کريمي درخصوص بازي با شاهين در گفت و گو با سايت شخصي‌اش گفت: شرايط آب وهوايي در بوشهر تاثير منفي روي عملکرد هر دو تيم داشت. به خصوص ما که به آن وضعيت عادت نداشتيم. با اين حال تا قبل از گل اول آنها، بازي دراختيار ما بود و فرصتي به حريف نداديم. اما متاسفانه مثل بازي با ملوان روي اشتباهات فردي گل‌ خورديم که اگر دقت مي‌کرديم نتيجه تساوي دور از دسترس نبود.
وي درمورد تعويض شدنش اظهار کرد: درآن شرايط آب وهوايي بازي کردن خيلي مشکل بود و به نظرم کادر فني بهترين تصميم را گرفت و يک بازيکن تازه نفس را به زمين فرستاد. من بارها گفته‌ام که مهم نتيجه گرفتن تيم است، نه بازي کردن شخص.
کريمي درمورد انتقادها از بازي در پست غير تخصصي‌اش افزود: اينکه من کجا بازي کنم فقط به نظر سرمربي تيم بستگي دارد و براي خودم اين اهميت دارد که مثمرثمر باشم. به هرحال با توجه به شرايط بازي و تغيير سيستم‌هايي که مربي در نظر مي‌گيرد يک بازيکن فقط موظف به انجام وظيفه‌اش است.
وي در مورد بازي با شهرداري تبريز گفت: ما در دو بازي قبلي امتيازهاي با ارزشي را از دست داديم که به سهم خودم ازهواداران عذرخواهي مي‌کنم. اما الان با احترام به تيم خوب شهرداري تبريز، چاره‌اي جز پيروزي نداريم و اميدوارم هواداران هم مثل هميشه ما را تنها نگذارند.