عزيز محمدي اظهار داشت: براي آغاز فصل جديد رقابت‌هاي ليگ برتر همه چيز آماده است تا از روز يازدهم مرداد مسابقات آغاز شود.
وي در مورد مشکلات قرارداد چند باشگاه ليگ برتري که ظاهرا قرار است قراردادهاي بازيکنان‌شان ثبت نشود، گفت: 10 باشگاه مشکل داشتند که از اين تعداد 6 باشگاه مشکلات خود را حل کردند و کميته انضباطي به ما اعلام کرده است که اين تعداد مشکل ندارند، اما 4 باشگاه استقلال، پرسپوليس، تراکتورسازي و صبا تا مشکل‌شان را با کميته انضباطي حل نکنند کارت بازي براي آنها صادر نمي‌کنيم.
رئيس سازمان ليگ برتر در مورد انتقال خسرو حيدري از سپاهان به استقلال و حرف و حديث‌هاي ايجاد شده در اين مورد گفت: با نامه‌اي که محمدرضا ساکت، مديرعامل باشگاه سپاهان به سازمان ليگ نوشته است قرارداد خسرو حيدري در ليگ برتر ثبت شده و در حال بررسي پرونده وي هستيم. توافق‌نامه بين استقلال و سپاهان انجام شده و به نظر من مشکلي در اين مورد وجود ندارد.

وي در مورد اينکه فدراسيون فوتبال و شخص علي کفاشيان بين 2 باشگاه وساطت کرده است، گفت: از ابتدا خودم واسط بودم و با توجه به مشکلاتي که بود با فتح‌الله زاده و ساکت صحبت کرديم و در اين مورد توافق به عمل آمد.
رئيس سازمان ليگ برتر در مورد قرارداد محمد نصرتي با پرسپوليس و اين موضوع که بايد نيمي از قراردادش را به باشگاه استقلال بپردازد تأکيد کرد: ما از همان روز اول که با پرسپوليس قرارداد بست به وي اعلام کردم که حتما بايد نيمي از قراردادش که با استقلال امضا کرده بود به اين تيم پرداخت کند تا برايش کارت بازي صادر کند.

وي در ادامه اين گفت‌‌وگو در مورد اينکه چرا ديگر رقابت‌هاي سوپر جام برگزار نمي‌شود، گفت: اين موضوع را در جلسه هيئت رئيسه مطرح مي‌کنيم و در صورت مصوب شدن آن را هم انجام مي‌دهيم.