صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 30

موضوع: اس ام اس های عاشقانه (فارسی)

Smile اس ام اس های عاشقانه (فارسی)

صادقانه بي بهانه تا قيامت بي نهايت من فدايت

.................................................. ...........................................

من از ساعت متنفرم... از اين اختراع عجيـب بشر که جاي خالـي حضور تو را به رخ دلتنگــي هاي من مي کش
    .................................................. ..........................................

هر وقت دلتنگ ميشم ميام پشت قلبت و هي در مي زنم پس هر وقت قلبت مي زنه بدون دلم برات تنگ شده
    .................................................. ........................................

همه دوست دارند که به بهشت بروند, ولي کسي دوست ندارد که بميرد - جان لوييس
    .................................................. ...........................................

عشق به دست آوردن هرآنچه خواستي نيست، عشق هر آنچه است که براي او از دست مي دهي.
    در بن بست هم راه آسمان باز است، پرواز را بياموز
    .................................................. .........................................
    کسی که تو رو دوست داشته باشه، 4 تا بیماری می گیره:
    1- فراموشی
    2- ...
    3تای دیگه شو فراموش کردم!
    .................................................. ..........................................
    Be <@> e man to >(((:>
    ...
    ...
    یعنی: به چشم من تو ماهی
    .................................................. ...........................
    اینو ترجمه کن:
    { P/I> üw9> }
    فارسی بخون. نوشته: دوست دارم
    .................................................. ......................
    دنيا مثل بازي گل يا پوچه!
    با تو گله بي تو پوچه!
    .................................................. ...................
    گر دبير رياضي بودم ثابت مي كردم كه چگونه شعاع نگاهت از مركز قلبم مي گذرد.
    اگر دبير ديني بودم ثابت مي كردم بعد از خدا خواهان پرستش توام
    اگر دبير زبان بودم به زبان بي زبان مي گفتم خيلي دوستت دارم
    اگر دبير جغرافي بودم مي دانستم كه خوش آب و هوا ترين منطقه، آغوش گرم توست
    و اگه دبیر شیمی بودم، از اشك چشمانت محلول محبت می ساختم
    .................................................. ...................
    هرگز عشق را گدايی نكن، زيرا هيچ گاه چيز با ارزشي به گدا داده نمي شود!
    .................................................. ....................
    مشترک گرامی! اعتبار دوستی شما رو به اتمام است. لطفا جهت شارژ مجدد یک بوس ارسال نمایید!

Smile

شمع داني به دم مرگ به پروانه چه گفت؟ گفت اي عاشق بيچاره فراموش شوي... سوخت پروانه ولي خوب جوابش را داد گفت طولي نکشد نيز تو خاموش شوي
    .................................................. .......
    سعي كن تنها باشي زيرا تنها بدنيا امدي و تنها از دنيا خواهي رفت.بگذار عظمت عشق را درك نكني.زيرا انقدر عظيم است كه تورا نابود خواهد كرد
    اگر روزي دشمن پيدا كردي، بدان در رسيدن به هدفت موفق بودي! اگر روزي تهديدت كردند، بدان در برابرت ناتوانند! اگر روزي خيانت ديدي، بدان قيمتت بالاست! اگر روزي تركت كردند، بدان با تو بودن لياقت مي خواهد
    عشقي که تو را نثار ره کردم در سينه ي ديگري نخواهي يافت ... زان بوسه که بر لبانت افشاندم سوزنده تر آذري نخواهي يافت
    هرگز هيچ حسرتي در دنيا اين چنين يک جا جمع نمي شود که در اين سه واژه کوتاه : او ـ دوستم ـ ندارد
    هر کی با زمزمه عشـق دو سه روزی عـاشقـم شـد عشـق اون باعـث زجـر همـه دقایقـم شـد اون که عاشق بود و عمری از جدا شدن می ترسید همه هراس و ترسش به دروغش نمی ارزید
    .................................................. ........
    ای عشق مدد کن به سامان برسیم چون مزرعه تشنه به باران برسیم یا من برسم به یار و یا یار به من یا هر دو بمیریم و به پایان برسیم

هيچ چيز ويرانگرتر ازاين نيست كه متوجه شويم كسي كه به آن اعتماد داشته ايم عمري فريبمان داده است يکي باش براي يک نفر ...نه تصويري مبهم در خاطره ها

زندگي کتابي است پرماجرا ، هيچگاه آنرا به خاطر يک ورقش دور مينداز

حكايت جالبي ست كه فراموش شدگان هرگز فراموش كنندگان را فراموش نميكنند
    کیسه کوچک چایی تمام عمر دلباخته ی لیوان بود ، ولی هر بار که حرف دلش را می زد صدایش در آب جوش می سوخت ... کیسه کوچک چای با یک تیکه نخ رفت ته لیوان و حرف دلش را آهسته گفت ؛ ... لیوان سرخ شد!
    رفتی و ندیدی که چه محشر کردم
    با اشک تمام کوچه را تر کردم
    وقتی که شکست بغض تنهایی من
    وابستگی ام را به تو باور کردم
    مرگ از زندگي پرسيد چرا من تلخم و تو شيريني؟ زندگي در جواب گفت : چون من دروغم و تو حقيقت
    به کعبه گفتم تو از خاکی منم خاک،چرا باید دور تو بگردم. ندا آمد تو با پا آمدی باید بگردی برو با دل بیا تا من بگردم.
    احساس سوختن به تماشا نمی ارزد آتش بگیر تا بدانی چه می کشم

اشتباهی که کردم همه عمر و پشیمانم از آن اعتمادیست که بر مردم دنیا کردم.
    آنگاه که زندگي همچون ترانه اي جاري مي گردد شاد بودن آسان است اما ارزش انسان زماني آشکار مي گردد که در شرايط آشفته نيز لبخند به لب دارد
    ظاهر و باطن شما بايد با هم همساز باشند, هدفهايتان بايد به بلنداي قامتتان و صبر و بردباريتان به وسعت تمام وجودتان باشد. براي اينکه درون و بيرونتان يکسان پرشکوه و متعالي شود بايد براي خود فلسفه زندگي داشته باشي
    عشق يک جوشش کور است و پيوندي از سر نابينايي . اما دوست داشتن پيوندي است خود آگاه و از روي بصيرت روشن و زلال .عشق بيشتر از غريزه آب مي خورد و هر چه از غريزه سر زند بي ارزش است و دوست داشتن از روح طلوع مي کند و تا هر جا که يک روح ارتفاع دارد ، دوست داشتن نيز همگام با آن اوج مي يابد .
    زندگي 2 چيز به من آموخت: آرزوي مرگ و مرگ آرزو
    عجيبه که تا مريض نشي کسي برات گل نمي ياره تا گريه نکني کسي نوازشت نمي کنه تا فرياد نکشي کسي به طرفت بر نمي گرده تا قصد رفتن نکني کسي به ديدنت نمي ياد و تا وقتي نميري کسي تورو نمي بخشه.

Smile

صداي پايت خوش آهنگي بود برايم عميقتر از مثنوي سکوتت گوياترين نجواهاي عاشقانه و نگاهت صميمي ترين پيوند
    -------------------------------------------------------------
    خانه هاي جدول زندگيم را دستان مهربانت يک به يک پر کرد و رمز جدول چنين بود: دوستم بدار
    ---------------------------------------------
    اگر دو تا بودي مي زاشتمت روي چشمام حالا که يک دونه اي جات هميشه تو قلبمه
    -------------------------------------------------------------
    لحظه ديدار نزديك است . باز من ديوانه ام، مستم . باز مي لرزد، دلم، دستم . باز گويي در جهان ديگري هستم
    ------------------------------------------------------
    بر خاک بخواب نازنين،تختي نيست. آواره شدن ,حکايت سختي نيست. از پاکي اشکهاي خود فهميدم . لبخند هميشه راز خوشبختي نيست
    ---------------------------------------------------------------------
    فقط اسمي به جا مانده از آنچه بودم و هستم
    دلم چون دفترم خالي قلم خشكيده در دستم
    گره افتاده در كارم به خود كرده گرفتارم
    به جز در خود فرو رفتن چه راهي پيش رو دارم
    رفيقان يك به يك رفتند مرا با خود رها كردند
    همه خود درد من بودند گمان كردم كه همدردند
    -----------------------------------------------------------------
    مي خواستم برايت هديه اي بفرستم نسيم گفت مرا بفرست تا موهايش را نوازش کنم باران گفت مرا بفرست تا صورتش را بشويم و اشکهايش را پاک کنم ناگهان قلبم گفت مرا بفرست نا دوستش داشته باشم و تو همه وجودم شدي.

Smile اس ام اس عشقولانه

میدونی اگه تو رو تو بیابون بکارن کاکتوس در میای, تو رویا بکارن کابوس در میای, تو کویر بکارن خیارشور در میای ولی تو دل من بکارن عمرا اگه در بیای
    ---------------------------------------------------
    بي دوست شبي نيست که ديوانه نباشم،مستم اگر صاحب ميخانه نباشم،اي دوست اگر جان طلبي آن به تو بخشم،از جان چه عزيز تر بگو آن به تو بخشم.
    کي چه گلي دوست داره؟
    نجار:ميخک
    دزد:شب بو
    قصاب:گل گاو زبون
    پارچه فروش:اطلسي
    دندون پزشک:مينا
    و من...
    من تو رو دوست دارم ،تو زيباترين و نازترين گلي هستي که من دوستش دارم...

* _* _*
    _* __*
    *__ *
    * _*_ *
    _*_ *_ *
    اين قاصدک ها رو فوت کردم تا بيان بهت بگن به يادتم.

زمان ! به من آموخت که دست دادن معنی رفاقت نيست ، بوسيدن قول ماندن نيست و عشق ورزيدن ضمانت تنها نشدن نيست ...
    اينقدر نگو اگر گذشت كنم كوچیك ميشم ، اگه با گذشت كردن كسی كوچیک ميشد خدا اينقدر بزرگ نبود ...
    تا حالا تونستي انقدر پاك باشي كه با نگاه كردن به كسي كه دوستش داري تمام نيازهات برطرف بشه؟
    سنگيني نگاهت انقدر بوده كه طرفي كه نگاهش مي كني سرشو بندازه پايين ؟
    پاكترين و صادقانه ترين دوستت دارم ها رو با نگاه مي توان گفت . . .
    بغض بزرگترين اعتراضه . . .
    اگه بتركه ديگه اعتراض نيست ، التماسه . . .
    ما و مجنون درس عشق از يك اديب آموختيم
    او به ظاهر گشت عاشق ، ما به معني سوختيم . . .
    هر وقت توي زندگي به يه در بزرگ كه روش يه قفل بود رسيدي ،‌ ناميد نشو . چون اگه قرار بود باز نشه به جاش يه ديوار ميذاشتن
    اميدوارم زندگيت رنگارنگ باشه مثل يك جعبه مداد رنگي 24 تايي
    اما منهاي رنگهاي تيره . . .
    من زندگي را از درختان آموختم ، شكست را پذيرفتم و بار ديگر چون آنان جوانه زدم
    آنچنان جاي گرفتي تو به چشمو دل من ، كه به خوبان 2 عالم نظري نيست مرا . . .

دلتنگمو ديدار تو درمان من است
    بي رنگ رخت اين زمانه زندان من است . . .
    هر سد و مانعي مي تواند يك شانس براي تغيير زندگي انسان باشد . . .
    لاس عشق ما دفتر ندارد شراب عاشقي ساغر ندارد بدو گفتم که مجنون تو هستم هنوز آن بي وفا باور ندارد
    باز در کلبه ی عشق عکس تو مرا ابری کرد.عکس تو خنده به لب داشت ولی اشک چشم مرا جاری کرد
    من همان قاب تهي خسته و بي تصويرم
    كه براي تو و تصوير دلت مي ميرم
    عشق مثل يه شيشه ترشي بندري ميمونه كه اگه يه ذره ازش بچشي با حرص و ولع تا آخرشو مي خوري، اما وقتي تموم شد تازه مي فهمي كه چه آتيشي به جون خودت زدي
    پس هر وقت هوس عاشق شدن كردي ، دنبال ترشي انداز بگرد نه ترشي فروش . . .
    --------------------------------------------------------------------------------
    خواهم که قلب گرمت آماج غم نگردد
    باغ دلت الهی دشت ستم نگردد
    اشک ندامت ای جان از چشم تو نبارد
    دنیای آرزویت مرداب غم نگردد.
    ميدوني آدما بين الف تا ي قرار دارند. بعضي ها مثل " ب " برات ميميرند، مثل " د " دوستت دارند، مثل " ع " عا شقت ميشوند، مثل " م " منتظر مي مونند تا يه روز مثل " ي " يارت بشن.
    يا رب العالمين !
    كي رفته اي ز دل كه تمنا كنم تو را
    كي بوده اي نهفته كه تمشا كنم تو را
    غيبت نكرده اي كه شوم طالب حضور
    پنهان نگشته اي كه هويدا كنم تو را
    با صد هزار جلوه برون آمدي كه من
    با صد هزار ديده تمنا كنم تو را . . .

New 1 اس ام اس های عاشقانه

در این دنیای نامردان که مردانش عصا از کور می دزدند منه خوش باور نادان ، محبت آرزو کردم
    Dar in donyaye namardan ke mardanash asa az koor midozdand mane khosh bavar nadan , mohabat arezoo kardam
    اندیشیدن به پایان هر چیز، شیرینی حضورش را تلخ می کند بگذار پایان تو را غافلگیر کند درست مانند آغاز
    Andishidan be payan har chiz , shiriniye hozoorash ra talkh mikonad… bogzar payan to ra ghafelgir konad dorost manande aghaz
    زندگی همچون بادکنکی در دستان کودکی است ،که همیشه ترس از ترکیدن آن لذت داشتنش را از بین می برد
    Zendegi hamchon badkonaki dar dastane koodaki ast , ke hamishe tars az tarkidane on lezate dashtanash ra az beyn mibarad
    باز در کلبه ی عشق عکس تو مرا ابری کرد.
    عکس تو خنده به لب داشت ولی اشک مرا جاری کرد
    Baz dar kolbeye eshgh axe to mara abri kard
    axe to khande be lab dasht vali ashke mara jari kard
    من ندانم که کیم ، من فقط می دانم
    که تویی ،شاه بیت غزل زندگیم (حمید مصدق)
    Man nadanam ke kiyam , man faghat midanam
    Ke toyi , shah beyte ghazale zendegiyam
    جان چه باشد که فدای قدم دوست کنم
    این متاعیست که هر بی سر و پایی دارد
    Jan che bashad ke fadaye ghadame doost konam
    in mataeist ke har bi saro payi darad
    سکوتی بود بر قلبم که با آن میزدم فریاد
    اگر از شهر غم رفتی مرا هرگز مبر از یاد
    Sokooti bood bar ghalbam ke ba on mizadam faryad
    Agar az shahre gham rafti mara hargez nabar az yad
    عاشقی مایه ی درد است ، چه هجران چه وصال ، خسرو از عشق جدا نالد وفرهاد جدا
    Asheghi mayeye dardesar ast , che hejran che vesal , khosro az eshgh joda nalado farhad joda
    ز مرگم هیچ نمی ترسم اگر دنیا سرم ریزد، از این ترسم که بعد از من گلم را دیگری بوسد
    Ze margam hich nemitaram agar donya saram rizad , az in tarsam ke bad az man golam ra digari boosad
    هرگز هیچ حسرتی در دنیا این چنین یک جا جمع نمی شود که در این سه واژه کوتاه : او ـ دوستم ـ ندارد
    Hargez hich hasrati dar donya in chenin yekja jam nemishavad ke dar in 3 vaje kootah: oo doostam nadarad
    ای عشق مدد کن به سامان برسیم ، چون مزرعه تشنه به باران برسیم ، یا من برسم به یار و یا یار به من ، یا هر دو بمیریم و به پایان برسیم
    Ey eshgh madad kon ke be saman beresim,choon mazraeye teshne be baran beresim,ya man beresam be yaro ya yar be man ,ya hardo bemirimo be payan beresim
    میدونی فرق لبخند تو با لبخند من چیه ؟ تو وقتی شادی میخندی،من وقتی تو شادی میخندم
    Midooni farghe labkhande to ba labkhande man chiye
    To vaghti shadi mikhandi , man vaghti to shadi mikhandam
    غمناک ترین لحظه زندگی را از کسی تجربه می کنی که شیرین ترین خاطرات زندگی را با وی داشتی (شکسپیر)
    Ghamnaktarin lahzeye zendegi ra az kasi tajrobe mikoni ke shirintarin khaterat ra ba vey dashti
    به دختران در کودکی شیر سگ دهید ، شاید در بزرگی وفا بیاموزند (شکسپیر)
    Be dokhtaran dar koodaki shire sag dahid, shayad dar bozorgi vafa biyamoozand.
    همیشه دوست داشتم ابر باشم.چون ابر اونقدر شهامت داره که هر وقت دلش میگیره جلوی همه گریه کنه
    Hamishe doost dashtam abr basham choon abr oonghadar shahamat dare ke harvaght delesh migire joloye hame gerye kone
    تا توانی رفع غم از خاطری غمناک کن در جهان گریاندن آسان است اشکی پاک کن.
    Ta tavani rafe gham az khateri ghamnak kon dar jahan geryandan asan ast ashki pak kon
    همه میگن باید برای رسیدن به عشق از تموم دنیا گذشت ولی تو که دنیای منی چطور ازت بگذرم؟
    Hame migan bayad baraye residan be eshgh az tamoome donya gozasht vali to ke donyaye mani chetor azat begzaram?!
    اگر سهم من از این همه ستاره فقط سوسوی غریبی است، غمی نیست. همین انتظار رسیدن شب برایم کافیست.(فروغ فرخزاد)
    Agar sahme man az in hame setare faghat soosooye gharibist . ghami nist. hamin entezare residan shab barayam kafist
    عمیق ترین درد در زندگی مردن نیست ؛ پنهان کردن قلبی است که به اسفناک ترین حالت شکسته است
    Amightarin darde zendegi mordan nist,penhan kardane ghalbist ke be asafnaktarin halat shekaste ast

مدیر بازنشسته

Icon100 اس ام اس عشقولانه

♥من 2 تا تو را دوست دارم ... یکی این دنیا ... یکی اون دنیا ...

♥تمام محبتت را به پای دوستت بریز اما نه تمام اعتمادت را ...

♥عشق ساکت است اما اگر حرف بزند از هر صدایی بلند تر خواهد بود

♥رنگین کمان پاداش کسی است که تا آخرین قطره زیر باران می ماند

♥ از شمع آموختم که :ایستاده بمیرم بی صدا بمیرم به پای دوست بمیرم

♥از زندگی هر آنچه لیاقتش را داریم به ما میرسد نه آنچه که آرزویش را داریم

♥ زندگی 3 ایستگاه دارد!عشق...جدایی....و مرگ آقا قربونت ایستگاه اول پیاده می شم

♥اگه یه روز سراغم رو گرفتی و ازم خبری نشد سری بهم بزن احتمالا بهت احتیاج دارم

♥خوشبخت ترین فرد كسی است كه بیش از همه سعی كند دیگران را خوشبخت سازد

در نگاه كسانی كه پرواز را نمی فهمند ، هر چه بیشتر اوج بگیری كوچكتر خواهی شد

♥ عشق مثل یک ساعت شنی می ماند همزمان که قلب را پر می کند مغز را خالی می کند!!

♥هرگاه دلت هوایم را کرد، به آسمان بنگر و ستارگان را ببین که همچون دل من در هوایت می تپند

♥ بدترین شکل دلتنگی برای کسی آن است که در کنار او باشی و بدانی که هرگز به او نخواهی رسید

♥دیگه یار نمی خوام وقتی که می بینی عشق دوروغه

♥چراغش بی فروغه آخه وقتی که وفا نیست عشقو عاشقی چیست؟؟؟؟؟؟ اگه یه روز رفتی و برنگشتی بهت قول نمیدم منتظرت بمونم اما ازت یه خواهش دارم وقتی اومدی یه شاخه گل رو قبرم بزاری

♥ اگه روزی شاد بودی، بلند نخند كه غم بیدار نشه و اگه یه روز غمگین بودی، آرام گریه كن تا شادی ناامید نشه

♥عشق گلی است كه اگر آن را به قصد تجزیه و تحلیل پرپر كنید، هرگز قادر نخواهید بود كه آن را دوباره جمع كنید

♥ بعد از مرگم تکه یخی به شکل صلیب بر روی سنگ قبرم بگذارید تا با اولین طلوع خورشید اب شودوبه جای یار برایم گریه کند

♥اگه تونستی پر کلاغ ها رو سفید کنی برف رو سیاه کنی یه بوسه به آتش بزنی یه نفس عمیق زیر آب بکشی اون موقع من می تونم تو رو فراموش کنم

♥پروانه به شمع بوسه زد و بال و پرش سوخت بیچاره از این سوختن عشق آموخت فرق منو پروانه در اینست پروانه پرش سوخت ولی من جگرم سوخت

♥زندگی اجبار است .... مرگ انتظار است..... عشق یک بار است ..... جدایی دشوار است .....
    یاد تو تکرار است

♥همیشه دوست داشتم ابر باشم.چون ابر انقدر شهامت داره که هر وقت دلش میگیره جلوی همه گریه کنه

♥اگر می توانستم مجازاتت کنم از تو می خواستم به اندازه ای که تو را دوست دارم مرا دوست داشته باشی

♥ اگه تو کوچه پس کوچ های دلم گم شدی.دنبال کسی نگرد که آدرس بهت بده چون غیر از تو کسی اونجا نیست

♥دقایقی تو زندگیت هست که دلت برای کسی اونقدر تنگ میشه که دلت میخواد اونو از تو رویات بیرون بکشی و توی دنیای واقعی با تمام وجوت بغلش کنی

♥شب برای چیدن ستاره های قلبت خواهم آمد .بیدار باش من با سبدی پر از بوسه می آیم و آن را قبل از چیدن روی گونه هایت میکارم تا بدانی ای خوبم دوستت دارم

♥ موقعی که خدا پنجره ی بهشتو باز کرد منو دید ازم پرسید امروز چه آرزویی داری؟؟ گفتم خدایا همیشه مواظب اونی که الان داره این نوشته رو میخونه باش چون برام خیلی عزیزه

♥ وقتی كسی رادوست داری، گفتن آسان تراست، شنیدن آسان تراست، بازی كردن آسان تراست، كاركردن آسان تراست. و وقتی كه كسی تورا دوست دارد، خندیدن آسان تراست. واگر تنهای تنها باشی، به مرگ فكركردن ازهمه چیزآسان تراست

♥می گی گل رو دوست داری ولی میچینیش... میگی بارون رو دوست داری ولی با چتر میری زیرش... میگی پرنده رو دوست داری ولی تو قفس میندازیش... چه جوری میتونم نترسم وقتی میگی دوستم داری؟؟؟

♥یک بار برای دیدن دریا قدم به ساحل گذاشتی... اما امواج دریا هزاران بار برای بوسیدن قدمگاهت تا روی ساحل پیش آمدند. دلم برات تنگ میشه اما هزاران بار بر قدمگاهت بوسه میزنم.

♥ اولین كسی كه عاشقش میشی دلتو میشكونه و میره . دومین كسی رو كه میای دوست داشته باشی و از تجربه قبلی استفاده كنی دلتو بدتر میشكنه و میزاره میره . بعدش دیگه هیچ چیز واست مهم نیست و از این به بعد میشی اون آدمی كه هیچ وقت نبودی . دیگه دوست دارم واست رنگی نداره .. و اگه یه آدم خوب باهات دوست بشه تو دلشو میشكونی كه انتقام خودتو ازش بگیری و اون میره با یكی دیگه ...... اینطوریه كه دل همه آدما میشکنه

♥دوستی شوخی سرد آدمهاست بازی شیرین گرگم به هواست واسه كشتن غرور من و تو دوستی توطئه ثانیه هاست

♥ندیدم بهاری محبت ز یاری دلم غرق خون شد عجب روزگاری زندگی زیباست نه به زیبایی حقیقت... حقیقت تلخ است نه به تلخی جدایی... جدایی سخت است نه به سختی تنهایی... نگاهی آشنا به یاس کردم ... تو را در برگ گل احساس کردم ... خلاصه در کلاس ناز چشمت ... دو واحد عاشقی را پاس کردم....

♥بوسه بر عکست زنم ترسم که قابش بشکند قاب عکس توست اما شیشه ی عمرمن است بوسه بر مویت زنم ترسم که تارش بشکند تارموی توست اما ریشه ی عمر من است

♥سكوتم را به باران هدیه كردم تمام زندگی را گریه كردم نبودی در فراق شانه هایت به هر خاكی رسیدم تكیه كردم

♥اگه معلم جغرافی بودم اسمتو رو بلند ترین قله ی دنیا می نوشتم اگه معلم ادبیات بودم اسمتو تو تمام شعرام می آوردم اگه معلم شیمی بودم اسمتو در گروه حلال ترین محلول ها قرار می دادم اگر معلم زیست بودم قلبت رو از مهربون ترین قلبها می نوشتم ...

♥ به گل گفتم عشق چیست؟ گفت از من خوشبوتر به پروانه گفتم عشق چیست؟ گفت از من زیبا تر به شمع گفتم عشق چیست؟ گفت از من سوزنده تر به عشق گفتم آخر تو چیستی؟ گفت نگاهی بیش نیستم ...

با سیم ناز مژهات یه عمر گیتار میزنم نگاهتو كوك نكنی من خودمو دار میزنم چشات اگه رو پنجره طرح ستاره نزنن دست خودم نیست دلمو به درو دیوار میزنم

♥هر كسی هم نفسم شد دست آخر قفسم شد من ساده به خیالم كه همه كار و كسم شد

♥اون كه عاشقانه خندید خنده های منو دزدید زیر چشمه مهربونی خواب یك توطئه میدید

♥شمع دانی که دم مرگ به پروانه چه گفت؟... گفت ای عاشق بیچاره فراموش شوی...
    سوخت پروانه ولی خوب جوابش را داد... گفت طولی نکشد تو نیز خاموش شوی...

♥نه!نرو!... صبرکن قرارمان این نبود باید سکه بیندازیم... اگر شیر آمد:تردید نکن که دوستت دارم... اگر خط آمد:مطمئن باش دوستدارت هستم ..... صبر کن سکه بیندازیم اگر دوستت نداشتم.....آن وقت برو...

پیش فرض اس ام اس های عاشقانه (فارسی)

صدايم در برابر صدايت بي صداست، چشمانم در برابر چشمانت نابيناست، خنده هايم در كنار خنده هايت خاليست، پس بدان بي تو هيچم، تنهايم نگذار تا با تو هم آواز شوم

از پشت شيشه هاي بزرگ دلتنگي گريه ميكنم و آرزو ميكنم كه كاش براي يك لحظه فقط يك لحظه آغوش گرمت را احساس كنم ، ميخواهم سر روي شانه هاي مهربانت بگذارم تا ديگراز گريه كم نشوم.

--------------------------------------------------

يادت باشه...گاهي وقت ها مثلا آخر شب ها که مي خواي بخوابي يه دل تنهايي هست که يکم اون ور تر مي تپه براي تو

-----------------------------------------------

تقصير دلم چيست اگر روي تو زيباست
    حاجت به بيان نيست که آرزوي تو پيداست

-----------------------------------------------
    گر دلي دارم بدان در دست توست ..گر تني دارم بدان سر مست توست..
    گر دلم را بشکني با دست خود دل نگيرم از تو...چون دل هم مست توست

بارون و دوست دارم هنوز ... چون تو رو یادم میاره
    حس می کنم پیشه منی ... وقتی که بارون می باره ....
    دریاب! بازم تنهام

بهت نگفتم تا حالا اینکه چقد دوست دارم اما حالا بهت می گم بی تو دارم کم می یارم
    بهت نگفتم تا حالا که بدجوری عاشقتم بهت نگفتم تا حالا اما حالا بهت می گم ...

وای بر من گر تو آن گم کرده ام باشی.
    که بس دور است بین ما ....

رفیق من سنگ صبور غمهام / به دیدنم بیا که خیلی تنهام
    هیشکی نمی فهمه چه حالی دارم / چه دنیای رو به زوالی دارم
    مجنونم و دل زده از خیلیا / خیلی دلم گرفته از خیلیا ...

ميدوني فرق تو با خون چيه؟
    خون ميره تو قلب و برميگرده
    اما تو ميري تو قلب و برنميگردي

------------------------------------

شراب را دوست دارم چون رنگ خون است خون را دوست دارم چون در رگ جريان دارد رگ را دوست دارم چون به قلب راه دارد قلب را دوست دارم چون جايگاه توست

------------------------------------------------

نمی خوام بگم قدر 1 دنيا دوست دارم چون دنيا 1روز تموم مي شه نمي خوام بگم سياهي چشات مثل شب پر ستاره است چون شب هم بالاخره تموم مي شه نمي خوام بگم دوست دارم چون دوست ندارم بلكه عاشقتم

يك روز رسد غمي به اندازه كوه
    يك روز رسد نشاط به اندازه دشت افسانه زندگي چنين است گلم...
    در سايه كوه بايد از دشت گذشت

----------------------------------------

اول به نام عشق. . . دوم به نام تو. . . سوم به ياد مرگ . . . بر لوح شيشه اي قلبت بنويس: يا تو و عشق، يا من و مرگ

----------------------------------------

همه مي گويند عاشقي يک شب است و هزار شب پشيماني.اکنون هزار شب پشيمانم که چرا يک شب عاشق نبودم.

-------------------------------------------

مرداب براي به دست آوردن نيلوفر سالها ميخوابه تا آرامش نيلوفر بهم نخوره.پس اگه کسي رو دوست داري براي داشتنش سالها صبر کن.

-------------------------------------------

ويليام شکسپير ميگه: اون وقتي که فک مي کني کسي نيست که حرف دلت رو بفهمه ، کسي هست که واسه ديدنت روز شماري مي کنه

هر قطره اشک نشانه دل شکسته گيست، هر سکوت نشانه تنهايي است هر لبخند نشانه مهرباني است و هر اس ام اس نشانه دل تنگي من براي تو ست

اينو بدون که اگه کسي وارد زندگيت شد و گذاشتو رفت علاوه بر اينکه يه خاطره به جا مي ذاره مي تونه يه تجربه هم به جا بذاره پس سعي کن خاطره هاي خوب و تجربه هاي مفيد رو به خاطر بسپاري.....دوست داشته باش تا دوستت داشته باشند

آنکس که مي گفت دوستم دارد، عاشقي نبود که به شوق من آمده باشدرهگذري بود که روي برگهاي خشک پاييزي راه مي رفت صداي خش خش برگها همان آوازي بود که من گمان مي کردم ميگويد: دوستت دارم

---------------------------------------------------------------

هر شب برو کنار پنجره تا ستاره ها ببيننت و حسوديشون بشه که...... ماهشون مال منه

---------------------------------------------------------
    عشق از هر گل سرخي دلپذير تر است ، اما خارهاي آن قلب تو را عميق تر از هر خاري سوراخ مي كند
    ---------------------------------------------------------
    در اين دنياي نامردان که مردانش عصا از کور مي دزدند منم خوش باور نادان محبت آرزو کردم
    ----------------------------------------------------------
    بازي روزگار را نمي فهمم! من تو را دوست مي دارم. تو ديگري را..... ديگري مرا..... و همه ما تنهاييم

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع