را باید هر مطلب رو در سایت خودمون بگذاریم؟ ایا واقعا گذاشتن هر مطلبی کارساز هست؟ و هزاران آیای دیگر …
به نظر من و گوگل نیازی نیست هر مطلبی رو در سایتتون بگذارید و وقت خودتون رو طلف کنید. چون 98% کاربران اینترنتی به دنبال مطالب جدید و بروز هستند.
البته که گذاشتن هرمطلبی تأثیر داره، اما فقط حجم دیتابیستون رو زیاد می کنید و وقتتون رو طلف می کنید.
در زیر چند مطلب در مورد مطالب نوشتم که هم من توصیه می کنم و هم گوگل:
1- از مطالب High light یعنی دارای محبوبیت استفاده کنید.
2- مطالبتون رو بصورت زیبا در سایتتون قرار دهید.
3- مطالبی که کاربرتون درخواست می کند هرگز نگذارید چون معمولا قدیمی هستند.
4- مطالب قدیمی مثلا برای دو سال گذشته را قرار ندهید.
5- از مطالبی که خیلی از سایت ها/فروم ها استفاده می کنند، استفاده نکید.
6- اگر مطلبی میخواهید بگذارید قبلش عنوام مطلب رو در گوگل جستجو کنید و ببینید چند سایت بهتون معرفی می کنه. اگر بنظرتون زیاد اومد از گذاشتن اون مطلب صرفه نظر کنید و بالعکس.
7- تصاویر مطالبتون رو همیشه در یکجا آپلود کنید. توصیه می کنم به مدیران سایت های فارسی زبان که تصاویرشون رو در Tinypic.com آپلود کنند و به مدیران سایت های انگلیسی زبان هم توصیه می کنم که در Photobucket.com آپلود کنند.
8- همیشه لینک دانلود و رمز عبور را یا Code کنید یا بصورت ساده قرار دهید. نه Hide کنید و نه غیره.
9- از لینک های دانلود مرده یعنی تاریخ مصرف گذشته استفاده نکنید.
10- بهترین سایت های آپلود فایل رو برای سایت های فارسی/انگلیسی زبان در زیر آورده ام:
* Rapidshare
* MegaUpload
* EasyShare
* 4Shared
* FileFactory
* DepositeFiles
11- متنی که برای مطلبتون انتخاب کنید باید کامل و صحیح باشد.
12- همیشه عنوان مطلب رو بر روی عکستون قرار دهید (Alt). هرگز مطلبی ارسال نکنید که عکس آن دارای عنوان نیست.
13- عکس های مطالبتون باید تمام به یک اندازه باشد. من توصیه می کنم از 320 پیکسل بزرگتر نباشد.