نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: مظلومي: استعفايم از استقلال صحت ندارد

مدیر بازنشسته
    سپاس ها
    6,137
    سپاس شده 4,760 در 3,418 پست
    نوشته های وبلاگ
    339

Icon100 مظلومي: استعفايم از استقلال صحت ندارد

پرويز مظلومي درباره وضعيت استقلال صحبت هاي زير را انجام داد که اظهارات اين مربي را در زير مي‌خوانيم:
    * از شرايط کنوني استقلال راضي هستيد؟
    نمي توانم بگويم که صد در صد راضي هستم، اما از يارگيري صورت گرفته رضايت دارم و دست مسئولان باشگاه بابت زحماتي که کشيدند درد نکند. بازيکنان خوبي گرفتيم، اما به عنوان مربي دوست دارم مهره هايي که گرفتيم در اختيارم باشند و بتوانم از وجود آنها استفاده کنم. اکنون صحبت از کهکشاني ها شده، اما اين کهکشاني ها که در اختيارم نيستند.

*به زودي اين بازيکنان به جمعتان اضافه مي شوند.
    بله، اما اطلاع دقيقي از وضعيت آنها ندارم. اکنون علاوه بر ملي پوشان با بازيکنان مصدومي مثل ميلاد ميداودي هم روبه‌رو هستيم و از طرف ديگر وضعيت فرهاد مجيدي هم مشخص نيست. از ديروز تا به حال هم مريض شده و زير سرم رفته است.

*براي آماده سازي مطلوب استقلال به چقدر زمان نياز داريد؟
    چند هفته اول ليگ براي هماهنگي است. البته يک بدشانسي هم آورده ايم و با تيم هاي سخت در هفت هفته اول بازي داريم. گام هاي اول خيلي سخت است. سه چهار روز مانده به ليگ ملي پوشان به ما مي رسند و در اين مدت بايد آنها را با تيم هماهنگ کنم. البته اين دليل بر اين نيست که در هفته هاي اول به دنبال نتيجه نباشيم. نمي خواهيم امتيازي را از دست بدهيم و از اين بابت کمي نگراني دارم.

* فکر مي کنيد با داشتن 2 مدافع مياني در خط دفاع ديگر هيچ مشکلي نداريد؟
    خط دفاع ما نياز به تقويت دارد. بايد در اين يکي دو هفته يک مدافع خوب خارجي که بازيکن آزاد باشد را بگيريم. خوشبختانه سايت هاي معتبري هم وجود دارد که آخرين اطلاعات را به ما مي دهد. سال گذشته به اين سايت ها دسترسي نداشتيم.

* از مصدوميت جاسم کرار خبر داريد؟
    مصدوميت او زياد جدي نيست. اين قضيه را پرسيدم.

* اين روزها بحث قول دادن براي قهرماني همچنان در مورد شما وجود دارد.
    من در مصاحبه ای گفتم هيچ مربي در دنيا قول قهرماني نمي دهد حتي اگر اين مربي تيم کاملي داشته باشد. به نظرم چنين مربي با دادن قول قهرماني يا مي خواهد عوام‌فريبي کند يا خودش را فريب دهد. من اگر صحبت از قهرماني مي کنم در واقع مي گويم که مي خواهيم استارت را براي قهرماني بزنيم. به تيم هم اين روحيه را تزريق کرديم. ديروز به بچه ها هم اين مسئله را گفتم. سال گذشته با آن تيم دوم شديم و امسال توقعات بالا رفته است. البته من نمي توانم به بازيکنان فشار بياورم و بگويم بايد دو جام بياوريم و بعد هم تيم تحت فشار قرار گيرد. گوآرديولا هم با آن همه بازيکن بزرگ قول قهرماني بارسلونا را نمي دهد.

* اما به نظر مي‌رسد که علي فتح‌الله‌زاده نگاه ديگري به اين مسئله دارد.
    نه. حاج آقا هم فکر من را دارد و اتفاقا در مصاحبه اي هم گفته قول قهرماني معني ندارد و با قول دادن نمي توان قهرمان شد. هدف همه ما همين است. يک تيم براي قهرماني بايد هماهنگي، يکدلي، يکرنگي، صفا و صميميت داشته باشد و از همه مهم‌تر اينکه خدا هم بايد بخواهد تا يک تيم قهرمان شود.

* تا به حال در تجربه مربيگري خود اين همه بازيکن بزرگ در تيم هايتان داشته ايد؟
    در استقلال هميشه بازيکنان بزرگ بوده اند. بچه ها بزرگ‌تر از اين بازيکنان هم در استقلال بودند و ما با آنها قهرمان آسيا شديم. من ساليان سال در کنار بازيکنان بزرگ مربيگري کردم. کار کردن با ستاره ها سخت است اما من راهش را بلدم. نظم در تيم بايد حرف اول و آخر را بزند. البته که همه بازيکنان حتي نفر 25 ليست هم دوست دارد بازي کند و همين حاشيه هايي را ايجاد مي کند. سال گذشته هم حاشيه هايي با شيطنت هايي که مي شد داشتيم، اما با توجه به اتحادي که بين اعضاي مربيان بود اين مسائل را جمع کرديم.

* با هنکه توانسته ايد هماهنگ شويد؟
    او تمرين دهنده تيم است و از او خواسته ام که برنامه تمريني خود را به من بدهد تا اگر نيازي هم بود آن را تغيير دهم.

* امسال قصد داريد تغيير سيستم دهيد؟
    با توجه به بازيکنان شناخته شده اي که داريم بايد چند سيستم داشته باشيم تا حريفان دستمان را نخوانند.

* به دنبال اين هستيد که برنامه تمريني را با تمرين تيم ملي شبيه سازي کنيد؟
    تيم ملي هم با سيستمي بازي مي کند که در باشگاه هاي ايراني هم پياده مي شود. همه از يک سيستم روز دنيا استفاده مي کنند. شايد شعاع حرکتي بازيکنان با هم فرق داشته باشد اما شرح وظايف همان است.

* امير قلعه نويي به تازگي صحبت هايي در خصوص حضورش در استقلال و شرايطي که اين تيم داشته کرده است.
    جوابي براي اين سؤال ندارم.

*قضيه اينکه گفته مي شود شما استعفاي خود را به دليل فشار براي قهرماني آماده کرده ايد، چيست؟
    اين خبر صحت ندارد و استعفايي در کار نيست. توان و تحمل من بالا رفته است.

2. کاربر روبرو از پست مفید ! ALi LOVE ! سپاس کرده است .

کلمات کلیدی این موضوع