تسخیر خوشبختی

(( من زنده ام ، چون زنده ام زندگی می کنم .
از عمرم بهره می گیرم .
صف فرزندان من بدنبال من
نیز چنین هستند .
فرزندان آنها نیز چنین خواهند بود .
نیاکانم زندگی را زندگی کردند .
من نیز زندگی را زندگی میکنم
اعقابم ، سلسله بی نهایت زندگی
زندگی را زندگی میکنند .
کجای را این قافله از منزلگاه غم میگذرد ؟؟؟ ))

این جملات زیبا را در کتاب تسخیر خوشبختی برتراند راسل خواندم . با خودم فکر میکنم واقعا چرا ما زندگی رو اینقدر سخت میگیریم ؟؟ از زندگی چه توقعی داریم ؟
چرا بهش پشت می کنیم ؟چرا دست گرمش رو فشار نمی دیم ؟ چرا به آغوش خالق مهربون این زندگی پناه نمی بریم ؟ چرا صدای خنده زندگی رو نمی شنویم ؟ چرا فکر میکنیم دنیا همینطوری میمونه ؟ چرا ؟

بیائید با هم نفس بکشیم . نفس بکشیم و زندگی کنیم . زندگی کنیم و لذت ببریم . هرکس دوست داره لطفا نظر بده و منو همراهی کنه . ممنونم.تسخیر خوشبختی تسخیر خوشبختی تسخیر خوشبختی

هنگا می که مشکلی مارا آزار می دهد ، هنگامی که شکننده و آسیبب پذیر می شویم و تلنگری ما را بی تاب می کند و هنگامی که از زندگی روز مره مان خسته می شویم و نمی توانیم مشکلات سر راهمان را کم کنیم ، تصور میکنیم بد شانسیم ، کم تحملیم و دیگر کارمان تمام است . حال آنکه مشکلی ظریف و نامرئی در جسم یا روانمان علت اصلی بسیاری از ناراحتی هاست . اگر خود را بهتر بشناسیم و در حفظ سلامت جسم ، روح وروانمان بکوشیم ، دنیا رنگ دیگری خواهد یافت .

خوشبختی و سعادت ، بزرگترین هدفی است که هرکسی در زندگی آنرا دنبال می کند . شاید با تغییر دیدتان نسبت به زندگی به این هدف نزدیک و نزدیک تر شوید ....!!