نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: ( حتما بخوانید ) سوال و جواب های روابط زناشویی و جنسی

Question ( حتما بخوانید ) سوال و جواب های روابط زناشویی و جنسی

غزل خانوم پرسیدند.

می خواستم بدونم آیا بعدازازدواج امکان بزرگ شدن سینه ها وجود دارد؟

آیا مکیدن سینه ها در س ک س به مدت طولانی یا نه چندان طولانی روی بزرگ شدن سینه ها اثر دارد؟آیا استفاده از قرص های ld,hdباعث بزرگ شدن سینه ها می شود؟آیا منی که 24 سال دارم استفاده ی این قرص ها باعث بزرگ شدن سینه هام میشه یا دیگه از وقتش گذشته؟؟

اصلا رشد سینه ها تا چه سنی است؟

1. بله خیلی از خانمها بعد از ازدواج فرم بدنشون به کل تغییر میکنه.......مخصوصا سایز سینه و باسن و شکم........اینم به خاطر تولید هورمونهای جنسی ......و ترشح اون در خون به میزان بیشتر......و همچنین وجود روی در خون......
    2. بله......با مکیدن و ماساژ سینه ها رشد میکنن.....هم تحریک میشن هم.....هورمون در خون بیشتر ترشح میشه.....البته برای همه این اتفاق نمیافته
    3. بله استفاده از این قرصها باعث بزرگ شدن سینه ها میشه ولی دایمی نیست
    4. بله میشه......شما هنوز اول راهید ........و رشد سینه ها هرگز متوقف نمیشه........استخوان نیست که کانون استخوان سازیش تا سن 25 تموم شه......و دیگه قد نکشه.....

__________________________________________________ __________________________________________________ ___
    علی گفته
    سلام :خوردن شیر از پستان همسر حرام است، حتی کودکان هم تا زمان مشخص دوسالگی مجاز هستند.لطفا از حق کودکان استفاده نکنید

__________________________________________________ __________________________________________________ ___
    بابا برقی پرسیده

سلام آیا هنگام س ک س از عقب امکان از بین رفتن بکارت وجود داره ؟
    بله اگر مرد کارشو بلد نباشه و حین کار یکهو پنیس به سمت واژن رانده بشه خیلی راحت پرده زده میشه

ب گفته
    من دختری ۲۰ ساله که خودم هر چند وقت یه بار مجبور به خود ارضاعی میشم فقط با انگشت به صورت خارشی. میخواستم بپرسم ممکنه پرده من پاره شده باشه البته من هیچ خونی ندیدم اما بعد از این عمل ترشح از واژن دارم.
    هر چه زودتر برو پیش یک متخصص یا ماما برای معاینه که مطمئن شی ممکنه پرده شما از نوع حلقوی یا ارتجایی باشه.....
    کوروش نظر جالبی گذاشته
    مرده شور زنی وببرن که بخواد با قیافه وپول وتجمل گرایی یه مرد ازدواج کنه. زن باید به شعور ودرک وصداقت وروراستی .پایبند بودن مردش به زندگی زناشوییشون فکر کنه .اگه وضعیت مالی خیلی خوب نیست خوب خودشم کمک کنه مگه زندگی ومشکلات جامعه فقط مال مرده ؟

یاسمین خانوم فرمودند
    سلام من الان مدت کوتاهیه که دارم نوشته هاتو میخونم اول باید 1 نکته ای رو بت بگم در مورد نظری که در مورد حاملگی میدی و همرو امیدوار میکنی. باید بت بگم که 1 کوچولو اشتباهه آخه این اسپرم آقایون خیلی کارشو خوب بلده و به علت تاژکی که داره حتی قادره از منافذ لباس زیر خانم ها هم عبور کنه و با عبور از منافذ پرده بکارت خودشو به تخمک برسونه و ..... پس بهتره به جا امیدواری به این خانمها بشون بگی زودتر 1 کاری بکنن
    عزیزکم من قبول دارم این اسپرمای دم تار.......خیلی زبلن......ولی ملوسک اسپرم که نمیتونه در هر شرایطی زنده بمونه......اسپرمی که روی لباس میریزه ........خیلی زود از بین میره....و قدرت تحرک رو از دست میده.........فقط در صورتی که روی بدن بریزه....با استفاده از دمای بدن.....حرکت میکنه و اگر نزدیک واژن باشه وارد میشه و تا 72 ساعت قدرت باروری داره.....

سحر خانوم
    میدونی من از وقتی خودمو شناختم دیدم که همش دستگاه تناسلیمو مورد فشار قرار میدم.( 1جور خاص مثل مالیدن خودم روی زمین ) من کاملن مذهبیم 23 سالمه اصلن هم دخول نداشتم تو همه نوشته هات دخولو خود ارضایی میدونی این کار من چیه ؟؟ تو میدونی ؟؟ راستش من از س ک س متنفرم شاید دلیلش همین کارم باشه .از خودمم متنفر شدم به خاطر این کارم. 100000 باری ترک کردم اما بازم به 1 هفته نکشیده فوق فوقش 1ماه ...
    تو میگی من چیکار کنم؟؟؟؟؟ یعنی اینم 1 نوع خود ارضائی محسوب میشه ؟؟؟؟؟؟؟
    میدونم تو خود ارضایی خانمها لبهای کوچیک آلت بزرگ میشه حس میکنم یکی از لبهای آلت منم...

توضیحات :

1-حركت فوق یكی از حركات دیگری است كه بیشتر مورد توجه زنانی قرار می گیرد كه تمایل دارند در طول رابطه بالا قرار بگیرند . همانطور كه مشاهده می كنید در این حركت مرد بطور كاملاً راحت بروی كمر خود دراز می كشد و چندان حركتی را انجام نمی دهد . در این حركت زن ، كنترل رابطه را در اختیار خواهد گرفت. این حركت برای مردانی كه دچار مشكلات درد كمر نیز هستند توصیه می گردد

2- همانطور كه مشاهده می كنید در این حركت زاویه پاها در زن بصورت شكسته قرار می گیرد. البته در این حركت زنان برای جهش بهتر همواره انگشتان پای خوابیده خود را بصورت آماده قرار می دهند و از طریق انگشتان پا وزن را تحمل می كنند و نیرو وارد می آورند اما زن بهتر است كه برای راحتی بیشتر كف پای خود را كه بروی زمین قرار داده كاملاً آن را به ران مرد بچسباند

3- مرد می بایست همانطور كه می بینید یك پای خود را بصورت قائم بر زمین قرار دهد. با این كار زن می تواند با تكیه دادن به آن ساپورت خوبی را برای خود فراهم كند و همچنین در زمان خسته شدن از حركت ، با بغل كردن پای مرد می تواند از كند شدن رابطه و خستگی بیشتر جلوگیری كند.

4- این حركت بخاطر وضعیتی كه دارد جهاز جنسی زن را كاملاً باز كرده و در وضعیت مطلوبی قرار می دهد در نتیجه برای زنانی كه دارای وزن بالا و باسن پهنی هستند كاملاً توصیه می گردد كه از این حركت استفاده كنند . متاسفانه این گروه از زنان بخاطر چربی جمع شده در داخل جهاز جنسی آنها و همچنین اطراف رانها ، نمی توان نفوذ با كیفیتی را تجربه كنند اما در این حركت بدلیل طراحی اون برای نفوذهای عمیق این ضعف تا حد بسیار زیادی از بین رفته و كاملاً جهاز جنسی زن را اشباع می كند . نكته قابل ذكر دیگر این است كه همانطور كه مشاهده می كنید تا حدی باسن زن در این حالت نسبت به بدن باید بصورت مایل قرار بگیرد . متاسفانه امكان ایجاد چنین حالتی باز برای افرادی كه دارای وزن بالا و همچنین كمر پهنی هستند تا حدی مشكل است اما به هر حال این حركت می تواند ضعفها را تا حد زیادی پوشش دهد

5- این حركت عموماً برای لحظاتی توصیه می گردد كه شدت هیجان در بین زوجین بالا رفته و رابطه كاملاً گرم گردیده است . در این حالت عموماً زنها نیاز به قدرت و سرعت بالایی رو در رابطه طلب می كنند . گروهی از مردان كه بدلیل ضعفهای جسمانی قدرت ایجاد چنین لحظاتی رو برای مدت طولانی ندارند و خستگی آنها را از فعالیت شدید باز می دارد و یا بدلایلی نا حدی ضعیف شده اند می توانند از این حركت استفاده كنند و پاسخگوی زنان خود باشند . لازم به ذكر است كه در نظر سنجی های انجام شده زنان اعلام داشته اند كه در لحظاتی كه به ارگاسم نزدیك شده اند و خواهان رابطه شدید بوده اند با استفاده از این حركت و بدست گرفتن كنترل رابطه توسط خود ، ارگاسم شدیدتر و مطلوبتری را تجربه كرده اند . به همین دلیل این حركت جزء حركات مطلوب برای زنانطبقه بندی گردیده است .

6- نحوه حركت در این حالت بصورت رفت و بر گشت می باشد . البته امكان ایجاد رابطه از طریق حركات موجی شكل نیز وجود دارد اما به اصطلاح دیفالت این حركت نیست . البته لازم به ذكر مجدد است كه بهتر است زنان بدانند نحوه رفت و برگشت حركتی آنان عموماً بصورت غلط و صرفاً انداختن بدن به بالا و پایین نمی باشد . بلكه باید بیاموزند كه بدن بصورت ثابت بوده و تنها باسن ، آنهم با كمك ماهیچه های كمر حركت میكند . در این حركت حتی توصیه می شود كه حركت زنان با یك حالت ضربه نیز همراه شود . مرد در این حركت می تواند با كمك گرفتن از دستان خود و قرار دادن آنها بدور كمر زن باعث شود كه سرعت و قدرت بیشتری در حركت ایجاد گردد . امكان نفوذ در این حالت هم برای مقعد و هم برای واژن امكان پذیر است اما نكته متفاوت اینجاست كه در زمان نفوذ به معقد دیگر آن حركت پیچداری كه در كمر زن مشاهده می كنید لازم نمی باشد. این حركت براحتی امكان تحریك نقطه g را دارا می باشد و زنان را به ارگاسم شدیدی می رساند . این حالت برای مردانی كه امكان نعوذ و سفتی آلت خود را از دست داده اند كاملاً مناسب می باشد و ضعف آنان را جبران می كند اگرچه عموماً زنان در این حالت طالب آلتی هستند كه كاملاً سفت و بر انگیخته شده باشد.

7- یكی از ضعفهای این حركت در این است كه سطح معاشقه در این حركت كاملاً پایین بوده و امكان تحریك نقاط عمومی حساس بدن زن و مرد وجود ندارد. مرد صرفاً می تواند به نوازش كمر زن پرداخته و یا در صورت تمایل زن با كف دست هر چند وقت یكبار ضربه ای به باسن زن وارد كند . شوك و سوزش لذت بخش ناشی از این ضربه باعث جمع شدن باسن و جهاز جنسی زن و همچنین تحریك جنسی و تهییج بیشتر زن می گردد كه عموماً مطلوب مردان می باشد

8- ارگاسم در این حالت برای مردانی كه از شیوه جلوگیری از حاملگی بصورت خروج و انزال استفاده می كنند توصیه نمی گردد اما برای زنان ارگاسم در این حالت بسیار لذت بخش خواهد بود

معاونت سایت

New 2 پاسخ به 21 سوال جنسي

1- استفاده از فيلمها و مقالات نامشروع براي آموزش روابط جنسي
    ايا استفاده از فيلمهاي ومقالات نامشروع براي آموزش روابط جنسي جايزاست
    جايز نيست و در درازمدت آثار نامطلوبي دارد.

2- حکم وطي در دبر زوجه

لطفا بفرماييد آيا وطي در دبر زن چهصورت دارد و چرا اكثراً نهي مي كنند آيا اشكال پزشكي دارد و آيا در موقع غير ايام حيض فقط اشكال دارد يا مواقع ديگر هم اشکال دارد؟
    اين كار بدون رضايت زوجه حرام و با رضايت وي كراهت شديد دارد و اشكال پزشكي آن قابل انكار نيست و تكرار آن سبب نوعي انحراف جنسي مي شود.

3- استفاده از اسپري جنسي
    آيا استفاده از اسپري جنسي براي مردان جايز است؟
    در صورتي كه ضرر خاصي نداشته باشد اشكالي ندارد ولي در طولاني مدت ضررهايي در پي خواهد داشت.

4- حکم عمل ساکينگ
    حكم عمل ساكينگ (مكيدن آلت توسط همسر) چه ميباشد؟
    زن و شوهر مي توانند هر گونه لذتي از يكديگر ببرند ولي شايسته است از كارهايي كه با
    كرامت انساني سازگار نيست اجتناب ورزند.

5- راه رهایی از فشار جنسی
    گرفتار شهوت هستم مرا راهنمايي كنيد.
    هرگاه از عوامل تحريك مانند مجالس و دوستان ناباب و فيلم ها و عكس هاي محرك پرهيز كنيد و همه روزه مقدار قابل ملاحظه اي ورزش نماييد و خود را به خدا بسپاريد ان شاء الله محفوظ مي مانيد

6- مقاربت با همسر از پشت (دبر )
    آيا مقاربت باهمسر از طريق مقعد اشكال دارد يا نه?
    در صورت رضايت همسر كراهت شديد دارد و در صورت عدم رضايت حرام است.

7- عقیم کردن به خاطر عدم توانایی بر ازدواج
    اگر مردى به هيچ وجه قادر به ازدواج نباشد يعنى هميشه در امور زندگيش با شكست مواجه بوده و حتّى قادر به سبكترين نوع ازدواج هم نيست و ازدواج نكردن هم موجب اختلالاتى در بدنش مى شود، آيا مى تواند به وسيله خوردن دارو و يا عمل جراحى، مردى خود را از بين ببرد؟
    جايز نيست و بايد صبر كند تا خداوند فرجى براى او فراهم سازد.

8- حق زن برای در خواست همبستری
    با عرض سلام و خسته نباشید. آیا زن حق دارد در برابر درخواست مرد برای تمکین در حد چند ساعت مهلت بخواهد؟ برای مثال بگوید بعد از انجام این تکلیف می آیم؟ در صورتیکه زن در ساعات پایانی ایام حیض به سر می برد آیا می تواند از تمکین خودداری کند تا پایان این دوران تا بتواند در لذت جنسی شریک باشد؟ آیا مرد نیز در قبال مطالبه همسر برای همبستری وظیفه ای دارد یا خیر؟
    1_ در صورتی که وقت طولانی نباشد مانعی ندارد.
    2_ در صورتی که هنوز حیض او تمام نشده تمکین به معنای آمیزش جنسی جایز نیست ولی تمتعات دیگر مانعی ندارد.
    3_ در صورتی که همسر ممکن است به گناه بیفتد احتیاط واجب آن است که به خواسته او عمل کند.

9- به تأخیر انداختن تمکین از سوی زن
    آیا زن حق دارد در برابر در خواست مرد برای تمکین در حد چند ساعت مهلت بخواهد؟برای مثال بگوید بعد از انجام این تکلیف می آیم؟
    در صورتی که وقت طولانی نباشد مانعی ندارد

10- تمکین در ساعات پایانی عادت ماهانه
    در صورتی که زن در ساعات پایانی ایام حیض به سر می برد آیا می تواند از تمکین خودداری کند تا پایان این دوران تا بتواند در لذت جنسی شریک باشد.؟
    در صورتی که هنوز حیض او تمام نشده ، تمکین به معنای آمیزش جنسی جایز نیست ولی تمتعات دیگر مانعی ندارد.

11- لزوم اجابت زن برای درخواست همبستری
    آیا مرد نیز در قبال مطالبه همسر برای همبستری وظیفه ای دارد یا خیر؟
    در صورتی که همسر ممکن است به گناه بیفتد احتیاط واجب آن است که به خواسته او عمل کند.

12- احساس لذت غیر ارادی از جنس مخالف
    جوان مجرّدى در برخورد با نامحرم دچار مشكل است. اين برخوردها و نگاههاى غير مستقيم و گاه مستقيم (كه بنا به ضرورت و از روى ناچارى انجام مى شود،) و حتّى در برخى موارد شنيدن صداى نامحرم و صداى پاى او، برايش نوعى لذّت به همراه دارد. لازم به ذكر است محدود كردن خود و خانه نشينى براى فرار از مشكل مطرح شده، تنها براى مدّتى او را از اين صحنه ها دور مى كند، امّا در برخوردهاى بعدى، كه به ناچار هر انسانى ناگزير از آن است، اوّلا: اين حالتها در او تشديد مى شود، به طورى كه گاه حتّى در برخورد با محارم نيز مشكل مطرح شده بروز مى كند، ثانياً: در دراز مدّت به علّت قطع ارتباط با ديگران، و بيرون نرفتن از منزل، و حتّى ترك درس و تحصيل در دانشگاه، و چشم پوشيدن از تلويزيون و تصاوير و عكسها، و در يك كلام به انزوا نشستن، باعث بروز ناراحتيهاى مختلف جسمى و روحى از جمله افسردگى و ناراحتيهاى عصبى او خواهد شد. وظيفه شرعى چنين شخصى چيست؟
    به هيچ وجه لازم نيست با مردم قطع رابطه كند، و خانه نشين شود. همين اندازه كه عمداً نگاه نكند مشكلى ندارد، حتّى اگر قهراً و بدون اختيار براى او لذّتى حاصل شود.

13- استمناء با دست همسر
    اگر همسر انسان با قصد دو طرف برای بیرون آمدن منی با الت او بازی کند چه حکمی دارد؟
    اشکالی ندارد.

14- آموزش مسائل جنسی
    با توجّه به معضلات كنونى اجتماع، كه بعضاً نتيجه عدم آگاهى صحيح جوانان از مسائل جنسى است، آيا آموزش مسائل جنسى را در جامعه، براى پيشگيرى از بيمارى هاى واگيردار، با رعايت حريم خانواده، و با توجّه به سنّ نوجوانان و جوانان، و با استفاده از متون آموزشى مناسب، مجاز مى دانيد؟
    تجربه نشان داده كه آموزش مسائل جنسى به سبك غربى، كه فعلا مطرح است، مفاسد زيادى در بر دارد، و در بسيارى از اوقات نتيجه معكوس مى دهد.

15- استمتاع از همسر در دوران حیض
    نزديکي در دوران حيض بدون انجام دخول چه حکمي دارد؟
    حرام نیست.

16- خوردن شیر همسر
    لطفا بفرمایید خوردن شیر همسرم که به فرزندم شیر میدهد چه حکمی دارد ؟
    اشکالی ندارد.

17- نزدیکی در دوران قاعدگی
    آیا نزدیکی با همسر در دوران قاعدگی حرام است؟
    آری، حرام است.

18- نزدیکی نکردن با همسر بیش از چهار ماه
    آیا درست است که اگر تا چهار ماه بعد از مراسم عروسی عمل جنسی صورت نگیرد و زن باکره باقی بماند زن و شوهر به هم نامحرم می شوند؟ اگر اصل مطلب درست است این مدت به چه میزان است؟
    چنین حرفی صحت ندارد.

19- استفاده از آلت مصنوعی در روابط زناشویی
    آيا استفاده از آلت مصنوعی در روابط زناشویی زوجین، مشروع است؟
    در صورتیکه ضرر خاصی نداشته باشد حرام نیست هر چند بهتر ترک آن است.

20- خارج شدن رطوبت در حین مطالعه مطالب جنسی
    اگر در حين خواندن مطالب مربوط به مسائل جنسی آبی چسبناک از انسان خارج شود آيا بجا آوردن غسل جنابت واجب است؟ لازم به ذکر است که استمناء صورت نمي گيرد.

21- عدم رضایت زوجه در وطی از دبر
    در مورد نزديكي از دبر گفته شده:�اگر زن ناراضي باشد اين كار جايز نيست� سؤال اين است كه آيا سبب و منشأ عدم رضايت هم در حكم تأثير دارد يا تنها در صورتيكه علت عدم رضايت اذيت شدن وی باشد حكم تحريم جاري است؟ (یعنی اینکه اگر بي دليل از اين كار منع مي كند يا دليل قابل توجهي نداشته باشد بگوييم حكم تحريم جاري نخواهد بود)
    به هر دلیل اگر زوجه رضایت به این کار نداشته باشد وطی در دبر حرام است.
    ویرایش توسط !MAHSA! : 2014/10/06 در ساعت 15:25

معاونت سایت

New 2 جدیدترین پاسخ به سوالات جنسی و زناشویی

سلام, من ۲۷ سال دارم و بزودی زندگی مشترکم رو شروع خواهم کرد. نامزدم از شب زفاف خیلی هراس دارد , ما بسیار به هم عشق می ورزیم ولی نمی دونم برای استرس ناشی از این مسئله چه باید بکنم! و چطور او را آرام کنم؟دیگه اینکه بجز کاندوم چه روش پیشگیری دیگری توصیه می کنید؟
    پاسخ پزشک: شب زفاف برای بسیاری از خانمهای کشورمان یک کابوس است و بیشتر در این موارد می توان اسم آنرا تجاوز به عنف قانونی گذاشت. من نمی دانم چه اصراری است که در یک شب بخصوص در زمان و مکان خاصی انسان بخواهد در یک شرایط بسیار خاصی جتما رابطه زناشوئی داشته باشد. توصیه می کنم این امر را به روزهای بعد وقتی شرایط مناسب است موکول نمائید.

احسان: با عرض سلام من ۲۷ سالمه ۶ تا۷ سال خود ارضایی کردم و حالا حدود یک سال و نیم میشه که این عمل زشت و ترک کردم بیشتر مواقع احساس درد در پهلو هام میکنم لطفا راهنماییم کنید نیاز به مراجه به پزشک دارم واینم بگم که در ازمایشات کلی خون و ادرار چیزی رو نشون نداده ۲- حدود ۶ ماه بیش نامزد کردم رابطه احساسی مون تا یک ساعت ادامه بیدا میکنه ولی بعد دخول یک دقیقی کمتر انزال صورت میگیره چیکارکنم
    پاسخ پزشک: برای درد پهلوها به پرشک مراچعه نمائید. انزال زودرس شما به مقدار زیادی قابل درمان است.

فرشته: با سلام ،من دوساله ازدواج کردم و زندگی خوبی دارم ولی چند ماهی هست که تمایلم به رابطه زناشویی کاهش پیدا کرده البته اوایل دوره (هشتم تا دوازدهم ) میل جنسی بالایی دارم ولی از اواسط دوره تا دوره بعدی این مورد به شدت کاهش پیدا میکند.درضمن من کارمند هستم آقای دکتر به نظر شما من دچار کاهش میل جنسی شدم و باید به دکترمراجعه کنم یا بخاطر خستگیه؟ازتون خواهش میکنم منو راهنمایی کنید
    پاسخ پزشک: مسائل روحی و روانی، خستگی جسمی و فکری و خدای نکرده رابطه عاطفی نامناسب با شوهر، همگی در میل جنسی خانمها بسیار موثر هستند. بنظر نمی رسد که شما مشکلی داشته باشید. در صورت امکان از میزان مشغله کاری و فکری کاسته و به استراحت و تفریح خود بیفزائید.

حسین: باسلام آیا داروی بیهوشی برروی میل جنسی اثر دارد یاخیر.دیگر اینکه آیا بعد ازنزدیکی برای مرد ادرار لازم است یا لازم نیست . باتشکر
    پاسخ پزشک: پاسخ هر دو سئوال شما "نه" می باشد.

آرش: بسمه تعالی با سلام و احترام بنده به شدت دچار زود انزالی هستم . می خواستم از شما بپرسم که آیا این مشکل من راه درمانیدارد یا نه ؟ از شما متشکرم که وقت می گذارید .
    پاسخ پزشک: انزال زودرس به راحتی در ۸۰-۷۰ درصد موارد با دارو خوب می شود.

eslam parsa: زنم اصلا هیچگونه تمایل نشان نمی دهد درحالی که من تمام امکانات ضروری زندگی را برایش فرام کرده ام و حتی تا به حال کوچکترین برخورد ناروا با او نداشته ام . بالاخره من مردم و احساس دارم تا به حال تفکر ازدواج آنهم مخفیانه به سرم زده اما بعلت داشتن تفکر مذهبی نتوانستم خلاف کنم امثال من باید چکارکنند.
    پاسخ پزشک: خانمها بر خلاف اکثر مردان جهت برقراری یک رابطه زناشوئی طبیعی نیاز به یک رابطه عاظفی خوب با شوهر خود دارند و در ضمن باید تمایل به برقرای رابطه زناشوئی داشته باشند. وقتی مشکل شما به این شدت حاد است، حتما باید به پزشک مراجعه نمائید تا مشکل همسر شما مورد بررسی قرار گیرد.

محمد:با اهدای سلام و خداقوت. ۳۵ سالمه ،یازده ساله ازدواج کرده ام .حدودا یک سالی هست احساس و جوشش جنسی ام ضعیف شده و در مقابل محرک جنسی برانگیختگی لازم رو ندارم با مراجعه به پزشک عمومی و تجویز .... هفته ای دو بار استفاده میکنم که موجب نگرانی ام شده لطف راهنمائی بفرمائید.
    پاسخ پزشک: طبیعی است با بالا رفتن سن از میزان تمایلات جنسی در زن و مرد کاسته می شود. توصیه می کنم که از داروی مذبور استفاده ننمائید. اگر فکر می کنید مشکلی دارید به پزشک مراجعه نمائید تا علت آن مشخص و بر طرف شود.

BAKHTAR: سلام / اقای دکتر بفرمایید که ایا هیچ داروی کاملا موثر و قابل اعتمادی برای زود انزالی اقایان وجود دارد؟ اگر وجود دارد لطفا نام دارو را درج بفرمایید بنده حاضرم به هر قیمتی اگه همچین دارویی وجود داشته باشه انرا تهیه نمایم چون واقعا بهش احتیاج دارم . سپاسگزارم
    پاسخ پزشک: انزال زودرس به راحتی در ۸۰-۷۰ درصد موارد با دارو خوب می شود. دارو را به هیچ وجه از طریق روزنامه، اینترنت و یا صفحه تلویزیون نمی توان تجویز کرد.
    زارعی: چه کنم مدت ارضا من (مرد) بیشتر شود ؟ هنگام نزدیکی با همسرم من زود ارضا میشوم و نمیتوانم همسم را ارضا کنم . ممنون میشم پاسخ بدید.
    پاسخ پزشک: تشخیص انزال زودرس با پزشک است شاید شما انتظارات خاصی از خودتان داشته باشید این دلیل بیماری نیست. با مراجعه به پزشک مشکل شما به مقدار زیادی قابل حل است. ارضاء همسر شما و سایر خانمها با برقراری چندثانیه رابطه زناشوئی نمی باشد. خانمها برای رسیدن به ارگاسم نیاز به ۱۵-۱۰ دقیقه زمان با تحریکات کافی دارند. شما دچار انزال زودرس هستید ولی علت ارضاء نشدن همسر شما انزال زودرس نمی باشد.

حامدی: سلام زن ۴۵ ساله ای هستم از رابطه جنسی لذت نمی برم تا کنو ن یکبار نشده که من در رابطه جنسی پیش قدم شوم همسرم را خیلی دوست دارم او نیز همچنین آیا دارویی هست که من مصرف کنم چون می ترسم که در رابطه ما مشکلی ایجاد شود چون من نزدیکی را به خاطر همسرم انجام میدهم نه به خاطر خودم متشکرم
    پاسخ پزشک: البته مرقوم نفرمودید که چند سال است که ازدواج کرده اید. مشکل شما سرد مزاجی است. شاید در سن شما مشکل بتوان این موضوع را حل کرد. در هر صورت با مراجعه به متخصص مربوطه مسائل برای شما روشن می شوند.

معاونت سایت

Raha:با سلام من خانمی ۳۵ ساله هستم و مشکلی که دارم اینه که به صورت دوره ای میل جنسی ام خیلی ضعیف میشه و حتی به صفر میرسه خودم فکر میکنم دچار افسردگی میشوم چنین وضعیتی را پس از زایمانم دقیقا بمدت ۲ سال تجربه کردم که با مطالعاتی که داشتم احتمال میدهم به افسردگی پس از زایمان دچار بودم -از ادامه این مشکل نگرانم خواهش میکنم کمکم کنید . مورد قابل اشاره اینکه چند ماهی هست که سقط جنین داشتم و از آن موقع به بعد این مشکل ( میل جنسی کم )تقریبا دائمی شده .با تشکر
    پاسخ پزشک: مسائل روحی و روانی، خستگی جسمی و فکری و خدای نکرده رابطه عاطفی نامناسب با شوهر، همگی در میل جنسی خانمها بسیار موثر هستند. با یک بررسی توسط پزشک متخصص علت مشکل شما و درمان احتمالی آن مشخص می گردد.

ٱرمان:با سلام من ۴۳ ساله هستم و ۱۵ سال است که ازدواج کردم ولی مشکل زود انزالی دارم و نمی تونم بیشتر از ۵ دقیقه با همسرم نزدیکی کنم و در حین معاشقه و امادگی اولیه دچار انزال میشوم . لطفا مرا راهنماییی کنید.
    پاسخ پزشک: تشخیص انزال زودرس با پزشک است شاید شما انتظارات خاصی از خودتان داشته باشید این دلیل بیماری نیست. با مراجعه به پزشک مشکل شما به مقدار زیادی قابل حل است.

جوادی: با سلام و احترام .بنده ۳۳ ساله و مدت یك ماه است ازدواج نموده ام.با عرض پوزش: تا کنون نتوانسته ام نزدیکی داشته باشم و این موضوع باعث شده سیستم عصبی ام را تحت تاثیر قرار دهد. خواهشمند ام راهنمایی بفرمائید. با احترام مجدد
    پاسخ پزشک: شما مبتلا به اختلال نعوظ هستید و نیاز به بررسی کامل دارید تا علت آن (روانی، عروقی، هورمونی، عصبی و .....) مشخص شود.

یادگاری: با عرض سلام و ادب من مدت یه ساله به شدت عفونت و سوزش داخل وازن دارم بارها پیش متخصص رفتم یه مدت دارو و پماد داخلی و جنتامایسین استفاده کردم افاقه نکرد حتی یه ماه .. ۲۰ تا امپول سفالکسین میزدم یه هفته ظاهرا خوب شدم دیگه نه سوزش داشتم و نه ترشح بعد یه هفته بازم شروع شد میشه منو راهنمایی کنید واقعا اذیت میشم مخصوا شبا که میخوابم بخوابم چون رد طول روز فعالیت دارم.. زیاد اهمیت نمیدم به سوزشش ولی شبا خیلی اذیت میشم
    پاسخ پزشک: احتمال شما بدنبال خوب شدن مجددا دچار عفونت می شوید. شاید لازم باشد که شوهر شما نیز درمان شود. در هر حال با بررسیهای تکمیلی از خود شما و شوهرتان، مشکل قابل حل است.

ناشناس: با سلام چرا اکثر خانما از برقراری رابطه جنسی با شوهر خود بیزارند و در حقیقت خیلی سرد مزاج هستند؟ هنگام برقراری رابطه جنسی خانم من خیلی احساس ناراحتی می کند و واقعا هم اذیت می شود به دلایل فیزیکی اذیت می شود،سوز و درد پیدا می کند. هرچی هم اصرارش می کنم که بریم پیش دکتر برای معاینه قبول نمی کند. حالا نمیدونم چکار کنم از یه طرف دوست ندارم اذیت بشه از طرف دیگر دوست دارم دکتر اونو معاینه کنه ولی قبول نمیکنه لطف کنید راهنمایی بفرمایید. با تشکر
    پاسخ پزشک: اکثر خانمها سرد مزاج نمی باشند. مسائل روحی و روانی، خستگی جسمی و فکری و خدای نکرده رابطه عاطفی نامناسب با شوهر، همگی در میل جنسی خانمها بسیار موثر هستند. علت اینکه خانم شما هنگام برقراری رابطه جنسی احساس درد می کند این است که اصلا وارد سیکل جنسی نمی شود، یعنی برانگیخته نمی شود. اگر خانم شما قول نمی کند که جهت مداوا به پزشک مراجعه نمایدة احتمالا نیازی به آن نمی بیند.

f.m: با سلام شوهر من سردمزاجه ولی خود من تقریبا تمایلات جنسیم بیشتر از اونه.این باعث شده بیشتر وقتا من مجبور بشم برای شروع رابطه جنسی او را تحریک کنم که معمولا وقتی تحریک میشه بیشتر اوقات به فکر ارضا خودشه و منو یادش میره و باید هی بهش یاد آوری کنم این مسئله داره به لحاظ روحی بهم آسیب میزنه چکار کنم که شوهرم تمایلات جنسیش بالا بره و شروع کننده رابطه باشه در ضمن ما ۴ ماهه ازدواج کردیم و من تجربه زیادی ندارم با تشکر صمیمانه از شما
    پاسخ پزشک: البته شروع رابطه زناشوئی توسط خانم هیچ اشکالی ندارد. گاها یک عدم تناسب ما بین خواسته های زن و شوهر وجود دارد ولی اگر این عدم تناسب زیاد باشد مشکل ساز خواهد شد. زن و شوهر لازم است بدانند که باید به تمایلات جنسی طرفین در داخل خانواده به طریق مناسب پاسخ داده شود. شاید اگر سن خود و شوهر خود و تعداد روابط در هفته را می فرمودید، بیشتر می توانستیم کمک کنیم. علل سرد مزاجی مردان بسیار زیاد است، اختلالات هورمونی، و مصرف بعضی از داروها از جمله این موارد هستند، اگر شوهر شما تمایل دارد، چون بدو شروع زندگی شما است، حتما با پزشک متخصص مشورت نمائید، خیلی کمک کننده خواهد بود. موفق باشید.

مهدی: با عرض سلام من الان حدود ۸ ماه است که ازدواج کرده ام . ولی متاسفانه وقتی که با همسرم امیزش میکنم .احساس لذت چندانی به من دست نمیدهد. لازم به ذکر هست که میل جنسییم زیاد است ولی آمادگی کوتاه است و سریع آمادگی خود را از دست می دهم. لازم به ذکر است که در دوران مجردی زیاد استمنا میکردم . آیا به نظر شما این روی بنده تاثیر گذاشته است با تشکر.
    پاسخ پزشک: شما مبتلا به اختلال نعوظ هستید و نیاز به بررسی کامل دارید تا علت آن (روانی، عروقی، هورمونی، عصبی و .....) مشخص شود.
    حمید: با سلام من سی ساله و متاهل هستم میخواستم برای مشکل زود انزالی خود داروی داپوکسیتن مصرف کنم میخواستم بدانم مشکل من در طولانی مدت با این دارو رفع میشود یا خیر با تشکر
    پاسخ پزشک: بنده عمدا اسم داروئی که آورده اید، حذف نکردم تا شاید سایر خوانندگان نیز اطلاع پیدا کنند. داروئی که ذکر فرمودید هم بسیار گران است و هم اینکه علیرغم تبلیغات میلیاردی شرکت سازنده، سازمان غذا و داروی آمریکا مصرف آنرا برای درمان انزال زودرس تائید نکرد. انزال زودرس به راحتی در ۸۰-۷۰ درصد موارد با داروهای بسیار ساده تر و ارزانتر به خوبی درمان می شود.

کاوری: با سلام و خسته نباشید ببخشید در خصوص کنترل قوای جنسی آقایان خواهشمند است راهنمایی بفرمایید .
    پاسخ پزشک: بنده متوجه سئوال شما نشدم. اجتمالا منظورتان کاهش تمایلات جنسی است. بهتر است با یک پزشک متخصص در این زمینه مشورت نمائید.

كیوان: سلام مردی ۳۴هستم ۳ سال پیش با همسرم ازدواج كردم .ایشان یك سال بزرگتر از من و ۳۵ ساله هستن.بسیار سرد مزاج از نظر جنسی هستند.ولی از تمامی جهات زن خوب و عالی .مانده ام چه كار كنم.
    پاسخ پزشک: سرد مزاجی مختص همسر شما نیست و در خانمها علل زیادی دارد. یکی از مهمترین علل آن رابطه عاطفی نامناسب با شوهر است که خوشبختانه در مورد شما صدق نمی کند. اگر همسرتان مایل است، مشورت با یک پزشک متخصص خیلی کمک کننده خواهد بود.

کریمی: با عرض سلام وخسته نباشید.. من پسر ۳۰ ساله هستم وهنوز ازدواج نکردم... خواهشاً به سوالات من به طور کامل و واضح پاسخ دهید ... زیرا میخواهم طی چند ماه اینده ازدواج کنم... ۱) آلت من دارای کمی انحراف است، چه باید بکنم آیا مشکلی ایجاد نمیکند؟ ۲) آیا میشود اندازه دستگاه تناسلی را تغییر داد؟ ۳) دچار زود انزالی هستم و در نزدیکی، انزال من شاید به ۳۰ ثانیه هم نرسد... چکار باید بکنم؟ ۴) دیر آمادگی پیدا می کنم... و دستگاه تناسلی بطرف پائین خمیده است ۵) آیا دستگاه .... میتواند مشکل زود انزالی و کوچک بودن دستگاه تناسلی را برطرف کند... ۶) چه چیزهایی باعث افزایش منی میشود.. خواهشاً کمکم کنید.... من اهل سیگار و مشروبات الکلی هم نیستم... و ورزش هم انجام میدهم... البته حدود ۱۵ کیلو کمبود وزن هم دارم.. باتشکر
    پاسخ پزشک: انحراف دستگاه تناسلی با عمل جراحی قابل اصلاح است. انزال زودرس به راحتی در ۸۰-۷۰ درصد موارد با دارو خوب می شود. مشکل نعوظ شما نیاز به بررسی دارد تا پس از مشخص شدن علت نسبت به برطرف کردن آن اقدام نمائید. دستگاه مذبور هیچ تاثیری بر انزال زودرس ندارد و در ضمن ادعای سازندگان دستگاه در تغییر اندازه دستگاه تناسلی واقعیت ندارد.

morteza :با سلام من خیلی اتشی مزاج هستم و از انجا که تا الان رابطه نامشروع نداشتم و نمیخواهم داشته باشم کنترل غریزه جنسی برام سخت است. لطفا راهنمایی کنید که از نظر تغذیه چه چیزهایی را رعایت کنم که میل جنسی ام کمتر شود؟ در ضمن من ۲۵ ساله هستم و زیاد جنب میشوم با تشکر
    پاسخ پزشک: غرایز جنسی جزو فرایند لاینفک زندگی است. می توان با تجویز داروهائی بدون اینکه آسیب خاصی به شما برسد، از میزان تمایلات جنسی به میزان معقول کاست.
    Gholam: باسلام من یک مرد حدود ۵۵ سال متاهل ، ۱- لطفا" علت خارج نشدن اسپرم بعد از نزدیکی را بفرمایید و آیا باید مداوای خاصی انجام دهم ؟ ۲- برای نعوظ طبیعی و طولانی شدن انزال و اصلا" احساس نزدیکی با همسر چه باید کرد؟ آیا دستگاههای واکیوم که بعضی شرکتها تبلیغ میکنند کارساز است؟باتشکر
    پاسخ پزشک: علل خارج نشدن اسپرم پس از نزدیکی زیاد ونسبتا مهم هستند، چند تا از علل مذبور عبارتند از، عمل جراحی پروستات، دیابت، بیماری MS، آسیب به نخاع، مصرف بعضی از داروها و غیره. بنابراین باید حتما بررسی شوید. اگر شما در نعوظ مشکل دارید، باز باید بررسی شوید. تشخیص انزال زودرس با پزشک است شاید شما انتظارات خاصی از خودتان داشته باشید این دلیل بیماری نیست. اگر واقعا انزال زودرس دارید مشکل شما به راحتی در ۸۰-۷۰ درصد موارد با دارو خوب می شود. دستگاه مذبور مورد استفاده خاصی دارد، بعضی از بیماران از آن سود می برند و یعضی نه.

ه.ت: با سلام و سپاس از شما. زنی ۲۸ ساله ام که ۴ سال است ازدواج کرده ام . اوایل ازدواج رابطمون خوب بود اما یه سری استرس مسایل کاری و مالی باعث شده که همسرم به کولیت روده بزرگ دچار بشه واز نظر رابطه جنسی از هم خیلی دور شدیم. به خاطر بیماریش کمی هم افسردگی داره و به دلیل التهاب ناشی از کولیت به هر دلیلی از ایجاد رابطه فرار میکنه با وجودی که میدونم خیلی دلش میخواد رابطه داشته باشیم. داروهای آرامبخشی که متخصص داخلی داده استفاده نمی کنه وجدیدا هم استرس داره که نکنه دچار پروستات بشه. در این میان هم مدت یک ساله آنچنان ارتباطی نداشتیم شاید در این یک سال فقط چند بار . من خیلی از نظر روحی و حتی جسمی تحت فشارم و نمیدونم چکار کنم. جایی هم خوندم کسانی که ناراحتی کولیت و پروستات دارن نباید تحریک بشن. واقعا بلاتکلیف هستم. خودش هم از بیمارش چیزی به من نمیگه و حتی دکتر هم که میخواد بره ، تنها میره . نمی خواد من بدونم چه مریضی داره . لطفا راهنماییم کنید که من مثل سابق پیش قدم برای ارتباط جنسی باشم یا نه؟
    پاسخ پزشک: البته شما نفرمودید که همسر شما چند سال دارد. تمامی مردان کم کم پس از سن ۵۰ سالگی دچار بزرگی پروستات می شوند که مغایرتی با زندگی ندارد. بزرگی پروستات و کولیت روده هیچ مانعی برای رابطه زناشوئی نیستند و در ضمن اثر سوئی نیز بر روی آن ندارند. زوجها باید بدانند که لازم است، به نیازهای جنسی هر دو طرف در داخل خانواده به نحو مناسب پاسخ داده شود. مراجعه به پزشک بدون شما، مشکلی نیست ولی با بررسی و درمانهای مناسب پزشک خیلی می تواند برای شما کمک کننده باشد.

Raz: من مدت ۲ سال است ازدوج كردم ولی هنوز بعد از گذشت یكسال بچه دار نشده ام و چند مدتی است در بعضی مواقع ،موقع نزدیكی با همسرم دچار دردهای شدیدی در زیر شكم می شوم علتش چه می باشد؟ توضیح اینكه من یكسال پیش به دلیل كیست تخمدان لاپاراسكوپی كردم و بعد از آن از داورهای هورمونی كه برای تحریك تخمدان استفاده می شود مصرف كردم و الان یك ماه است كه از این داروهای استفاده نكرده ام مشكل من چه می تواند باشد؟ توضیح اینكه من در این یكسال داروهای هورمونی استفاده كرده ام و هنوز نتیجه ای برای بچه دار شدن نگرفتم و الان مدت یك ماه است كه مصرف نكردم شاید خدا خواست و طبیعی باردار شد آیا استفاده نكردن از این می تواند به بارداریم كمك كند؟متشكرم
    پاسخ پزشک: یکی از مهمترین معیارها برای بچدار شدن خانم، داشتن عادات ماهیانه طبیعی است. اینکه شما قبل از ازدواج عادات ماهیانه طبیعی داشتید یا نه، نفرموده اید. بررسی یک خانم از نظر علل ناباروری هم پیچیده و هم هزینه زا است. توصیه می کنم که اگر اینکار انجام نشده است، ابتدا شوهر شما از نظر چگونگی باروری بررسی شوند. بررسی مردان از نظر چگونگی باروری هم ساده و هم ارزان است. در مورد خود شما نیز قضاوت از راه دور امکان پذیر نمی باشد.

معاونت سایت

سعید: با سلام خدمت دکتر مهربان من تازه ۳ ماهه ازدواج کردم و هنوز زندگی مشترکمان را شروع نکرده ایم ولی نمیدانم چرا خیلی علاقمند به برقراری رابطه جنسی با همسرم نیستم و اگر هم گاهی اوقات رابطه ای باشد اونم رو حساب انجام وظیفه از نظر روحی خیلی ارضا نمی شوم؟ ممنون می شوم راهنمائی بفرمائید
    پاسخ پزشک: دوست عزیز اگر شما علاقمند به برقراری رابطه جنسی با همسر خود نیستید پس چرا هم خود را و هم وی را اذیت کرده و با او ازدواج کرده اید. اگر فکر می کنید که مشکل جسمی دارید حتما به پزشک متخصص مراجعه نمائید تا خدای نکرده مشکلی در آینده ایجاد نشود.

ایرانی: جناب آقای دکتر صفری نژاد. با سلام و تشکر از راهنمائی های ارزشمندتان، ۵۴ ساله هستم و به مشکل ارضاء کنترل نشده، دچار می باشم. به عبارت دیگر، با رعایت توصیه های مختلفی که جنابعالی به بیماران مختلفی که از انزال زودرس شکایت دارند، می نمائید، و نیز با همکاری و درک همسرم، امکان مدیریت زمان انزال را در حدود ۴۰% اوقات دارم. اما تصور می کنم که علت کنترل نشدن باقیمانده موارد، این است که در هنگام برانگیختگی و نعوظ، پوست بیضه ها منقبض شده و باعث می شود تا بیضه های اینجانب، به داخل ناحیه بالای آلت، و زیر پوست بدن در این ناحیه، رانده شوند. لطفا راهنمائی نمائید که آیا راهی برای شل نگه داشتن پوست اطراف بیضه ها، حتی در زمان برانگیختگی و نعوظ، وجود دارد؟
    پاسخ پزشک: با تشکر از لطف جنابعالی، انزال مرد رابطه ای با موقعیت کیسه بیضه ندارد. اگر فکر می کنید که دارای انزال زودرس هستید، توصیه می کنم که زیاد خوتان را اذیت نکنید چون انزال زودرس به راحتی در ۸۰-۷۰ درصد موارد با دارو درمان می شود.

حسام: سلام و عرض ادب بنده بیماری هیپوسپادیاس دارم ۲۷ ساله هستم نزد دکتر ... چند مرحله عمل شدم اما مجرای پائین تر باز می شود و یک توده چربی در آن قسمت بوجود دارد از شما این خواهش رو دارم راهنماییم کنید و یک دکتر خوب در اصفهان در زمینه ترمیم مجای ادرار معرفی کنید با تشکر
    پاسخ پزشک: جهت اطلاع خوانندگان عرض می کنم که هیپوسپادیاس عبارت از باز شدن سوراخ مجرای ادرار پائین تر از محل خود بر روی تنه آلت تناسلی در مردان می باشد. مثلا سوراخ مجرای ادرار بطور مادرزادی در قسمت تحتانی وسط آلت تناسلی باز می شود. جراحی این بیماری یکی از مشکل ترین جراحیها است، و در مواردیکه بیمار چند بار جراحی می شود، کمک زیادی نمی توان کرد. خدای نکرده جراحهیای شما مشکل نداشته اند، بلکه ماهیت بیماری همین طور است. اگر هیپوسپادیاس شدید باشد، معمولا با جراحی نمی توان شکل طبیعی را ایجاد کرد ولی کمک زیادی می توان به بیمار نمود. توضیه می کنم که اگر ازدواج نکرده اید، قبل از ازدواج جتما موضوع را با همسر آینده خود در میان بگذارید. در مورد معرفی پزشک، رسالت ما فقط راهنمائی است، مطمئنا در شهر اصفهان متخصصین خبره به شما کمک زیادی می توانند بکنند.

Ali : سلام ۱- همسرم تمایلی به برقراری رابطه جنسی از طریق دخول ندارد و با وجود آماده ساختن قبل از دخول در هنگام دخول درد زیادی دارد ایا استفاده از ژلهای موجود در داروخانه ها تاثیری در كاهش درد دارد و اینكه استفاده از آن بیضرر است یا خیر (در ضمن ایشان از قرص كاربامازپین ۳ قرص در روز بعلت عارضه صرع استفاده میكنند. ) ۲- در هنگام نزدیكی- ارضاشدن بنده از دو تا سه دقیقه تا بیست دقیقه طول میكشد . بعضی اوقات كه زمان ارضا شدن زیاد طول میكشد من آمادگی خود را از دست می دهم ایا این مساله و زمانهای ارضا شدن متفاوت دلیلی بر ناتوانی جنسی میباشد یا خیر؟ متشكرم
    پاسخ پزشک: بسیاری از خانمها بدون دخول می توانند به ارگاسم برسند ولی اگر خانمی به میزان کافی تحریک شده باشد، نباید در حین رابطه زناشوئی درد داشته باشد، گاها بعضی از بیماریها از جمله عونت لگنی سبب درد در هنگام رابطه زناشوئی می شوند. از دست دادن آمادگی در حین رابطه زناشوئی قبل از انزال، می تواند منشاء بیماری عروقی داشته باشد، که با بررسی قابل تشخیص است.

M۲: با سلام. لطفا در مورد پوزیشن رابطه جنسی توضیح دهید. با سپاس
    برای موضوع مورد پرسش باید به کتابهای که در این مورد در بازار وجود دارند مراجعه کنی.

مهدی: سلام من با تجویز پزشك جهت افزایش طول مدت زمان ارضاء شدنم از قرص ... استفاده میكنم. میخواستم بدونم در دراز مدت یا كوتاه مدت با مشكل خاصی مواجه خواهم شد؟ ضمنا بنده دارای هپاتیت نوع بی هستم. ممنون از پاسخ شما
    پاسخ پزشک: داروی مذکور یک ماده مخدر است و برای انزال زودرس داروهای موثرتر و کم عارضه تر وجود دارند.

محمود: سلام محمود هستم و ۳۶ سال سن دارم ۹ سال پیش ازدواج کردم و هم اکنون ۲ پسر ۸ و ۴ ساله دارم . تا قبل از زایمان دوم همسرم روابط جنسی خوب و بدون مشکلی داشتم اما از بعد از آن به مرور طی ۴ سال گذشته با توجه به تغییرات روحیه وعقیده ای همسرم ارتباط جنسی ما کم کم از حالت طبیعی خارج شد و همسرم ابراز میکرد که درد شدیدی دارد و دیگر امکان دخول وجود نداشت همسر من خودش هم از این وضعیت ناراضی بود و برای من ناراحت بود وحتی یک بار به پزشک مراجعه کرد اما به او گفته شد که بدنش از لحاظ فیزیکی در شرایط ایده آلی است و فقط به او داروی افزاینده میل جنسی (عصاره گل سرخ)و کرم روان کننده تجویز شد که همسرم دارو را استفاده نکرد. مدتی به همین منوال گذشت تا اینکه در سالی که گذشت به دلیل اتفاقات ناگواری که در زندگی شخصی و مشترک من بوجود آمد ابتدا نسبت به همسرم بدبین وبعد سرد شدم اما با گذشت زمان و تغییر مثبت احوال همسرم،هر دو ما سعی در بازسازی روابط داریم و همسرم هم در این زمینه تلاش زیادی دارد تا آنجا که توانایی مجدد دخول را نشان داده اما حالا من با مشکل زود انزالی مواجه شده ام به صورتی که اصلا در شرایط عادی قادر به دخول و رابطه کامل نیستم حتی با استفاده از اسپری بی حسی که با استفاده از آین دارو باعث مشکل نعوظ ناقص هم می شوم در حال حاضر از این وضعیت رنج می برم و احساس میکنم برای بازسازی روابط و روحیه ام به درمان نیاز دارم لطفا من را راهنمایی کنید(توضیح: همسر من معمولا خیلی کم ودیر تحریک میشود و من هم همیشه زود تحریک می شدم ) باتشکر و سپاس
    پاسخ پزشک: تشخیص انزال زودرس با پزشک است شاید شما انتظارات خاصی از خودتان داشته باشید این دلیل بیماری نیست. با مراجعه به پزشک مشکل شما به مقدار زیادی قابل حل است.

رضا : با سلام حضور محترم جناب دكتر بنده در سال ۱۳۸۷ ازدواج كردم با دختری كه دوسش داشتم لیكن هیچ وقت مطمئن نشدم كه كار درستی انجام دادم. بااین حال توكل كردم و رفتم جلو ، حدود ۹ سال از خانومم بزرگتر بودم. راستش اتفاقی كه برای خیلی از مردا می افته برای منم افتاد و میل جنسیم بعد از گذشت چند وقتی نسبت به خانومم كاهش پیدا كرد خلاصه این مسئله اصلی تبدیل شد به مشكلات دیگری و از جاهای دیگه سر در آورد... الان حدود ۸ ماهه كه جدا شدیم.... البته ایشون شاكی بود كه من چرا میل جنسی شدید ندارم و نسبتش می داد به اینكه دوسش ندارم..ولی از نظر خودم تعداد رابطه جنسیمون بد نبود و بطور متوسط هفته ای یك مرتبه صورت می گرفت ولی باید اعتراف كنم كه از اون شوق قبلا از اردواج خبری نبود البته من میل جنسی نسبت به خانوم های دیگه دارم و زیاد نمی دونم واقعا این موضوع قابل حل هست یا نه؟ من هنوز خانوممو دوست دارم وهنوز امیدوارم كه یه روز دوباره با هم زندگی كنیم.

پاسخ پزشک: شما نیاز به مشاوره با یک روانشناس متخصص در این زمینه دارید.

ح.ت.ت : سلام روز بخیر من و خانمم ۱۰ ساله که ازدواج کردیم مشکل ترس ایشان از عمل نزدیکی است به طوری که اشتیاق مرا از انجام عمل جنسی از میان برده حدود ۸ سال پیش یک روانپزشک موفق راه کار عملی تمرین دخول با شیی غیر از دستگاه تناسلی داد که این موجب انجام دخول آن وسیله گردید و پرده بکارت پاره شد ولی این کمکی به انجام عمل جنسی نکرد از آن موقع من هنوز به خانمم وفادار مانده ام ولی نبود بچه و تمام آن چیزهایی که می دانید دیوانه ام کرده دوستش دارم ولی دیگر عادت کرده ام. در ضمن او خودش برای من استنمنا می کند تا من راضی بمانم ولی از اینکه بخواهم با او عمل جنسی داشته باشم هیچ اشتیاقی ندارم تمام اطرافیانم فکر می کنند یکی از ما مشکل نازایی دارد زنهای زیادی بوده اند که حتی خودشان پیشنهاد رابطه داده اند ولی من منفی بودم ولی دیگر طاقتم تمام شده چه کنم؟ او خودش روانشناس هست.

پاسخ پزشک: مشکل شما حاد است و می بایست در همان ابتدای ازدواج بطور مدام پیگیر می شدید تا تکلیف مشکل حل گردد. نوع اختلال جنسی همسر شما نامشخص است، ابتدا باید مشکل همسر شما به وضوح تشخیص داده شود، و سپس نسبت به درمان احتمالی آن اقدام گردد.

کلمات کلیدی این موضوع

قرص، لمس سينه توسط مرد، مكيدن پستان، مكيدن سينه، مكيدن سينه توسط شوهر، مكيدن سينه زنان توسط مردان، مکيدن سينه زن توسط مرد، مکیدن پستان، مکیدن پستان توسط مرد، مکیدن پستان توسط شوهر، مکیدن پستان زن، مکیدن پستان زن توسط مرد، مکیدن پستانها توسط مرد، مکیدن پستانها توسط شوهر، مکیدن پستانهای همسر، مکیدن پستانهای زن توسط مرد، مکیدن سینه، مکیدن سینه همسر، مکیدن سینه توسط شوهر، مکیدن سینه زن، مکیدن سینه زن توسط مرد، ماليدن سينه زن توسط مرد، مالیدن سینه، مالش سينه، مالش سينه زن توسط مرد، پستان زن، باسن زن، بزرگ شدن باسن، تحرک، جنسی، خوردن پستان، خوردن پستان همسر، خوردن پستان توسط مرد، خوردن پستان توسط شوهر، خوردن پستان دختر، خوردن پستان زن، خوردن پستان زن توسط مرد، خوردن سينه زن، خوردن سينه زن توسط مرد، خوردن سينه زن توسط شوهر، خوردن سينه زنان توسط مردان، خوردن سینه همسر، خوردن سینه توسط مرد، خوردن سینه دختر، خوردن سینه زن، خوردن سینه زن توسط مرد، خوردن سینه زنان، روش خوردن سينه زن توسط مرد، رابطه، علت بزرگ شدن پستانها، علت بزرگ شدن باسن، علت بزرگی باسن

نمایش برچسب‌ها