پس از آنکه آندره وياس بواس، مربي جوان و موفق فصل گذشته‌ي پورتو تصميم گرفت هدايت آبي‌هاي لندن را بر عهده بگيرد از کارمندان و مديران باشگاه چلسي گرفته تا بازيکنان زبان به تحسين شجاعت و شهامت اين مربي گشوده و اکنون نوبت بازيکنان تيم منچستريونايتد رسيده که از اين مربي حمايت کنند.

ناني ستاره‌ي پرتغالي و هموطن بواس با حمايت از تصميم اين مربي جوان گفت: بواس در زمان حضورش در ليگ پرتغال نقش بسزايي در انتقال ستاره‌ها و استعدادهاي پرتغالي به ليگ برتر انگليس داشت و اکنون فرصت خوبي بود تا خودش حضور در انگليس را تجربه کند.

وي ادامه داد: چلسي باشگاه فوق العاده اي است. فکر مي کنم منصفانه بود که بواس براي هدايت اين تيم انتخاب شود و شانسش را امتحان کند. مربيگري تيمي مانند چلسي يک شغل رويايي است.

ناني در پايان درباره‌ي ناراحتي برخي هواداران پورتو از جدايي بواس هم عنوان کرد: من شرايط را درک مي کنم. البته بايد به بواس هم توجه کرد، من او را هم درک مي کنم و مي دانم که الان ناراحت است. ترک کردن باشگاهي‌ که در قلب يک بازيکن يا مربي جاي دارد هميشه کار دشواري بوده و هست.

آندره وياس بواس که فصل گذشته سه جام قهرماني ليگ پرتغال جام حذفي و ليگ اروپا را به دست آورد از فصل آينده سکان‌دار آبي‌هاي لندن خواهد بود تا قهرماني را منچستريونايتد پس بگيرد.