اول از همه بابت این عنوان بد عذز خواهی می کنم چون چیزی به ذهنم نیومد مجبور شدم این عنوان رو انتخاب کنم.

همه می دونیم که استفاده از کلمات کلیدی مناسب در سایت چقدر اهمیت دارد! اما خوب حالا بماند که بعضی ها درست استفاده نمی کنند.
استفاده از کلمات کلیدی در صفحات حد اقل 10 تا اما تا 100 هم موردی نداره، خیلی مؤثر در افزایش رتبه و امار هست. و اینم می دونید حتما که اگه دو کلمه کلیدی علی رو مقایسه کنیم:
علی علی
اون کلمه ای که بصورت بلد دراومده بیشتر در پیش گوگل ارزش داره تا اون کلمه ی اولی. دلیلش فقط بلد بودن، رنگی بودن، بزرگ بودن سایز کلمه و ... هست.

یک سری سیستم های تبلغاتی بصورت کلمات کلیدی هست که واقعا هم مفید هست و هم درآمدش عالی هست. یکی از این سایت ها کلیک سور نام دارد که اگه انگلیسیش رو جستجو کنید در گوگل لینک سایتش رو بهتون میده.
کار این سایت ها اینطوریه که به شما کدی میده و شما باید اون رو در جایی از قالبتون بگذارید. از اون پس به بعد هر کلمه کلیدی که در هر جا از سایتتون باشه بصورت لینک در میاد و بلد میشه.
این باعث میشه که گوگل بیشتر روی کلمات کلیدیتون تمرکز کنه تا دیگر جملات.
خلاصه براتون بگم که این تبلیغات خیلی بهتر از تبلیغات بنری و یا لینکی ایرانی یا خارجی هست! (البته قصد بدی از این حرف ندارم!!!)