دیگو فورلان ، ستاره اروگوئه ای دنیای فوتبال از انتقالش به اتلتیکومادرید بسیار خوشحال است. او در صحبتهایی اعلام کرد که آماده است تا در هر پستی که مربی تیم از او می خواهد به میدان برود.
این ستاره اروگوئه ای چند روز پیش قراردادش با اتلتیکومادرید را لغو کرد و عصر روز چهارشنبه با امضای قراردادی 2 ساله به قهرمان لیگ قهرمانان اروپا در سال 2010 پیوست.
فورلان بعد از اتمام روند انتقالش به اینتر با کانال اینتر گفت و گو کرد و اعلام کرد که آماده است تا هرکجا که مربی تیم از او می خواهد به زمین برود.
فورلان 32 ساله دراین باره گفت:« من هر جا که گاسپرینی به من بگوید بازی خواهم کرد. آیا من خودم را مثل اتوئو وقف تیم خواهم کرد؟ قطعا همین طور است. در تیم ملی، من فوروارد اصلی تیم نیستم چون لوئیس سوارس و ادینسون کاوانی آنجا هستند و من در پست بازیکن میانی باخصوصیت تدافعی بازی می کنم. آماده ام تا هرجا که گاسپرینی از من می خواهد برای تیم بازی کنم.»
ستاره سابق تیمهای ویارئال و منچستریونایتد ادامه داد:« وقتی سن و سالم کمتر بود تا حدودی زبان ایتالیایی آموخته بودم ولی تقریبا هیچ چیز یادم نیست.امیدوارم که خیلی زود این زبان را یاد بگیرم. واقعا خوشحالم که اینجا هستم. میلان زیباست و هواداران اینتر به مراتب بهتر.»