افزایش صدای زنگ ( رینگ تون ) و افزایش صدای مسیج ( اس ام اس )

نکته : خواهش میکنم دستورالعمل زیر را به دقت بخوانید تا گوشی شما دچار مشکل نشود

ابتدا در صفحه موبایل خود این کد را تایپ کنید #8378*8999#*
* اعداد 8378 به صورت ---- نمایش داده میشود که امری طبیعی است !

سپس مراحل زیر را به دقت زیاد ادامه دهید
ابتدا گزینه دوم (2.H/W test) را انتخاب کنید ...
سپس گزینه ( 2. Audio settings ) انتخاب کنید ...
سپس گزینه ( 9. IIS Normal ) را انتخاب کنید
در قسمت " Ear Gain " عدد 15 را تایپ کنید ( پیش فرض این عدد 13 است )
سپس آن را ذخیره و خارج شوید

ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااا
افزایش وضوح و قدرت صدا در حین مکالمه

ابتدا در صفحه موبایل خود این کد را تایپ کنید #8378*8999#*
* اعداد 8378 به صورت ---- نمایش داده میشود که امری طبیعی است !
سپس مراحل زیر را به دقت زیاد ادامه دهید
ابتدا گزینه دوم (2.H/Wtest) را انتخاب کنید ...
سپس گزینه ( 2. Audiosettings ) انتخاب کنید ...
سپس گزینه (1. Normal ) را انتخاب کنید
سپس گزینه (Rxvolume ) را انتخاب کنید
در قسمت پنجم یعنی (level 5 ) عدد 120 را به عدد 140 تغییر دهید
سپس آن را ذخیره و خارج شوید

ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااااااااا
کدهای ریسیت در دی900

نکته بسیار مهم : با زدن این کد ممکن هست تمام چیزهایی که داخل حافظه گوشی هست پاک شود لذا دقت لازم را به عمل آورید

کد اول :
این کد به Custom Code شهرت دارد و باعث میشه اگه گوشیت زیاد هنگ میکنه یا مثلا بلوتوث یا منشی و .... درست کار نمیکنه را تصحیح کنه ( منشی تلفن من با زدن این کد درست شد )
کد : #2878*2767*

کد دوم :
این کد به Full Reset Code شهرت دارد ( من از این کد استفاده نکردم پس دقت لازم را بکنبن و به کد اول اکتفا کنین *** من هیج مسئولیتی نسبت به کد دوم ندارم *** )
کد : #3855*2767*

ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااا
روش زوم , وارونه , تمام صفحه کردن تمام فرمتهای عکس (jpeg, bmp and gif images )

1. ابتدا به وسیله یو اس بی ( خود گوشی ) گوشی خود را به کامپیوتر وصل کرده

*** لازم به ذکر است حتما باید به درون OTHER FILES و حتما باید به حافظه داخلی گوشی منتقل شود نه مموری کارت
شاید این شوال واستون پیش بیاد که چرا باید عکسها توی OTHER FILES ریخته شود ... چون عکسها در OTHER FILES به وسیله picsel file viewer خوانده میشن نه phone’s image viewer
*** دقت کنین عکسها نباید درون downloaded images’ ریخته شود و فقط و فقط به درون OTHER FILES

· وقتی که عکسهارو به درون OTHER FILES کپی کردید مراحل زیر را انجام دهید
· * عکس مورد نظر را باز کنید
· ** با استفاده از کلید 5 میتوانید عکس را وارونه کنید
· *** با استفاده از کلید # میتوانید عکس را به صورت تمام صفحه مشاهده کنید
· **** با استفاده از کلیدهای جانبی ( کم و بلند کردن صدا ) میتوانید بر روی عکس ها زوم کنید
· ***** با استفاده از کلید 7 میتوانید عکسها را پهن کنید و با کلیدها بالا و پایین به مشاهده عکس بپردازید
· ****** با استفاده از کلید 9 میتوانید عکسها را داز کرده و با کلیدهای چپ و راست به مشاهده عکس بپردازید
آموزش مخفی کردن ( عکس , فیلم و ... ) در دی900

اول باید اینا رو دانلود کنید
http://download2.getjar.com/download...he_Messiah.jad فایل جد

http://download2.getjar.com/download...he_Messiah.jar فایل جر

طریق نصب برنامه :
http://mihandownload.com/forum/showthread.php?t=173

فرض میکنیم ما یک فایل ( پوشه ) به اسم سامسونگ در پوشه Other File درست کردیم و درون این پوشه ممکنه چیزایی باشه که نخوایم به کسی نشون بدیم .
خب همانطور که میدونیم وقتی برنامه ای نصب میکنیم در Application و در شاخه Java World ذخیره میشه
خب پس ما به Application و سپس به Java World میریم
در اونجا به دنبال اسم برنامه ای که نصب کریدم (The Messiah ) میپردازیم ... پس از پیدا کردن برنامه اونو اجرا میکنم :
یک صفحه سفید ظاهر میشه ... حالا Option ( کلید سمت چپ ) انتخاب کنید و گزینه Setting را انتخاب کنید
سپس یک سوال از شما میپرسه ( Want To Connect ? ) شما روی Yes انتخاب کرده سپس به صفحه میرید که شامل پوشه هایی از قبیل Images . Videos و .... است . ( این صفحه همون حافظه گوشی هست که فعلا باهاش کاری نداریم )
شما باید فایل tflash/ انتخاب کنین ( که همون مموری کارت هست )
خب اگه یادتون باشه ما قبلا توی فایل Other File پوشه ای باز کردیم به اسم سامسونگ ... حلا شما باید در این صفحه به قسمت Other File رفته و سپس اسم همون پوشه ( سامسونگ ) میبینیم ... در اینجا ما روی سامسونگ میریم ولی روش Ok نمیکنیم ... سپس با فشردن کلید سمت چپ به Option میریم ... درون Option چهار تا گزینه وجود داره ما روی گزینه دوم( Image Folder ) ok میکنیم یه پیغام ظاهر میشه ( Images Folder Selected ! ) ... سپس Done را انتخاب کنید ... دوباره Option را انتخاب کرده و گزینه سوم ( Videos Folder ) را انتخاب میکنم ... یه پیغام ظاهر میشه ( Videos Folder Selected ! ) ... سپس Done را انتخاب میکنیم ... باز هم Option را انتخاب کرده و گزینه آخر ( Done ) را میزنیم .
در این حالت به صفحه سفید نخست بر میگردیم ... بار دیگر Option را انتخاب کرده در این حالت اگر در پوشه سامسونگ عکس بود گزینه اول ( Encrypt Images ) و اگر فیلم بوده است گزینه سوم ( Encrypt Videos ) و اگر هم عکس و هم فیلم بوده هر 2 گزینه را انتخاب میکنیم
در این حالت باز هم یه سوال از شما میکنه که Yes بزنین و اگر سوال نرفت دکمه قرمز را بزنین و از برنامه خارج بشین !
حالا به قسمت My Files > Other Files > Memory Card رفته و به داخل Other File و سپس سامسونگ میشویم
اگر همه راه ها را درست طی کرده باشید فایلهای درون پوشه سامسونگ به تعدادی فایل Unsupported File Format دیده میشن
ما این کارو به طور مثال بر روی پوشه سامسونگ که خودمون ساختیم و در پوشه Other File گذاشتیم انجام دادیم ... شما میتونین این کارو بر روی تمیم پوشه ها اعم از حافظه داخلی و مموری کارت انجام بدین !
روش از کاز انداختن : به قسمت Application > Java World > The Messiah رفته و Option را انتخاب کرده و اگر عکس را مخفی کردین گزینه دوم و اگر فیلم را مخفی کردین گزینه چهارم را انتخاب کنید !

نکته : اگر درون یک پوشه فقط عکس و یا فقط فیلم باشه و به این روش عمل کنیم عکسها و فیلمها مخفی میشه ولی اگه درون پوشه مورد نظر هم عکس و هم فیلم باشه به صورت Unsupported File Format در میاد !:Smile (14
2. هر عکسی را میخواهید از درون کامپیوتر انتخاب کرده و به درون OTHER FILES خافظه داخلی گوشی انتقال دهید