خوب خودتون خوب می دونید سایتی که با دوز و کلک بالا نیاد برترین سایت از نظر کاربران و موتور های جستجو به حساب میاد.
گوگل هم پیشنهاد کرده که بگذارید رتبه شما به روال خودش بالا بره. اگر از چیزی استفاده کنید که رنک شما و یا آمارتون از گوگل رو افزایش میده، مطمئن باشید که گوگل شما رو شناسایی و از لیستش حذف می کنه بعد دیگه راهی برای جبران باقی نمی مونه.
من پیشنهاد می کنم بجای اینکه دنبال ترفند برای افزایش رنک یا آمار باشید، برید و مقاله های گوگل رو مطالعه کنید تا بدونید که سایتی سالم یعنی چی!

در زیر براتون چند مطلب درباره چگونگی داشتن وب سایتی سالم آورده ام:

1- هرگز متنی یا چیزی رو از گوگل توسط ترفند های مخفی سازی مخفی نکنید.
2- استفاده از متا تگ ها. مانند متا تگ کلمات کلیدی و ...
3- بهینه سازی مطالب سایت واقعا مفید هست در افزایش امار از گوگل. منظور از بهینه سازی مطالب این است که مطالبی که دارای محبوبیت هستند را به صفحه اول وب سایتتون انتقال دهید.
4- انتخاب درست عنوان سایت واقعا مفید هست. بعضی جاها ذکر شده که استفاده از کلمات کلیدی در عنوان سایت می تونه آمارتون رو افزایش بده. این ترفند جز زشتی چیزی نداره. شما باید در عنوانتون اول آدرس سایتتون رو وارد کنید و بعد با استفاده از یک "-" توضیح مختصری از موضوع سایتتون دهید . برای مثال:
Persia-cms.com - It's your idea
5- انتخاب صحیح کلمات کلیدی و توضیح مختصر در مورد وب سایتتون واقعا مفیده. (هرچی بگم کم گفتم!)
6- انتخاب قالبی مناسب وب سایتتون و سبک می تونه توی ایندکس شدن سریع صفحات کمکتون کنه.
7- پارک کردن یک دامین دیگر. اگر نام دامین شما بر فرض yoursite.com هست، باید بعد از دو سال یک دامین دیگه با پسوند متفاوت yoursite.info ثبت کنید و آن را به دامین اولی وصل کنید. (این بخش رو خود گوگل بهش خیلی تأکید کرده.!)
8- و ...