نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: كاشاني: انتخاب دايي نشان داد من سمت هيچ گزينه‌اي نبودم

مدیر بازنشسته
    سپاس ها
    6,137
    سپاس شده 4,760 در 3,418 پست
    نوشته های وبلاگ
    339

Icon100 كاشاني: انتخاب دايي نشان داد من سمت هيچ گزينه‌اي نبودم

حبيب کاشاني پس از انتخاب علي دايي از سوي کميته فني باشگاه پرسپوليس براي سرمربيگري اين تيم در جمع خبرنگاران اظهار داشت: خدا را شکر که کميته فني توانست به جمع بندي برسد. ما از يکسري افراد کاربرد و باتجربه در کميته فني استفاده کرديم. اين يک روش اصولي براي انتخاب سرمربي است و اميدوارم باشگاه‌هاي ديگر از اين روش نيز بهره مند شوند.
    وي افزود: با وجود همه گمانه‌ زني‌ها در مورد انتخاب فرد مورد نظر کميته فني، آنها با طيب خاطر و بدون توجه به اين مسائل به بررسي گزينه‌ها پرداختند و آن چيزي که به نفع باشگاه و هوادار بود را مورد بررسي قرار دادند و من مطمئن هستم که پشت اين تصميم استدلال و منطق است. اميدوارم اين تصميم به پرسپوليس کمک کند. ما به زودي با قدرت در فصل نقل و انتقالات شرکت مي‌کنيم.
    سرپرست باشگاه پرسپوليس درباره اينکه با علي دايي اختلافاتي دارد و اکنون با اين انتخاب چه اتفاقي رخ مي‌دهد گفت: الان بحث اين صحبت‌ها نيست. اين تصميم کميته فني است. علي دايي 12 ساعت فرصت دارد تا نظرش را اعلام کند. اميدوارم اعلام نظر به نفع باشگاه باشد.
    کاشاني در پاسخ به اين سؤال که اگر قرار بود خودش سرمربي را انتخاب کند به همين گزينه راي مي‌داد، تاکيد کرد: ما کميته فني را انتخاب کرديم تا بر اساس تجربه و علم آنها انتخاب درستي داشته باشيم. آنها افرادي هستند که بر اساس عدالت و انصاف خود اين تصميم را گرفتند. انتخاب مربي به اين روش نشان مي‌دهد که من به سمت هيچ گزينه‌اي نبودم کما اينکه مي‌توانستم در جلسات کميته فني باشم و نظرم را بگويم و شايد خروجي ديگري داشت اما کساني که وجدان دارند قبول مي‌کنند من هيچ دخالتي در اين انتخاب نداشتم و همه چيز بر اساس اصول پيش رفت و آنها در آرامش بررسي کردند. اميدوارم خدا از ما قبول کند.

2. کاربر روبرو از پست مفید ! ALi LOVE ! سپاس کرده است .

کلمات کلیدی این موضوع