به گزارش خبرگزاري فارس، مراسم جشن باشگاه استقلال از ساعت 18 دیروز در سالن همايش‌هاي مؤسسه اطلاعات برگزار شد.
در اين مراسم نمايندگان مجلس شوراي اسلامي، پيشکسوتان و هنرمندان موسيقي و سينما حضور داشتند.
همچنين تمامي اعضاي کادر فني و بازيکنان تيم استقلال در اين مراسم شرکت کرده و با پيراهن‌هاي جديد اين تيم در ليگ يازدهم آشنا شدند.

* اميد زندگاني بازيگر سينما و تلويزيون مجري اين مراسم بود و در ابتدا به سخنراني پرداخت.
* عباس ترابيان سرپرست تيم ملي فوتبال و مسئول روابط بين‌الملل فدراسيون در اين مراسم حضور پيدا کرد.
*‌ پيشکسوتاني چون حسن روشن، شاهرخ بياني، علي لطيفي، منصور رشيدي، حميد ملک‌احمدي، کامران منزوي، اعضاي کادر فني تيم استقلال، داود رشيدي از پيشکسوتان برجسته سينما و تلويزيون، سيروس دين‌محمدي، علي شوري، بهزاد فراهاني، رسول نجفيان، پويا اميني، امير غفارمنش، مجتبي کبيري، ماني رهنما، سامان گوران و همچنين همسر مرحوم ناصر حجازي و چهره‌هاي شاخص ديگري در اين مراسم حضور پيدا کردند.
* در حاشيه جشن باشگاه استقلال داود رشيدي به شدت توسط حاضرين مورد تشويق قرار گرفت. ضمن آنکه علي فتح‌الله‌زاده نيز با حمايت ليدرهاي اين باشگاه در اين مراسم روبه‌رو شد.
* اميدوار رضايي در ابتداي مراسم به همراه فتح‌الله‌زاده به روي سن رفت و از سرپرست باشگاه استقلال سيم‌کارت آبي‌سل دريافت کرد.
علي فتح‌الله‌زاده در حاشيه مراسم جشن باشگاه استقلال خطاب به حاضرين در اين مراسم گفت: نمي‌خواهم زياد صحبت کنم و دوست دارم اعضاي کادر فني و بازيکنان به جاي من با شما سخن بگويند. طي دو ماه گذشته فشردگي کار در اوج بود و نه تنها من بلکه تمامي اعضاي باشگاه استقلال که زحمت کشيدند و گاها تا 5 صبح تلاش کردند تا امروز مجموعه‌اي که پيش‌روي شماست با پيراهن آبي براي فصل بعد آماده شود.
وي در ادامه صحبت‌هايش گفت: به اين گروه چه از لحاظ مديريتي و چه فني اعتقاد دارم چون پيراهني که آنها به تن مي‌کنند از بزرگان به ارث رسيده است و اميدوارم آنها قدر اين پيراهن را بدانند.
سرپرست باشگاه استقلال در ادامه صحبت‌هايش وعده داد که بازيکنان اين تيم يک جلسه در کمپ اختصاصي اين باشگاه تمرين کنند ضمن آنکه فتح‌الله‌زاده از موفقيت باشگاه استقلال در دادگاه cas سخن گفت.
وي در پايان صحبت‌هايش خبري ويژه به حاضرين داد و گفت:‌ از امروز سيم‌کارتي به نام آبي‌سل را افتتاح کرده‌ايم که اين سيم کارت زير نظر مجموعه باشگاه استقلال به فروش مي‌رسد و با پيش‌شماره 0044 فعال خواهد شد.
سرپرست باشگاه استقلال هنگامي که از روي سن پايين آمد بغض کرد و مجدداً به روي سن برگشت.
وي خطاب به حاضرين گفت: مي‌بينم که همسر ناصر حجازي در بين ما حضور دارد و من از شما مي‌خواهم که ناصر حجازي را به همان شکل قديم تشويق کنيد.

* در ادامه اين مراسم تصاويري از ناصر حجازي پخش شد و يک قطعه موسيقي که به ياد وي خوانده شده بود براي حاضرين به اجرا درآمد.
* شيرخدا در حاشيه مراسم جشن باشگاه استقلال براي اهالي رسانه پيشکسوتان فوتبال و هنرمندان موسيقي و سينما برنامه‌هايي را اجرا کرد.
* هواداران تيم استقلال که در اين مراسم حضور داشتند مرحوم داود جوراب‌لو و روح‌الله دادشي را تشويق کردند.
به گزارش خبرگزاري فارس، در ادامه اين نشست عکاسان رسانه‌هاي گروهي از عکس بزرگ ناصر حجازي تصويربرداري کرده و حاضرين نيز ياد و خاطره آن مرحوم را گرامي داشتند.
* باشگاه استقلال عکس بزرگي از بازيکنان جديد اين تيم را در قالب يک تيم 11 نفره مونتاژ کرده و آن را بر روي صفحه اصلي پرده نمايش قرار داده بود.
*يکي از نکات قابل توجه اين مراسم اشک‌هاي فرهاد مجيدي بود.
کاپيتان تيم استقلال به محض ورود هنگامي که با عکس بزرگ ناصر حجازي روبه‌رو شد اشک در چشمانش حلقه زد که اين مسئله حاضرين در سالن را تحت تأثير قرار داد.

* در حاشيه اين مراسم تصاويري از فيلم آبي‌تر از دريا براي حاضرين پخش شد.
به گزارش خبرگزاري فارس در پايان اين مراسم که در حضور حميد سجادي معاون امور ورزش وزارت ورزش و جوانان برگزار شد، پيراهن‌هاي تيم استقلال براي فصل جديد رونمايي شد.
در اين قسمت برنامه پيراهن شماره 1 استقلال توسط همسر مرحوم حجازي به مهدي رحمتي اهدا شد.
ولي نکته قابل توجه اينجا بود که قبل از اهداي اين پيراهن سرپرست باشگاه استقلال از دزديده شدن پيراهن فرهاد مجيدي و مهدي رحمتي خبر داد و گفت: پيراهن‌هاي اين دو بازيکن دزديده شده و خواهش مي‌کنم آن شخصي که اين پيراهن‌ها را برداشته آنها را بازگرداند و مجدداً پيراهن‌ها را به او اهدا خواهيم کرد.

*مراسم جشن باشگاه استقلال ساعت 20:30 دقيقه به پايان رسيد.