami
    c_maykel jordan
    d_lyonel messi:D
    3_nazaret rajebe man chye?

کاربر سایت

[QUOTE=!namjo!;64037]khob manam ye chan taii soal beporsam :D albate aval salam khedmate amir jan
    ...............
    1_chi shod ba travian ashna shodi
    2_kodoom bazikone basketbalo doos dari az miyane in chanta
    a_samade nik khahe bahrami
    b_aydine nik khahe bahrami
    c_maykel jordan
    d_lyonel messi:D
    3_nazaret rajebe man chye?[/QUOTE]

1.توسط 1کی از دوستام
    2. واقعا نمیشه اتخاب کرد ولی ایدین و مسی
    3.یک همر وحشتناک... :d یه DUAL حرف گوش کن ....یه رفیق خوب

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین