:icon_pf2 (33)::icon_pf2 (33)::icon_pf(28):علی عسگری: استیلی شناسنامه فوتبال ایران و پرسپولیس است !
کانون هواداران پرسپولیس : حمید علی عسگری" معتقداست که با یک پیروزی همه چیز به نفع پرسپولیس خواهد شد و با وجود اینکه خیلی ها می گویند او به هفته پنجم می رسد اما علی عسگری اعلام کرد مشکلی برای بازی با مس سرچشمه ندارد.

گفتگوی خبرنگاران را با علی عسگری در ادامه می خوانید:

*گویا تا هفته پنجم ازحضور درمیادین محروم هستی؟
- طی 2 روز گذشته با تیم تمرین کردم خداراشکر دردم ازبین رفته و احتمالا در دیدار فردا(سه شنبه) مقابل مس سرچشمه درمیدان هستم. امیدوارم مصدومیتم برایم مشکل سازنشود.

* فکر می کنی باحضورت در ترکیب بتوانی برای پرسپولیس معجزه کنی؟
- من باحرف شما موافق نیستم و فکر نمی کنم تاحالا معجزه کرده باشم! لبته تلاشم را می کنم به بهبودی کامل برسم اما بچه ها در این چند بازی اخیر با بد شانسی مواجه شدند.

*یعنی می گویی آنها خوب کار کردند؟
- به نظر من بد هم کارنکردند.

*اما پرسپولیس تااینجا واقعا نتایج ضعیفی گرفته است!
- شاید ازلحاظ نتیجه تیم ضعیف کار کرده باشد اما مطمئن باشید این نتایج فنی نبوده امیدوارم هرچه زودتر ناکامیها تمام شود و ما بتوانیم مس سرچشمه راببریم.

*یعنی باید مس سرچشمه راببرید و...؟
- نباید اینطور بگویید که باید حتما ببریم ما فقط یک امتیاز کسب کردیم؛ مس سرچشمه هم تا اینجا نتوانسته امتیاز بگیرد.آنها می خواهند مقابل پرسپولیس خودشان را اثبات کنند. بنابراین سخت ترین بازی ما با مس سرچشمه خواهد بود.

*درخصوص حواشی بازی باشهرداری تبریز صحبت کن؛ فشارهواداران آن قدر زیاد بود که استیلی گریه کرد...
- بله فشار آن قدر زیادبود که حمید خان اذیت شد؛ هواداران واقعا کم لطفی کردند.

*هواداران بعد ازگل اول شروع به شعار دادن تیم کردند؟
- هواداران واقعا عجولانه تصمیم گرفتند.آنها خیلی زود علیه استیلی وآقای کاشانی شعاردادند و این کاردرستی نبود.

*... و تشویق دایی؟
- ببینید حمید استیلی وا قعا مربی خوب وبادانشی است طبعا او هم ازاین نتایج خوشحال و راضی نیست حتی علی دایی هم ازاین قضیه ناراحت بود. اوعلنا درمصاحبه اش هم گفت که بهتراست هواداران اینچنین شعار ندهند و استیلی به حمایت آنها نیاز دارد. حمید استیلی یکی از شناسنامه های فوتبال ایران و پرسپولیس به شمار می رود و همه اورا می شناسند بنابراین امیدوارم ازاین به بعد هواداران از ایشان حمایت کنند.

*وحالا حداقل هواداران امیدوارند تو به بازی برسی تا ضعف جناح چپ یا راست تیم به حداقل برسد؟
- من هنوز به شرایط کاملا خوب نرسیدم البته من هنوز ترس دارم و ترسم ازاین است که هرچه زودتر مصدومیتم ازبین برود ودوباره تشدید نشود بنابراین اگر ترسم بریزد صددرصد نصف مشکلاتم حل خواهد شد.

*گل کریمی هم که ازسوی کارشناسان آفساید اعلام شد؟
- من هم این قضیه را از اخبار شنیدم ما بازی راواگذار کردیم حالا چه گل کریمی آفساید نبود یا گلش درست بود مااین بازی را باختیم.

*یکی ازاتها مات به پرسپولیس در چند روز اخیر عدم اقتدار استیلی ودعوای بازیکنان برسر بازوبند کاپیتانی ا ست؟
- اتفا قا استیلی اصلا چنین شخصیتی نیست. او خیلی مقتدر وقوی حرفش را می زند و به نظر من او می تواند حاشیه های تیم را جمع وجور کند.

پس چرا به جای استیلی بعد از پایان بازی با شهرداری علی کریمی در رختکن بر سر بازیکنان فریاد می کشید؟
- کریمی به عنوان کاپیتان وبزرگ تیم حق دارد که چنین کاری را بکند. حتما شرایط و جو طوری بوده که استیلی صلاح ندانسته با بازیکنان برخورد کند واین کار را کریمی انجام داده؛ بنابراین هیچ ناراحتی وجود ندارد واین قضیه نباید انیچنین برداشت شود که استیلی اقتدار ندارد .

*وآینده پرسپولیس؟
- بایک پیروزی همه چیز درست می شود شک نکنید