نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: روزهای اول

کاربر سایت

24 روزهای اول

سلام
    روز اول که برای اولین بار از طریق گوگل سرچ کردم چت روم فارسی و اسم سناتورها چشم منو گرفت رو خوب یادمه!!
    بعد از اینکه وارد شدم با حدود 12 کاربر روبرو شدم و جالب اینکه خوب یادکه کیا بودن !!! اون موقع روم تازه چند ماه راه افتاده بود !!! کم کم روم شلوغ شد یادمه به 80 کاربر و بیشتر هم میرسید
    راستش ایام خوبی بود مستر زیاد داشتیم ولی خوب سالار رو بخاطر اولین دعوا باهاش خوب یادمه !!!
    اسم من سالار بود و اونم سالار بود بعد شاکی شد نباید اسم تو و من یکی باشه خوب طبق قانون من عوض کردم شدم سالی و الان 2 سال و نیم ازش میگزره
    روزهای خوب و بد ، تلخ و شیرین پر از دعواهای دوستانه و بعضا خسمانه و دشمنی های ایجاد شده ولی خوب فکر نمی کردم که یه روزی دوستامون خودشون باعث جدایی بشن و اصلا دوست ندارم وارد جزییات بشم ولی خوب دوستان من خودتون کلاتون رو قاضی کنید حیف نباشه ادم به دوستاش خیانت کنه یا دو رو باشه !!!
    به یاد ایام خوبی که داشتیم و به یاد دوستان خوبی که داشتیم!1!!
    از سناتور ممنونم که با مهربانی تموم بازم برخورد میکرد شاید خیلی ها ندانند ولی من دیدم برخورد سناتور با قاضایا چطور بود میگفت مهم نیست بگزرین بیخیال بشین ولی خوب دوستان خودشون کم لطف بودند !!!
    سناتورها همیشه سناتورها هست و هیجا برای من سناتورها نمیشه

کاربر سایت

راستی جا دارد از پرنسس ( گلی ) برای تمام کار هایی که برای روم انجام میده تشکر کنم
    ممنونم ابجی گلی

کلمات کلیدی این موضوع