نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: آموزش کامل نصب vbseo sitemap

New 1 آموزش کامل نصب vbseo sitemap

توصیه می شود قبل از نصب vbseo sitemap خوده vbseo رو برای seo کردن لینک ها نصب کنید.
    حالا اینجا برای دانلود فایل vbseo sitemap که تا الآن آخرین نسخه ارائه شده همون نسخه vbseo_sitemap-3-2 هست کلیک کنید.
    پس از دانلود فایل رو از حالت زیپ در بیارید و تمامی محتویات داخل شاخه upload رو در محلی که ویبولتین شما نصب است آپلود کنید.
    حالا به شاخه زیر در فایل منیجر هاستتون بروید:
    forum-root/vbseo_sitemap
    حالا سطح دسترسی یا chmod شاخه data رو در حالت 777 قرار بدهید.
    حالا به شاخه htaccess در فایلی که قبلاً دانلود کردید بروید و فایل htaccess. رو در هاستتون و در شاخه ای که ویبولتین نصب هست آپلود کنید. توجه داشته باشید اگر فایل htaccess. قبلاً در هاست وجود داشته باید محتویات فایل htaccess.txt که در شاخه htaccess که در فایلی که قبلاً دانلود کرده اید رو کپی کنید و در همون htaccess. هاستتون قرار بدید.
    حالا به مرکز کنترل پنل یا همون admincp ویبولتینتون برید Add/Import Product فایل داخل شاخه docs (do not upload) با نام vbseo_sitemap.xml رو ایمپورت کنید.
    پس از ایمپورت فایل صفحه admincp رو reload کنید یا کلید F5 رو بزنید.
    پس از reload صفحه یک گزینه جدید در بالای بخش تنظیمات اصلی انجمن با نام vBSEO اضافه می شود. حالا این قسمت رو باز کنید و گزینه vBSEO Sitemap Settings رو انتخاب کنید.
    در این بخش تنظیمات اصلی vbseo sitemap هست که تنظیماتی که باید انجام بشه نوشته شده:
    1. اگر vbseo رو قبلاً نصب کرده اید گزینه vBSEO Installed? رو در حالت بله قرار بدید در غیر این صورت گزینه خیر را انتخاب کنید.
    2. در بخش Max URLs in Sitemap Files حداکثر تعداد آدرس ها را در هر فایل sitemap تعیین کنید. توجه داشته باشید که گوگل فایل های بالای 50,000 آدرس رو قبول نمی کنه.
    3. در قسمت vBSEO Sitemap Interface Access Password باید یک رمز عبور برای کنترل پنل vbseo sitemap تعیین کنید.
    4. در قسمت Sitemap Files URL آدرس انجمن خودتون رو قرار بدید، برای مثال:
    http://www.yourdomain.com /forum-root
    پس از انجام تمامی مراحل تغییرات را ذخیره کنید.
    پس از ذخیره تغییرات در admincp و در بخش vBSEO گزینه vBSEO Sitemap Reports را انتخاب کنید
    پس از اینتخاب گزینه vBSEO Sitemap Reports رمزعبوری را که تعیین کرده بودید را برای وارد شدن بزنید.
    تبریک vbseo sitemap به طور کامل نصب شد
    فقط توجه داشته باشید هر باری که می خواهید sitemap رو آپدیت کنید کافیه به بخش vBSEO Sitemap Reports برید و گزینه Run Sitemap Generator رو بزنید.
    آدرس فایل sitemap هم در همین بخش با نام :
    Your Google Sitemap Index URL: www.yourvbforum.com
    تعیین شده است و شما کافی است این آدرس رو در بخش اضافه کردن sitemap موتورهای جستجو بدید که آدرس اضافه کردن sitemap در گوگل این هست:
    http://www.google.com/webmasters/sitemaps
    توجه داشته باشید که ممکن است مقدار زمان زیادی طول بکیشه تا گوگل سایت مپ شما رو اضافه کنه.

aminbrlee
    مهمان

آقا با تشکر از شما
    میدونم که این پست ماله خیلی وقت پیشه ولی من نیاز به نصب اسکریپتی دارم که بتونه روی هر سایتی نصب کنم نه فقط روی وی بولتین اگه میشه کمک کنید
    با تشکر

دوست عزیز فعلا همچین اسکریپتی من ندیدم .این کارو معمولا روی دیتابیس انجام میدن
    پیگیری میکنم خبرشو همینجا بهتون میدم

کلمات کلیدی این موضوع