فيليپه ملو که از شرايطش در جمع تيفوسي‌ها چندان راضي به نظر نمي‌رسد عنوان کرده که قصد دارد در روزهاي آينده از اين تيم جدا شود.

وضعيت فيليپه ملو تابستان امسال سوژه اصلي رسانه‌هاي ايتاليايي بوده و البته گفته مي‌شود باشگاه يوونتوس هم مشکلي با واگذاري اين هافبک ندارد و در صورتي که پيشنهاد قابل توجهي ارائه شود حاضر به مذاکره خواهد بود.
هافبک 28 ساله برزيلي در سال 2009 از فيورنتينا راهي يوونتوس شد و نتوانست در نخستين فصل حضورش در جمع سفيد و مشکي پوشان عملکرد قابل قبولي داشته باشد. در فصل بعد هم عملکرد اين بازيکن از سوي کارشناسان معمولي ارزيابي شد.
مقصد بعدي فيليپه ملو هنوز مشخص نيست و با وجود اين که از باشگاه‌هاي بوروسيا دورتموند، پاري سن ژرمن و گالاتاسراي به عنوان مشتريان اين هافبک برزيلي ياد مي‌شود، پيشنهاد اغواکننده يک باشگاه ديگر اين بازيکن را به فکر جدايي از يوونتوس انداخته است.
ملو درباره‌ي اين پيشنهاد بدون اين که اسم تيمي را بياورد گفت: پيشنهادي از يک باشگاه اروپايي دريافت کرده‌ام که از لحاظ مالي در شرايط بسيار خوبي قرار دارد و در حال حاضر مشغول تنظيم بندهاي قرارداد و توافق بر سر جزئيات هستيم.
اين بازيکن در پايان گفت: با اين وجود من هنوز از يوونتوس جدا نشده و بازيکن اين تيم محسوب مي‌شوم. در توافقي که با سران باشگاه داشتم به اين نتيجه رسيدم که منطقي نيست من را مجبور کنند با اين حقوق و شرايط فقط در سري a بازي کنم.