بويان کرکيچ بازيکن توانا، اما معمولا نيمکت نشين بارسلونا در راه رم ايتاليا است و با توجه به مذاکرات پيشرفته او با ساباتيني مدير ورزشي رم به نظر مي رسد چيز زيادي به لحظه عقد قرارداد باقي نمانده باشد.
کرکيچ در اين خصوص گفت: مشخص است که به‌خاطر جدايي احتمالي از بارسلونا بسيار ناراحتم و هنوز هم چنين چيزي را باور ندارم، براي هر بازيکني در جهان فوتبال جدايي از بارسلونا عقب‌گرد است و به نظر من هيچ بازيکني پس از جدايي از بارسا به دنبال پيشرفت نيست، اما بايد شرايط محيطي را قبول کرد و تسليم آن شد.
بويان کرکيچ که درگير بازي‌هاي زير 21 سال اروپا است، نمي‌تواند در اين مذاکرات حضور داشته باشد و همه چيز به توانايي وکيل او بستگي دارد.
وي ادامه داد: دوست دارم در تيمي بازي کنم که هواداران برايش گريه مي‌کنند و رم يکي از معدود باشگاه‌هاي ايتاليايي است که اين‌چنين است. از فضاي سياسي و پر از امکانات باشگاه‌هايي چون ميلان، اينتر، رئال مادريد يا چلسي منتنفرم و دوست ندارم در تيمي باشم که بازيکنانش هميشه زير نور دوربين‌هاي عکاسان و سوالات عجيب خبرنگاران هستند.
رم تيمي است که توتي را دارد و نمي‌دانم شانس بازي در کنار او را خواهم داشت يا خير؛ اما گمان مي‌کنم که خداوند آن‌قدر مرا دوست داشته باشد که چنين افتخاري را نصيبم کند.