معرفی و بررسی لپ‌تاپ QX412 از سامسونگ

سامسونگ به تازگی یک لپ‌تاپ ۱۴ اینچی از سری QX خود را معرفی کرده و هم‌اکنون این مدل وارد بازار اروپا و البته ایران شده است . Samsung QX412 با یک طراحی شیک و کارایی قوی همراه با امکاناتی قابل تحسین می‌تواند یکی از گزینه‌های خرید لپ‌تاپ آینده‌ی شما باشد.

در زیر به ۴ خصوصیت تاثیرگذار این لپ‌تاپ جدید سامسونگ اشاره می‌کنیم :

۱ .صفحه‌ نمایش شفاف
اولین خصوصیت برجسته که در این لپ‌تاپ جلب توجه می‌کند صفحه نمایش ۱۴ اینچی LED-backlit آن است که با قابلیت Super Bright و ۱۶٫۲ میلیون رنگ ، تصویری فوق‌العاده و درخشنده را در اختیار کاربر می‌گذارد که این خصوصیت در یک وسیله‌ی پرتابل بسیار لذت بخش است .

۲ .پردازنده‌ای سریع و قدرتمند
داشتن دیوایسی با کارایی و عملکرد سریع همیشه آرزویی دست یافتنی بوده است . این لپ‌تاپ دارای پردازنده‌ی سریع ،قدرتمند و نسل دوم اینتل Intel Core i5 – ۲۴۱۰M Dual Core است که برای ارائه‌ی گرافیک بهتر هنگام گیم و کارهای دیگر به یک کارت گرافیک ( ۱GB Nvidia GeForce GT 520M یا Intel HD 3000) متصل شده است .

۳ .تکنولوژی Fast Start :
چیزی شبیه به این تکنولوژی را روی مین‌بورد دسکتاپ خودم دارم و واقعا کارایی بسیار زیادی برای من دارد . با این تکنولوژی می‌توانید در هر وضعیتی ویندوز خود را به حالت Sleep ببرید و تمام فایل‌ها و برنامه‌های باز ذخیره خواهند شد . در عرض ۳ ثانیه هم می‌توانید سیستم خود را با همان فایل‌ها و برنامه‌هایی که باز بودند بالا بیاورید.

۴ .طول عمر زیاد باتری
یکی از بزرگترین دقدقه‌های کاربر با یک دیوایس همراه مدت عمر باتری آن است . اگر شما کاربری هستید که کمتر در یک جای ثابت از لپ‌تاپ خود استفاده می‌کنید طول عمر زیاد باتری برای شما بسیار ارزشمند است . این لپ‌تاپ با مشخصاتی قوی چیزی نزدیک به ۸ ساعت برای شما کار خواهد کرد بنابراین نیاز نیست زیاد نگران شارژ باتری خود باشید .

(در همین رابطه : )
Web Page Nameبهترین لپ تاپ ها از نظر طول عمر باتری

به تازگی این لپ‌تاپ وارد بازار ایران شده است و هم‌اکنون ۱,۲۹۹,۰۰۰ تومان قیمت دارد . من فکر می‌کنم با توجه به قابلیت‌های تاثیرگذاری مثل صفحه‌نمایش شفاف،وزن مناسب ، طراحی منحصربه‌فرد و همچنین عمر باتری طولانی در رنج نوت‌بوک‌های ۱۴ اینچ انتخاب خوبی باشد.می‌توانید Samsung QX412 را از این سایت سفارش دهید.

اطلاعات بیشتر:

Web Page Name