به نقل از کيکر، يواخيم لو اظهار داشت: فکر مي‌کنم در گروهي راحت جاي نگرفتيم. مسئوليت‌مان خطير است ولي مي‌توانيم از مرحله عبور کنيم.
اين مربي 51 ساله که تيمش در مرحله مقدماتي پيکارهاي فوق در گروه سوم حضور يافت، نقطه نظراتش را در مورد هريک از حريفان همگروهي به اين شرح اعلام کرد:

*سوئد:
سوئدي‌ها تيمي دارند که خيلي خوب مي‌توانند سازمان‌يافته بازي کنند. آنها صاحب لژيونرهاي زيادي در ليگ‌هاي بين‌المللي، به ويژه انگليس هستند. آنها هميشه در رقابت‌هاي مقدماتي خوب بازي مي‌کنند و اغلب در تورنمنت‌هاي بزرگ حضور دارند.

*ايرلند:
از نظر جنگندگي خيلي قوي هستند. شور به بازي دارند و از حمايت تماشاگران پراحساسي بهره‌ مي‌گيرند. بازي با ايرلند سخت است به خصوص که روي ضدحملات با توپ هاي بلند خوب کار مي‌کنند.

*اتريش:
ما آنها را از مسابقات مقدماتي جام ملت‌هاي اروپا که همچنان جريان دارد، مي‌شناسيم. مسلما اتريش در يکي،‌ دو سال آينده با تغييرات تازه‌اي مواجه خواهد شد.

*قزاقستان:
آنها هم مثل اتريشي‌ها به خاطر همگروهي در رقابت‌هاي مقدماتي جام ملت‌ها، چهره‌اي آشنا هستند. پيش‌بيني مي‌کنم قزاقستان نيز در ماه‌هاي آينده متحول شود.

*جزاير فارو:
تيمي سخت و قابل پيش‌بيني نيستند. من از هشت سال قبل شناخت کلي از جزاير فارو دارم.