چند وقت پیش امتحان ازمون ایستخدامی داشتم تستی بود خیلی واسه امتحان خونده بودم سرجلسه که رفتم همه سوالات رو قبلا نمونشون رو دیده بودم وتو خونه حل کرده بودم ولی اونحا نتونستم حل کنم ،میترسیدم بی خودی نمی دونم از چی دستام می لرزید ،نصف سوالو حل می کردم ولش می دادم......
یکی دیگه اینکه : سرکلاس ائین نامه رانندگی به سوال از من کردن جوابشو می دونستم ولی موقغ جواب دادن صدام می لرزید و تپق می ردم وقلبم تند تند میرد...سوال بسیار اسون .همه بچه های توکلاس هم ، هم سنشون ار من پایینتر بود هم تجصیلاتسون ( در حالیه که تو دانشگاه اینجور نبودم من پایان ناممو جلوی 20 دانشجو واستاد به راحتی توضیخ دادم )
امروز هم امتحان کتبی ائین نامه رانندگی داشتم با اینکه جواب ها رو میدونستم و سوالات اسون بودن ولی 4 تا رو غلط ردم چون بار ترس اومد سراغم مثل همون ازمون استخدامی ( تو دوران تحصیل و دبیرستان اصلا این مشکلو با امتحانام نداشتم )
خب اینها رو گقتم .......دارم واسه ارشد می خونم خیلی خیلی می ترسم سر کنکور ارشد همین بلا سرم بیاد نتیجه هام برباد بره( ایونو هم بگم که قبل ار 2 تا ازمون بالای اصلا استرس نداستم و خیلی راحت بودم ) .........تو رو خدا کمک کنین .........

امیدوارم منظورمو رسونده باشم