نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: از آرسنال و پيشنهادش ممنونم

مدیر بازنشسته
    سپاس ها
    6,137
    سپاس شده 4,760 در 3,418 پست
    نوشته های وبلاگ
    339

Icon100 از آرسنال و پيشنهادش ممنونم

هافبک تيم فوتبال مارسي که در فصل نقل و انتقالات مورد توجه چند تيم اروپايي قرار گرفته بود،‌سرانجام تصميم گرفت در اين تيم فرانسوي بماند. تصميمي که او اکنون پس از به پايان رسيدن فصل نقل و انتقالات تابستاني از آن خشنود به نظر مي‌رسد.
    پيش از اين گفته مي‌شد آرسن ونگر سرمربي فرانسوي توپچي‌هاي لندن قصد دارد گونزالس را به عنوان جانشين سمير نصري به لندن ببرد.
    بازيکن ملي پوش آرژانتيني در مصاحبه‌اي عنوان کرد: هيچ وقت ترک باشگاه را نداشته‌ام اما مراتب احترام و قدرداني‌ام را نسبت به آرسنال که به جذب من ابراز علاقه کرد اعلام مي‌کنم. اين مسئله باعث افتخار من است. هر فوتباليستي مخصوصا در سن و سال من از چنين پيشنهادي خوشحال مي‌شود.
    وي درباره‌ي علت به بن بست رسيدن مذاکرات با باشگاه آرسنال هم عنوان کرد: ما فقط به اين دليل به توافق نرسيديم که آن‌ها در جست‌وجوي بازيکني جوان بودند که بتوانند در آينده با قيمت بيشتري او را به فروش برسانند و من چنين شرايطي نداشتم.
    در عين حال خوزه آنيگو مدير روابط عمومي باشگاه مارسي عنوان کرده بود که باشگاه آرسنال به دليل اينکه تا قبل از مهلت تعيين شده براي مذاکره با گونزالس وارد عمل نشده بود، اين انتقال منتفي شده است.

بازيکن 30 ساله تيم مارسي سال 2009 از پورتو راهي مارسي شد و تا کنون در 68 بازي که با پيراهن اين تيم فرانسوي به ميدان رفته 13 گل به ثمر رسانده است. وي همچنين سابقه‌ي 43 حضور در تيم آرژانتين و 7 گل ملي را در کارنامه دارد.

2. کاربر روبرو از پست مفید ! ALi LOVE ! سپاس کرده است .

کلمات کلیدی این موضوع