پس از آنکه خيال استقلالي ها بابت خريد سيد جلال حسيني راحت شد، پرويز مظلومي سه مدافع مرکزي خود يعني اميرحسين صادقِي،‌هادي شکوري و بيژن کوشکي را نخواست و باشگاه با جدايي آنها موافقت کرد.
با اين حال طولي نکشيد که سيد جلال حسيني که در اردوي تيم ملي در اتريش به سر مي برد قراردادش را با باشگاه سپاهان تمديد کرد و دست استقلالي ها را در پست دفاع خالي گذاشت.
همين باعث شد تا مظلومي به فکر بازگرداندن يکي از مدافعان از دست رفته خود بيافتد.هادي شکوري به عنوان گزينه بازگشت به استقلال مطرح شد.او با باشگاه شاهين قرارداد داخلي امضا کرده است، اما اين قرارداد به گونه اي تنظيم شده که قابل فسخ است.
شکوري روز يکشنبه در گفت و گو با ايرنا، گفت: مسئولان باشگاه استقلال با من براي بازگشت تماس گرفتند.قرار است ساعت 13 امروز به باشگاه بروم تا شرايط را بررسي کنيم.
وي افزود: در قراردادم با شاهين بندي وجود دارد که اگر تا پايان فصل نقل و انتقالات پيشنهاد بهتري دريافت کنم بتوانيم از اين باشگاه جدا شوم.
شکوري همچنين در خصوص اينکه گفته بود براي آرامش به بوشهر مي رود تاکيد کرد: اگر شرايط مهيا باشد به استقلال بر مي گردم.بايد با استقلالي ها بيشتر صحبت کنم.هر جا قسمت باشد فصل آينده بازي مي کنم.
اين در حالي است که هادي شکوري صبح امروز در تمرينات تيم شاهين بوشهر در کمپ تيم هاي ملي حضور داشت