نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: بیو گرافی و عکس تهی

New بیو گرافی و عکس تهی

هم بیوگرافی هم مصاحبه...
    اسم: حسین لغب: تهی

کی رپ وآهنگ های رپ را دنبال میکنی ؟

از سال 1379 علاقه پیدا کردم به رپ و از سبک و طرز بیان جملات در آهنگ های که سبک رپ دارند خوشم اومد و دوست داشتم با این سبک بیشتر آشنا شم.

از کی شروع کردی به رپ خوندن ؟

اواخر سال 1381 من شروع کردم به رپ خوندن اما کار هامرو توخونه و برای خودم می خوندم و اصلا قصد بیرون دادن یا حتی گذاشتن آهنگ هام بر روی اینترنت نداشتم مثلا از آهنگ های رکورد شده در خونه برای خودم تا اینجای که ذهنم یاری میکنه میتونم از : عدای باحالی ـ دیس فتال ـ و... میتونم نام ببرم که میگم بازم برای خودم خوندم و پخش نکردم.

با چه کسانی توی رپ فارسی حال می کنی ؟

شایان, سامان ویلسون,حسین ابلیس, امپیزر و Rf

از خواننده های خوارجی چه کسای رو قبول داری و حال میکنی؟

Outlow , Mobb-Deep , LiLi Bow Wow , Puff Dady , B . i . G , D-12 , DMX , Tupac , Snoop Dogg

قصدت از خوندن آهنگ فساد چی بود؟

راستش خوندن این آهنگ داستان طولانی داره ولی مختصرا توضیح می دم , من اول قرار بود آهنگ « رسم بازی زندگی» رو با حسین ابلیس بخونم که به دلایل زیادی این کار انجام نگرفت و اون آهنگ حسین با Mr.Killer خوند بعد از اون کار من به حسین گفتم که بیا آهنگ فساد رو باهم بخونیم ؟ اونم قبول کرد و خلاصه این آهنگ رو ساختیم و هدف ما این بود که چون در جامعه فساد زیاد شده این آهنگ رو باهم بخونیم .

نظرت در باره ی آهنگ فساد چیه؟

با اینکه روش وقت کمی گذاشتیم ولی به نظر من کار خوبی از آب دراومد.

کمی در باره ی آهنگ های جدیدی که قصد ساختن انهارو داری برای ما توضیح بده؟

من به امید خدا دارم4 تا اهنگ می خونم که فعلا تکست ها کامل شده و در حال ساخت بیت هستیم , اسم 4 آهنگی که انشا الله تا بهمن ماه بیرون میاد به ترتیب هست:1- کل بسه 2- پیشوا (با سموک داک ) 3- نفرت ( با سون )4- بکس051 (با ابلیس) .

درباره ی آهنگ کل بسه تو ضیحات بیشتری به ما بده؟

من داشتم یک روز به آهنگ هایی از گروه های مختلف رپ فارسی گوش می دادم و قتی مقایسه میکردم با رپر های خارجی میدیدم اصلا هیچی در مقابلشون نیستیم و دلیلش هم چیزی نیست جز کلکل بیهوده میان رپر های فارسی بعد به این فکر افتادم که یک آهنگ در باره کلکل بخونم و به این قضیه خاتمه بدم خلاصه این شد که تصمیم گرفتم این اهنگ بخونم

ویرایش توسط -poyan : 2010/06/29 در ساعت 10:39

حسین تهی متولد 1364 هستش عزیز

Smile

نقل قول نوشته اصلی توسط behrad 2 نمایش پست ها
    حسین تهی متولد 1364 هستش عزیز
    خسته نباشید با این تحقیقاتتون

کلمات کلیدی این موضوع