باشگاه چلسي که يکي از مشتريان دست به نقد براي خريد لوکا مودريچ است، از مبلغ 35 ميليون پوند براي خريد اين هافبک سريع کروات پيشنهاد داده است. رقمي که به زعم هري ردنپ بيانگر ارزش و توانايي واقعي مودريچ نيست.
هري ردنپ در گفت‌وگو‌ با اسکاي اسپورت عنوان کرد: اگر تصميم به فروش مودريچ داشتيم، ارزيابي من از قيمت او به هيچ وجه اين رقم نبود. به نظر من ارزش مودريچ بسيار بسيار بيشتر از اين حرف‌ها است.
سرمربي تيم فوتبال تاتنهام که از او به عنوان سرمربي بعدي تيم ملي انگليس پس از فابيو کاپلو ياد مي‌شود، ادامه داد: ما که قصد فروش او را نداريم، چرا که سياست باشگاه حفظ بازيکنان برجسته تيم است. مودريچ هم يکي از آن بازيکنان خوب تيم ما است که اگر شرايط فراهم شود، قصد داريم او را در تيم نگهداريم. هر چند اگر قرار بود او را بفروشيم هم حاضر نمي‌شديم با چنين مبلغي او را از دست بدهيم.
وي درباره تصميم مديريت باشگاه هم عنوان کرد: با اين حال همه چيز در اختيار من نيست و دانيل لوي، رييس باشگاه هم بايد درباره اين موضوع اظهار نظر کند. من به عنوان سرمربي با او همکاري مي‌کنم و فقط مي‌توانم نظرم را بگويم، اما اين رييس باشگاه است که بايد تصميمش را بگيرد، اما فکر مي‌کنم او هم با فروش مودريچ موافق نيست.
ردنپ در پايان گفت: شرايط سختي داريم و کار براي ما و مودريچ دشوار شده است.