شاید بدین شکل توضیح دادن درست نباشه یعنی یه جورایی شکل رسمی و قانونی نداره اما چون ما با لحاظ اینکه شخص خواننده کوچکترین اطلاعی از این خدمات نداره شروع میکنیم

برای شروع ایجاد حساب در PayPal با نظر به اینکه از طریق ایران و IP ایران داریم اقدام میکنیم باید به موارد زیر توجه کنیم

در واقع برای تغییر IP باید از VPN استفاده کرد خوشبختانه توی این چند ماه اونقدر نمایندگی فروش باز شده که نمیشه نام برد از من تا 8 هزار تومان در ماه هم دیدم و کاری به اونها ندارم اگه کسی خواست من میتونم دست به دست براش بگیرم با مبلغ 1000 تومان برای یک ماه - ایمیل طرف رو میدم باهاش تماس بگیرید- من که ازش راضی هستم تقریبا 10 ماهه با انواع و اقسام VPN ها کار کردم . ..
در کنار VPN پیشنهاد میشه 100% یک IP اختصاصی هم دریافت بشه ( جزییات رو اگه لازمه بگید تا توضیح بدم)

معمولا کسانی پی پال باز هستند برای ثبت دنام از یک ایمیل خاص و انحصاری برای پی پال انتخاب میکنند
قابل توجهخ دوستان : پی پال به جای شماره حساب برای واری از ایمیل شما بهره میگیره پس خیلی مهمه که اون ایمیل رو بصورت 60 قفله مواظبش باشید چون در صورت سرقت رفتن ایمیل باید بی خیال پی پالت بشی( البته برای رفع این مشکل هم راه هایی هست . . .)

خوب پس باید یک ایمیل بسازیم که منحصرا برای پی پال استفاده بشه پیشنهاد میکنم این ایمیل رو کاملا محفوظ پیش خودوتون داشته باشید و به کسی نیدید یعنی برای کاری غیر از پی پال استفاده نکنید
این یه پیشنهاده و اجباری توش نیست