او می گوید:« بعد از 4 بازي نتيجه نگرفتن تحت فشار بوديم و فشار عصبي و رواني زيادي روي ما بود. اين مساله روي کيفيت بازيکنان هم تاثير گذاشته بود وگرنه تيم ما بازيکنان بسيار با کيفيتي دارد. خدا را شکر که نفت را برديم چون به اين نتيجه احتياج داشتيم. الان هم اعتماد به نفسمان خيلي بيشتر شد.» مدافع راست سرخ‌ها درباره عملکرد خودش مقابل نفت مي‌گويد: «شرايط بدني‌ام خوب است و هفته به هفته بهتر هم مي‌شوم. مطمئنا هفته‌هاي آينده بازي‌هاي بهتري از من خواهيد ديد هر چند مقابل نفت به خواسته کادر فني در نيمه دوم بيشتر دفاع کردم و کمتر نفوذ داشتم.»
وي در خصوص رقابت با استقلال در ادامه ليگ مي‌گويد: «ما يک بازي مستقيم با آنها داريم که 6 امتيازي است.اگر استقلال را ببريم خيلي جلو مي‌افتيم.» محمد در خصوص تعطيلي دوهفته‌اي هم مي‌گويد: «من دوست داشتم حالا که برده‌ايم اين روند ادامه پيدا کند اما اين تعطيلي را هم به فال نيک مي‌گيريم و اميدوارم به بهترين نحو از آن استفاده کنيم.»
محمد که رابطه خوبي با علي کريمي دارد درباره غيبت اين بازيکن مقابل نفت مي‌گويد: «نمي‌دانم چرا بعضي‌ها مي‌گويند چون کريمي نبود، برديم. من مي‌گويم علي کريمي خودش يک تيم است و اگر در اين بازي بود قطعا با نتيجه بهتري نفت را شکست مي‌داديم.»