باستین شواین اشتایگر، ستاره خط میانی بایرن مونیخ، مطمئن است که تیمش می تواند به مرحله حذفی لیگ قهرمانان راه پیدا کند.

تیم باواریایی در دور گروهی لیگ قهرمانان با تیم های منچسترسیتی، ویارئال و ناپولی هم گروه شده است و شواینی بی صبرانه در انتظار آغاز این رقابت هاست.

او در گفتگو با سایت اختصاصی باشگاه بایرن گفت:" لیگ قهرمانان همین است. بی تردید ما در دشوارترین گروه قرار گرفتیم اما این مسئله موجب ناراحتی و نگرانی ما نیست. من در انتظار دیدارهای فوق العاده ای در آلیانس آره نا هستیم و من مطمئنم که یوپ هاینکس ما را به خوبی برای این دیدارها آماده می کند.

اگر ما بخواهیم به عنوان یکی از بهترین تیم های اروپا شناخته شویم، باید از این گروه عبور کنیم. و من مطمئنم که این اتفاق رخ خواهد داد."

آرین روبن، ستاره هلندی بایرن نیز مانند شواین اشتایگر از صعود تیمش مطمئن است و تاکید کرد که باید تمرکزشان را حفظ کنند.

" گروه دشوار اما جالبی است رقبای قدرتمندی داریم. ما شش دیدار بسیار سطح بالا در پیش داریم که می توانیم در آنها سطح خودمان را افزایش دهیم. اگر بتوانیم تمرکزمان را حفظ کنیم، مطمئنم که می توانیم از این مرحله صعود کنیم."
بایرنی ها در اولین دیدار مرحله گروهی، روز 14 سپتامبر در ال مادریگال برابر ویارئال قرار خواهند گرفت.