تراوین...بازی اینترنتی رومیها ،فرانسویها و آلمانیها "تراوین یک بازی تحت وب میباشد که شما با دیگر بازیکنان به صورت آنلاین بازی میکنیدوکارخود را به عنوان رئیس یک دهکده کوچک شروع مینمائید..."

این توضیح کوتاهیه که تو صفحه ابتدایی این بازی گذاشته شده... بازی ای که این روزها لینک تبلیغش تو یاهو و خیلی دیگه از سایتها پره...
طریقه بازی هم خیلی سخت نیست... ابتدا عضو می شید (مراحل عضویتش کمتر از چند دقیقه طول می کشه...) بعد خود سایت به صورت مرحله به مرحله شما رو با نحوه عملکرد آپشن ها و نکته های مختلفشون آشنا می کنه... بعد از مدتی که به انجام امور و وظایف مختلف آشنایی پیدا کردید راهنمایی ها تموم می شه و خودتون باید گلیم خودتون رو از آب بیرون بکشید... همونطور که توضیح کوتاه سایت هم مشخص کرده شما ابتدا به عنوان رییس یک دهکده تقریبا خالی از سکنه وارد بازی می شید و باید به مرور زمان به دهکده خودتون رونق بدید و خودتون رو تو رنکینگ سایت بالا بکشید... تا همین الان که من دارم این مطلب رو می نویسم 18242 نفر عضو و مشغول بازی هستند و این رقم روز به روز بیشتر هم میشه... در کل تو این مدت که مشغولش هستم بازی جالبی به نظرم اومده و خواستم با معرفی اش به بچه های هممیهن چند تا رفیق آشنا هم اونجا ببینم... اگر هم کسی هست که قبلا ثبت نام کرده بگه که شاید با هم بتونیم یه اتحاد تشکیل بدیم... نکته مهم بازی اینه که بازی همیشه در حال جریانه... یعنی حتی موقعی که شما لاگ اوت کرده و کامپیوتر را هم خاموش می کنید تمام دستورات شما در حال اجراست و نیاز به سرکشی مداوم نیست... من با همین آی دی djmohsen ثبت نام کردم... لطفا شما هم چه ثبت نام کردید چه می خواید بکنید اسم های کاربریتون رو اینجا بگید.... فعلا...