فقط دخترا بخوانند !!!!!!

یه انتقاد کوچولو به بعضی از دخترای مسلمون ایرونی.......
اولندش فکر میکنم ،دخترها این قدر متمدن و با فرهنگ باشند که وقتی اسم دختر میاد ،سریع هووو نکشند و داد نزنند که: « وا پسرا چی ؟ اونا که بدترند !! »
به اونا چی کار دارین ، این یه نقدیه به بعضی ( بعضی! ) دخترها....
ببینم این که از زمان قلقلک میرزا هی دارن می گن یا زنگی زنگ یا رومی روم ...بده ؟ این که میگن نمی شه هم خدارو داشت هم خرمارو بده ؟...خوبه دیگه،،،چرا میشنوید و عمل نمی کنید؟....
من نمی فهمم یعنی چی مثلا وقتی امامزاده ای ..حرمی.... تشریف می برید، موقع زیارت اصلا حواستون به موهاتون و دستاتون وکلا حجابتون نیست ؟......
بابا.... به کی بگیم ... زیارت مستحبه.....حجاب واجب.....من نمی دونم مگه حجاب کامل و صحیح نص صریح قرآن نیست ؟.....مگه دستور مستقیم پیامبر نیست ؟.... بعدش کدوم مهمتره ؟ حرم رفتن و زیارت خوندن یا پوشش صحیح ؟
یا زنگی زنگ باش یا رومی روم.....
حالا توی حرم واماکن مقدس مثلا مراعات میکنید.... توی پارکها و سینماها ومهمونیها......بماند......
می گه :« خوب حواسم نبوده ....حالا دو سه تا از موهام که بیشتر در نیومده...!!»
بابام جان تو وقتی روزه هستی ، فرق می کنه یه قلپ کوچولو آب بخوری یا یه پارچ ؟...نه..هردوش روزه رو می پرونه!!
یا مثلا یه انبار کاه رو با یه چوب کبریت آتیش بزنی یا با یه دسته کبریت،فرقی تو نتیجه کار پیش میاد؟ هردوش یه انبار کاه رو یه کوه خاکستر می کنه.....
حال چه یه تار چه سه تار چه شونصد تا تار..! همش حرومه و مخالفت با امر خدا! ...
رعایت پوشش الزامیه ،عدم رعایت هم جیز!!!!
نمی شه هم خدا رو داشت هم خرمارو!!!

یا اینکه مثلا تا عروسی میکنه ، دیگه همه خط قرمزها سبز می شه. دیگه سه کیلو طلا آویزون کردن و آرایش کردن و چند تا دختر همسنش رو که ازدواج نکردن رو چزوندن وکلی پسرو تو گناه انداختن اشکال نداره !!!
یا مثلا تو خیابون چون همه غریبه هستن حجابش خوبه ولی تو خونه جلو مهمونا و پسرخاله و پسر دایی و فک و فامیل و دوست و آشنا دیگه حجاب کامل الزامی نیست!!!
حالا فرق فامیل و غریبه تو حلال و حرام چیه،، آی کیوی من نمی کشه !!!!
یا مثلا ترم اول دانشگاه خوبه....ولی ترمهای بعد که با همه آشنا میشه دیگه شوخی و خنده و راحت بودن جلوی پسرا آزاد میشه!!
آخه اینجوری آدم نه دنیاشو داره نه آخرتشو..هم حال و عشق و صفا و لذت دنیارو ازدست میده ،..هم اون دنیا فلکش می کنند...یعنی زیان دوبل....!

آبجی !!! یا زنگی زنگ یا رومی روم....خلاص !!