نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: از شن های بدکار می گوید! (Spec ops :The Line)

کاربر سایت

Thumb از شن های بدکار می گوید! (Spec ops :The Line)

-پرچم آمریکایى پاره ی آویزان در ماسه بادى در حال حرکت است. شهر حالا با سایه ی سابق خودش، فرسوده به سمت زمین به وسیله شن‌بادهاى سخت‌دل.از صدای غرش مى پرسد،” آیا شما هنوزبه من کاپیتان قصد کمک دارید ؟ ایا تا به حال داستان این شهر را شنیده اید ؟” امواج خورشید در آسمان بلند می شوند و صدایی به‌آرامى اعلان می کند شما باید فکر بکنید من یک هیولا هستم، که من دیوانه وار در حال راه رفتنم براى ما کاپیتان را پیدا بکنید؛ ما منتظر هستیم.” این گشایش فرخنده از بازی Spec ops بود که قرار است در سال اینده برای کنسول های خانگی عرضه شود.
    این بازی یک بازی تیرانداز از نوع سوم‌شخص است که با داستانی در مورد کاپیتان واکر اینگونه مىگوید، رهبر زبده نظامى متعلق به نیروی دلتا .، که به وسیله شن‌بادهاى بدکار مورد تاخت و تاز واقع شده است، پس‌مانده شهر رو به ویرانى است و مأموریت شما را ارتش کلنل جان کانراد بسیار مورد احترام قرار داده است او افسر سرشناسی که شما را به این ماموریت نجات اعزام کرده است.
    ما توانا بودیم که یک نمایشى زنده کوتاه از این بازی را ارائه کردیم، . در ابتدا ما صدای مال کانراد را شنیدیم، که داشت واکر را سرزنش مىکرد . درست بعد از اینکه کانراد تهیه کننده ی این بازی سخنرانىاش را تمام کرد، واکر و گروه‌اش به وسیله یک گروه سربازهایی که هنگام دیده‌بانى درحرا کمین می دادند دیده شدند.
    و این جاست که نبرد حماسی بین دو گروه صورت می گیرد و همه ی مخاطبین را هیجان زده می کند
    نمایش ما به چندین عدد از این نبردها کفایت کرد قبلاً یکى از این نبردها چگونگى مبارزه در بین شن های پراکنده در هوا را نشان می دادند که ما با شن محیط را تغییرداده ایم. واکر به یک اتاق بزرگ پر از سرباز داخل می شود و به اندازه چندین وکیل حقوقى بالاى سربازها قرارمیگیرد. واکر توانا بود که پنجره‌هاى شیشه‌اى را تیراندازى کند، اواین سربازها را کشت اما نه به هزینه انتقام شخصی در زندگی بلکه برای دفاع از وطن و کشورش.
    این قسمتی از مصاحبه ی سایت گیم –اسپات با تهیه کننده ی این بازی بسیار زیبا بود که توانستم قسمتی از ان را برای شما ترجمه کنم .این بازی توسط شرکت ۲K در حال ساخت است و قرار است سبک بازی های سوم شخص را به کلی دگرگون سازد
    .

مشخصات :
    سازنده
    ۲K Games
    منتشر کننده
    ۲K Games
    سال انتشار
    ۲۰۱۱
    پلاتفرم ها
    Xbox360/PS3/PC

ویرایش توسط !MAHSA! : 2013/09/17 در ساعت 21:30

کلمات کلیدی این موضوع