+++ شب براي چيدن ستاره هاي قلبت خواهم آمد .بيدار باش من باسبدي پر از بوسه مي آيم و آن را قبل از چيدن روي گونه هايت ميکارم تا بداني اي خوبمدوستت دارم

+++
به من ميگفت : آنقدر دوست دارم که اگر بگويي بمير مي ميرم . . . . . . . باورم نمي شد . . . . فقط براي يک امتحان ساده به او گفتم بمير . . . ! سالهاست که در تنهايي پژمرده ام کاش امتحانش نمي کردم

+++
هميشه انقدر سادهنرو و مگذر لااقل نگاهي به پشت سرت کن...! شايد کسي در پي تو مي دود و نامت را باصداي بي صدايي فرياد ميزند...! و تو... هيچ وقت او را نديده اي

+++
آغوشپارکينگي است که جريمه ندارد !!! بوسه تصادفي است که خسارت ندارد !!! . . . . . چيهدنبالم راه افتادي !؟

+++
براي عشق تمنا كن ولي خار نشو. براي عشق قبول كنولي غرورتت را از دست نده . براي عشق گريه كن ولي به كسي نگو. براي عشق مثل شمعبسوز ولي نگذار پروانه ببينه. براي عشق پيمان ببند ولي پيمان نشكن . براي عشق جونخودتو بده ولي جون كسي رو نگير . براي عشق وصال كن ولي فرار نكن . براي عشق زندگيكن ولي عاشقونه زندگي كن . براي عشق بمير ولي كسي رو نكش . براي عشق خودت باش وليخوب باش

+++
سهراب گفتي:چشمها را بايد شست......شستم ولي !.........
گفتي: جور ديگر بايد ديد.......ديدم ولي !..............
گفتي زير بارانبايد رفت........رفتم ولي !.............
او نه چشمهاي خيس و شسته ام را..نهنگاه ديگرم را...هيچ کدام را نديد !!!!
فقط در زير باران با طعنه اي خنديد وگفت:
"
ديوانه باران نديده !! "

+++
هرگاه دلت هوايم را کرد، به آسمانبنگر و ستارگان را ببين که همچون دل من در هوايت مي تپند

+++
لحظه ها گذراو خاطرات ماندگارند حاضرم تمام هستيم را بدهم تا لحظه ها ماندگار و خاطرات گذراشوند...

+++
يادت در ذهنم و عشقت در قلبم و عطر مهربانيت در تمام وجودم استعزيزم محبت را در پاکي نگاهت و صداقت را در وجود مهربانت معني کردم وبدان کهزيباترين لحظه هايم در کنار تو بودن است

+++
هر كسي هم نفسم شد دست آخرقفسم شد. من ساده به خيالم كه همه كار و كسم شد. اون كه عاشقانه خنديد خنده هاي مندزديد زير چشمه مهربوني خواب يك توطئه ميديد

+++
فاصله تابش خود را برديگران تنظيم کن خداوند خورشيد را در جايي نهاد که گرم کند ولي نسوزاند .

+++
يافتن دوستان خوب سخت است سخت تر از آن ترک آنهاست فراموش کردنشان غيرممکن است

+++
عشق ويران کردن خويش است ، دوست داشتن ساختن است .

+++
عشق و دوست داشتن از پي هم مي آيند ، اما هر گز در يک خانه منزل نميکنند.

+++
عشق قانون نمي شناسد ، دوست داشتن اوج احترام به مجموعه اي ازقوانين عاطفي است.

+++
عشق نور است که هرچه را در مسيرش قرار بگيرد - ازجمله قلب ها را - از خود روشن مي سازد. (باربارا دي آنجليس)

+++
عشق همانندمغناطيسي است که ما را به مبدا خود جذب مي کند. (باربارا دي آنجليس)

+++
آنان که از خود عشق ساطع مي کنند با عشق زندگي مي کنند و با عشق نيز نفس مي کشند ،ديگران را به سمت خود مي کشانند. (باربارا دي آنجليس)

+++
عاشق هر که هستيد، با وفاداري به او عشق بورزيد. (باربارا دي آنجليس)

+++
تنها با عشق مياندلهاي شماست که عشق ميان شما عمق و استحکام واقعي خود را نشان خواهد داد. (باربارادي آنجليس)

+++
ايستاده مردن بهتر از زانو زده زيستن است . (آلبرت کامو)

+++
اگر کسي ترا آنطور که ميخواهي دوست ندارد، به اين معني نيست که تو رابا تمام وجودش دوست ندارد. (مارکز)