نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: جاسم كرار: بعضي‌ها نمي‌خواهند به استقلال بيايم

مدیر بازنشسته
    سپاس ها
    6,137
    سپاس شده 4,760 در 3,418 پست
    نوشته های وبلاگ
    339

Icon100 جاسم كرار: بعضي‌ها نمي‌خواهند به استقلال بيايم

به نقل از سايت باشگاه استقلال، حضور جاسم کرار در اردوي تيم ‌ملي عراق باعث شده اين روزها صحبت‌هاي زيادي مبني بر عدم بازگشت وي به ايران و البته وجود مشکلات مالي بين او و باشگاه استقلال مطرح شود.

کرار با رد اين شايعات گفت: واقعيتش اين است که من در حال‌ حاضر در اردوي تيم ‌ملي عراق به سر مي‌برم و با هيچ خبرنگاري مصاحبه‌اي نکرده‌ام. مي‌دانم که خيلي‌ها مايل نيستند به استقلال بيايم. در اين ميان شايد صحبت‌هايي که بعضي مواقع با دوستان يا مديربرنامه‌هاي آنها داشته‌ا‌م باعث شده تا چنين مسائلي نقل شود.

وي با تأکيد بر اينکه هيچ‌گونه مشکل مالي با استقلال ندارد تصريح کرد: اينکه مي‌گويند کرار با استقلال به مشکل مالي خورده به هيچ عنوان صحت ندارد. شرايط پرداختي و مسائل اداري مابين من و باشگاه کاملاً رضايتبخش است و طبق قراردادي هم که با باشگاه استقلال داشته‌ا‌م هيچ‌گونه تأخيري در پرداختي‌ها تا به حال وجود نداشته است؛ نکته جالب اينکه حتي بعضي بازيکنان عراقي برحسب شنيده‌ها مي‌گفتند ما فکر مي‌کرديم استقلال در پرداخت‌هايش مشکل دارد اما همه ديدند شرايط من اينطور دقيق و حساب شده است.

کرار جاسم در پايان در مورد زمان بازگشتش به ايران گفت: ديروز با تيم عراق رودرروي سوريه قرار گرفتيم و حالا بايد بازي‌هاي مقدماتي جام‌جهاني را دنبال کنيم. در چنين شرايطي نمي‌خواهم از تيم‌ ملي خط بخورم و به همين دليل به آقاي فتح‌الله‌زاده پيشنهاد داده‌ام تا از طرف باشگاه استقلال، نامه‌اي رسمي به فدراسيون عراق بزنند و خواستار حضورم در تمرينات استقلال و اردوهاي اين تيم شوند.

2. کاربر روبرو از پست مفید ! ALi LOVE ! سپاس کرده است .

کلمات کلیدی این موضوع