آموزش تصویری دانلود از تورنت

در این پست قصد دارم نحوه دریافت تورنت را توضیح دهم اولین کار نصب برنامه تورنت می باشد که در قسمت معرفی نرم افزار انرا قرار دادم
البته قابل توجه شما که در مورد برنامه به چندتوضیح مختصر اکتفا میکنم چون نکته خاص تورنت در چگونگی بردن فایل در تورنت میباشد اما چند نکته مهم نیز در مورد برنامه میباشد که انرا میگوییم
من برای راحتی کار برنامه را به زبان فارسی تغییر دادام تا ملموس تر باشد(البته این کارو شخصا برای تمام برنانه ها نمی پسندم مثلا اگر ورد را فارسی کنم من دیگه نمیتونم باآن کار کنم اما این برنامه با توجه به گزینه ای خاص واختصاصی اگر فارسی باشد اصلا احتیاجی به توضیح ندارد)
ابتدا وا باید وارد سایت های مخصوص تورنت بشویم

سایتی مثل گوگل میباشد که سرچر قوی با تب های گوناگون البته تورنت عمومی وجود دارد وتورنت خاص نیز وجود دارد که فقط به یک موضوع خاص میپردازدکه اگر به موضوع خاصی علاقه دارید میتوانید از انها استفاده کنید( به علت بعضی موارد به همین توضیح اکتفا میکنم)
اما 3 سایت تقریبا عمومی تورنت به شرح زیر است:

حال فرض کنید میخواهیم میخواهیم فیلم lost را پیدا کنیم انرا سرچ میکنیم

توجه داشته باشیدکه مهمترین قسمت این سایت سید ان میباشد که همان سرعت است سعی کنید پایین 5 نباشه سرعت بسیار بالا انتخاب نکنید چون به درد ما نمیخورد!!!!
همانطور که در عکس مشاهده میکنیدمیتوانید از میان اینهمه یکی راانتخاب کنیدهمه چیز را در مورد فایل ها توضیح داده سرعت . کیفیت.هاست های میزبان.نظرات.عکس در مورد ان و.......
یعد از اینکه فایل را انتخاب کردیدروی ان کلیک کنید صفحه ای باز میشود(نکته مهم همین جاست)

بر روی دانلود تورنت کلیک میکنید وانرا دانلود میکنید(شکل پایین) حجم زیادی نداردوسریع دانلود میشود بعد کاری زیر مطابق شکل انجام میدهیم

در سه مرحله تورنت را باز فایل که میخواهیم انتخاب وتایید را میزنیم با این کار فایل وارد برنامه تورنت میشود ودانلود اغاز میشود

چند نکته در موردبرنامه تورنت:
شما میتوانیدسرعت دریافت وارسال را برای هر فایل اختصاصی کنید

که بنده توصیه میکنم برای ارسال سرعت پایینی برای کل فایل ها در نظر بگیرد تا زودتر دانلود تمام شود
شما میتوانید همیطور که در شکل پیدا میباشد فایلی مهمتر کنید تا زودتر از بقیه دانلود شود

اگر سوالی بود در خدمتم
با تشکر